Pokkeripro ja pangalaen

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • muruntau
    • Jan 2009
    • 4325

    #1

    Pokkeripro ja pangalaen

    Kuna endal on plaan mingi hetk kinnisvara soetada, siis oleks ju mõistlik kaaluda ka selle tegemist valge inimese moel - laenu abil. Kogu summa cashis välja käimine oleks praeguses inflatsioonilises ja madalate intresside keskkonnas majanduslikult päris omapärane mõttekäik ja ega tegelikult mul piisavat summat ei oleks ka. On veel mõni pokerdaja seda kaalunud? Mis võimalused on pokkerimängijal kodulaenu saada?

    Iseenesest Swedi kodulaenu tingimustes on, et peab olema 6 kuu jooksul iga kuu stabiilselt laekunud arvele vähemalt €600, pole öeldud, et see summa peaks olema palk vms. Ühelt Swedi klienditeenindajalt küsides sain ka vastuseks, et ei pea ka tingimata ühel samal kuupäeval laekuma, et stabiilsuse tingimust rahuldada, päev võib erineda. Samas nii pea, kui pokkerit mainisin jutt obv väga kiirelt muutus :D Aga mis siis, kui kaotama hakkad? :D

    Mõtlen, et kui veidi skeemitada, nii et pank ei teaks, et raha pokkerist on, äkki on siis parem shot? Nt teed väljakanded ühte panka ja sealt otsekorraldusega teise panga kontole, kust plaanis laenu küsida. Teatud boonuseks võib nt teha sinna panka ka nt investeerimiskonto, mille alt iga kuu paarisaja eest ostaks fondiosakuid vms. Mõni aeg tagasi vähemalt oli selline asi plussiks kui kaaluti inimese krediidivõimekust. Iseenesest kui näha on, et inimesel säästud kogunevad, ikka mõni k euri käib iga kuu arvelt läbi, teatud tagatis on ka olemas siis imo ei ole tegu ikka suurema riskiga kui 650/kuu teeniva 10% sissemaksega palgatöötaja puhul. Oleksin nõus ka veidi kõrgema pangamarginaaliga. Plaan on päris puine veel, aga äkki annaks kuidagi ikka ära teha?
  • pastilaa
    kuum poiss
    • Apr 2009
    • 7518

    #2
    Re: Pokkeripro ja pangalaen

    Algselt postitas muruntau Vaata postitust
    Kuna endal on plaan mingi hetk kinnisvara soetada, siis oleks ju mõistlik kaaluda ka selle tegemist valge inimese moel - laenu abil. Kogu summa cashis välja käimine oleks praeguses inflatsioonilises ja madalate intresside keskkonnas majanduslikult päris omapärane mõttekäik ja ega tegelikult mul piisavat summat ei oleks ka. On veel mõni pokerdaja seda kaalunud? Mis võimalused on pokkerimängijal kodulaenu saada?

    Iseenesest Swedi kodulaenu tingimustes on, et peab olema 6 kuu jooksul iga kuu stabiilselt laekunud arvele vähemalt €600, pole öeldud, et see summa peaks olema palk vms. Ühelt Swedi klienditeenindajalt küsides sain ka vastuseks, et ei pea ka tingimata ühel samal kuupäeval laekuma, et stabiilsuse tingimust rahuldada, päev võib erineda. Samas nii pea, kui pokkerit mainisin jutt obv väga kiirelt muutus :D Aga mis siis, kui kaotama hakkad? :D

    Mõtlen, et kui veidi skeemitada, nii et pank ei teaks, et raha pokkerist on, äkki on siis parem shot? Nt teed väljakanded ühte panka ja sealt otsekorraldusega teise panga kontole, kust plaanis laenu küsida. Teatud boonuseks võib nt teha sinna panka ka nt investeerimiskonto, mille alt iga kuu paarisaja eest ostaks fondiosakuid vms. Mõni aeg tagasi vähemalt oli selline asi plussiks kui kaaluti inimese krediidivõimekust. Iseenesest kui näha on, et inimesel säästud kogunevad, ikka mõni k euri käib iga kuu arvelt läbi, teatud tagatis on ka olemas siis imo ei ole tegu ikka suurema riskiga kui 650/kuu teeniva 10% sissemaksega palgatöötaja puhul. Oleksin nõus ka veidi kõrgema pangamarginaaliga. Plaan on päris puine veel, aga äkki annaks kuidagi ikka ära teha?

    mul tutvused swedi laenuosakonnas ja tean seda, kui karmiks peale masu kriteeriume tõmmati. ma soovitaks sulle uus "puhas" pank otsida ja seal tekitada endale pool aastat palka + pane hoius kontole, vb veel kasvuhoius juurde jne. ja siis jutule.

