Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed
Collapse
This topic is closed.
X
X
-
-
Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed
Imo oli see aasta tujurikkuja üks nõrgimaid, eelmine aasta ikka mitmeid kordi pare. Head uut!"Money doesn't make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million." <br />Arnold Schwarzenegger
Comment
-
Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed
Ehkki laupäev ja pühapäev sai kõvasti napsitatud, siis vana-aasta õhtul võtsin väga rahulikult. Perega maal ja mõned õlled. Pole ammu ennast nii hästi tundnud 1. jaanuar.Algselt postitas EestiAA Vaata postitustNu kuidas kellegil k av möödus?=).
Ise panen puzzlet kokku momendil uurin rahvalt kus olin ja mis tegin.
Ise arvasin jõudsin kell 3 jõudsin koju aga tuleb välja olin vapralt kella 8ni ringi trollind :D
elusuurimmäller
Comment
-
Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed
Tavai, kes modedest online, tehke mu päevik lahti, plaan jälle pidama hakata.
Comment
Comment