Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed
Vbl see ongi siis normaalne, jube kaua püsib sees ikka igatahes.
Jõin õlut, šampust, veini rummi segamini ka muidugi normaalse laari. Stnrd poolene teha poistega siis olen hommikul tip top.
Vbl see ongi siis normaalne, jube kaua püsib sees ikka igatahes.
Jõin õlut, šampust, veini rummi segamini ka muidugi normaalse laari. Stnrd poolene teha poistega siis olen hommikul tip top.
Comment