    Comment

    • muruntau
      • Jan 2009
      • 4325

      #3
      Re: Pokkeripro ja pangalaen

      See palga tekitamine on probleemne. Pole nagu väga tuttavat, kellel oleks firma mille alt endale kunstlik töökoht teha lasta ja ega ei tahaks ka poolt enda teenistust maksudeks selle lükkega ära kulutada. Kas lihtsalt stabiilne laekumine ei tule kõne alla variandina?

      Comment

      • pastilaa
        kuum poiss
        • Apr 2009
        • 7518

        #4
        Re: Pokkeripro ja pangalaen

        Algselt postitas muruntau Vaata postitust
        See palga tekitamine on probleemne. Pole nagu väga tuttavat, kellel oleks firma mille alt endale kunstlik töökoht teha lasta ja ega ei tahaks ka poolt enda teenistust maksudeks selle lükkega ära kulutada. Kas lihtsalt stabiilne laekumine ei tule kõne alla variandina?

        kahtlane. seal uuritakse su töökohta ja ettevõtet ka + seda, et firmast laekuks palk sinna konkreetsesse panka. tean ka juhtumeid, kus marginaal väidetavalt väänati kõrgemaks, kuna laenajal kasiinomaksed pidevad (panga silmis pokerstars sama). võid proovida, aga kui joppab, siis kahtlaste sissetulekute korral kindlalt väänatakse marginaal lakke. ja see on laenuperioodi peale suurem kaotus kui riigimaksud

        Comment

        • privador
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 3951

          #5
          Re: Pokkeripro ja pangalaen

          Pm tean ka , et vanasti sai lihtsalt kandes 6 kuud x kontolt x summa ja isegi vist töötas, nüüd ilmselt vaadatakse karmimalt kust raha tuleb...

          Samas ma ei usu, et kasvuhoius vms hoius midagi kaasa aitaks. Pangal ikka suht kindlad nõudmsied laenule.

          Ise mõtlesin midagi sellist teha, et firmale laenata raha, ja nn maksetena nn välja maksta(siis ei teki mingeid maksu jamasi)

          Comment

          • andrus69
            FPP Pro
            • Jan 2010
            • 232

            #6
            Re: Pokkeripro ja pangalaen

            Kui su laekumised pole töötasu näol, siis pead väga hästi suutma ära seletada kust need tulevad ja, et nad on sama stabiilsed kui panga silmis töötasu, mis üldjuhul lõpeb peaga vastu seina jooksmisega :) Seega on reaalseimad võimalused, kas tekitada endale palga mõneks ajaks või võtta laenu näiteks 50% tagatise(te) väärtusest vähe kallima intressiga.

            Comment

            • pastilaa
              kuum poiss
              • Apr 2009
              • 7518

              #7
              Re: Pokkeripro ja pangalaen

              Algselt postitas privador Vaata postitust
              Ise mõtlesin midagi sellist teha, et firmale laenata raha, ja nn maksetena nn välja maksta(siis ei teki mingeid maksu jamasi)
              siis jääb sama probleem - sul ei laeku palk vaid mingi umbmäärane "laen". ja niisama selgitusse "palk" kirjutada - see oleks julge samm muidugi

              Comment

              • privador
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 3951

                #8
                Re: Pokkeripro ja pangalaen

                Kui su laekumised pole töötasu näol, siis pead väga hästi suutma ära seletada kust need tulevad ja, et nad on sama stabiilsed kui panga silmis töötasu, mis üldjuhul lõpeb peaga vastu seina jooksmisega :) Seega on reaalseimad võimalused, kas tekitada endale palga mõneks ajaks või võtta laenu näiteks 50% tagatise(te) väärtusest vähe kallima intressiga.
                Ma arvan, et pole aega mõtet raisata pangategelastele ära tõestamisega kus raha tuleb.
                50% tagatisega pole mingit pointi, siis väänatakse ka mingi 18% kvlaenu intress vms ja see ei kvalifitseeru odava laenu alla

                Comment

                • privador
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 3951

                  #9
                  Re: Pokkeripro ja pangalaen

                  siis jääb sama probleem - sul ei laeku palk vaid mingi umbmäärane "laen". ja niisama selgitusse "palk" kirjutada - see oleks julge samm muidugi
                  nõus , selgitusse poleks midagi kirjutada ja pärast jaga maid MA-ga

                  Endale palga maksmine on jälle nii ja naa. 1keurise netopalgapealt maksad makse ca 800. 800*6=4800euri

                  Teed pm 4800eurise beti et üldse jutule saada, mis ei garanteeri ka midagi pm, kuna leitakse kuskil su starsi v olympicu cashieri maksed...
                  Last edited by privador; 30.12.12, 12:52.

