Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed
Mida ma sul trollinud olen... küsin sellelt, kes eespool postitas ... vennike
Ma lähen närvi juba igastahes... teiejaoks on wolf osav leveldaja ja ma rumal troll, selline naq wolf teiearust oma imago teinud on ... üli hästi panete ... ! daa tehke ise kaa IP search või midagi
Mida ma sul trollinud olen... küsin sellelt, kes eespool postitas ... vennike
Ma lähen närvi juba igastahes... teiejaoks on wolf osav leveldaja ja ma rumal troll, selline naq wolf teiearust oma imago teinud on ... üli hästi panete ... ! daa tehke ise kaa IP search või midagi
Comment