                  Comment

                  • andrus69
                    FPP Pro
                    • Jan 2010
                    • 232

                    #10
                    Re: Pokkeripro ja pangalaen

                    Algselt postitas privador Vaata postitust
                    Ma arvan, et pole aega mõtet raisata pangategelastele ära tõestamisega kus raha tuleb.
                    50% tagatisega pole mingit pointi, siis väänatakse ka mingi 18% kvlaenu intress vms ja see ei kvalifitseeru odava laenu alla
                    privador, Päris nii hull asi ka ei ole, saab ka oluliselt odavamalt. Seda minagi ütlesin, et tõestamine on peaga vastu seina jooksmine eriti praegu. Buumi ajal võibolla sai jah teha suvalisi ülekandeid kontodele ja laenutöötaja arvestas neid sissetulekuna. Nüüd enam üldjuhul mingeid suvalisi ülekandeid sissetulekuks ei arvestata.

                    Omades natuke siseinfi, siis sai ka pakutud ainukesed reaalsemad võimalused teemaalgatajale. Olenevalt tagatisest ja sissetulekutest võib intress täitsa normaalsuse piiridesse isegi jääda kui ei võta laenu 10% omafinantseeringuga.

                    Comment

                    • Maheaatom
                      Grinder
                      • Oct 2008
                      • 958

                      #11
                      Re: Pokkeripro ja pangalaen

                      Ainult pokkeritulude, laenude jms. skeemitamiste alusel pangast eraisikuna tavatingimustel laenu saada on tänasel päeval ülimalt ebatõenäoline. Kahtlen, et isegi väga heade tutvuste olemasolul. Kui mängu tulevad lisatagatised, garantiid jms., siis võimalused mõistagi suurenevad, kuid arvan, et pigem nõustub pank andma laenu päris töötule kui inimesele, kes teenib raha hasartmängude mängimisega :).

                      Kõige lollikindlam skeem - tee ise firma ja võta end tööle. Või kui ise ei viitsi sellega jeblada, leia mõni sõber keda saad usaldada. Maksad endale vähemalt 6 kuud palka (loomulikult korralikult koos maksudega), siis esitad taotluse ja ei räägi mingist pokkerist sõnagi (loomulikult ei arvelda selle 6 kuu jooksul ka nähtavalt üheski pokkeritoas või kasiinos). Ainuke miinus on see, et tulu- ja sotsmaksu näol läheb see üsna kalliks maksma, umbes 4-5K kogu perioodi peale. Umbes poole sellest annab siiski üsna lihtsalt tagasi saada.

                      Comment

                      • pastilaa
                        kuum poiss
                        • Apr 2009
                        • 7518

                        #12
                        Re: Pokkeripro ja pangalaen

                        lisaks veel mahe jutule selle, et selle 6 kuu jooksul arvestatav osa "lollidest maksudest" on tegelikult grinderile oluline tervisekindlustus. + seda võimsat tunnet, et aitad üles ehitada eesti vabariiki, ei kompenseeri miski :P.

                        Comment

                        • andrus69
                          FPP Pro
                          • Jan 2010
                          • 232

                          #13
                          Re: Pokkeripro ja pangalaen

                          Oma firma asutamine ja 6 kuud palga maksmine ei lähe ka suure tõenäosusega läbi. Kui omad üle 50% osalust, siis üldjuhul vaadatakse firma majandusnäitajaid juba ja su makstud palk on selline teisejärguline asi. Kuna firmale tegevusajalugu eeldatavalt ka siis puudub, siis ei anna see väga head seisu. Nii, et pigem leida siis juba kellegi firma, kes ka reaalselt tegutsenud juba mõnda aega ja su "tööle" võtab ja talle kulud tasuda.

                          Comment

                          • privador
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 3951

                            #14
                            Re: Pokkeripro ja pangalaen

                            Kõige lollikindlam skeem - tee ise firma ja võta end tööle. Või kui ise ei viitsi sellega jeblada, leia mõni sõber keda saad usaldada. Maksad endale vähemalt 6 kuud palka (loomulikult korralikult koos maksudega), siis esitad taotluse ja ei räägi mingist pokkerist sõnagi (loomulikult ei arvelda selle 6 kuu jooksul ka nähtavalt üheski pokkeritoas või kasiinos). Ainuke miinus on see, et tulu- ja sotsmaksu näol läheb see üsna kalliks maksma, umbes 4-5K kogu perioodi peale. Umbes poole sellest annab siiski üsna lihtsalt tagasi saada.
                            pangad võivad monitoorida sinuga seotud firmat. Kui vaatavad, et seal mingit äritegevust ei toimu jne...+toimiva ajalooga firmaga läheb ehk nii 2-3 aastat aega, et mingeid majaruandeid tekitada

                            Comment

                            • nikitheone
                              Mr. Puujalg
                              • Aug 2009
                              • 6446

                              #15
                              Re: Pokkeripro ja pangalaen

                              a kui andu teen schreenshoti supernova elitest, see ei ole piisav tagatis?
                              &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                              Comment

                              Working...