The Swedish Armed Force - The team test

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • isutuba
    Grinder
    • Sep 2009
    • 633

    #31
    Re: The Swedish Armed Force - The team test

    Algselt postitas Junken Vaata postitust
    hetkel ei viitsi jah, kui seal mingi kodanik kes ei oska nime ja värvi kokku viia siis pole paraku midagi teha :D
    tra tilt
    see oli mu vend:D,ta seda värvi värki kuni siiani ei jaganud,ütles mulle ,et match tuleb 1/100 le siis sain aru mis ta valesti teeb:D ta ootas ,et see kiri oleks alla sama värvi mis ring lol. Nüüd vast hakkab asi koitma

    1 puudu!
    Last edited by isutuba; 24.12.12, 21:49.

    Comment

    • Chloe
      Bännitud
      • Dec 2012
      • 82

      #32
      Re: The Swedish Armed Force - The team test

      Tehke siis normaalne mäng, ma tuleks ka siis.

      Comment

      • isutuba
        Grinder
        • Sep 2009
        • 633

        #33
        Re: The Swedish Armed Force - The team test

        Algselt postitas Chloe Vaata postitust
        Tehke siis normaalne mäng, ma tuleks ka siis.

        Ühte veel vaja
        Last edited by isutuba; 24.12.12, 23:13.

        Comment

        • Chloe
          Bännitud
          • Dec 2012
          • 82

          #34
          Re: The Swedish Armed Force - The team test

          1 vaba praegu.
          Last edited by Chloe; 24.12.12, 23:21.

          Comment

          • Junken
            Lendur Sass
            • Sep 2011
            • 1039

            #35
            Re: The Swedish Armed Force - The team test

            tulen
            cmn 3 tartu heade mõtete linna meest, andke kuuma nüüd :D
            OMG 1 taunik jälle. good night

            Comment

            • Provoker
              Pokkerihai
              • Jan 2009
              • 3067

              #36
              Re: The Swedish Armed Force - The team test

              mingid wtf asjad tulevad vahepeal :D vb on asi joodud konjakis :)

              Comment

              • Chloe
                Bännitud
                • Dec 2012
                • 82

                #37
                Re: The Swedish Armed Force - The team test

                Kes see punane tallinnn oli :S

                Comment

                • Provoker
                  Pokkerihai
                  • Jan 2009
                  • 3067

                  #38
                  Re: The Swedish Armed Force - The team test

                  oli meeldiv above average saavutada :) gg ja head õhtut

                  Comment

                  • Chloe
                    Bännitud
                    • Dec 2012
                    • 82

                    #39
                    Re: The Swedish Armed Force - The team test

                    Comment

                    • Chloe
                      Bännitud
                      • Dec 2012
                      • 82

                      #40
                      Re: The Swedish Armed Force - The team test

                      1 vaba koht, kohila vms quiterid rejoinige.

                      lõpuks ometi suht ok tiim oli...punasele ei tekkinud jälle ülesandeid ja läks käest
                      Last edited by Chloe; 25.12.12, 00:25.

                      Comment

                      • IamAllin
                        Pokkerihai
                        • Aug 2009
                        • 1653

                        #41
                        Re: The Swedish Armed Force - The team test

                        mina olin see punane. Algul ei saanud aru midagi, sest mängisin esimest korda.

                        Comment

                        • Chloe
                          Bännitud
                          • Dec 2012
                          • 82

                          #42
                          Re: The Swedish Armed Force - The team test

                          Jälle enam-vähem, kahjuks jälle ühele ei tekkinud

                          Comment

                          • IamAllin
                            Pokkerihai
                            • Aug 2009
                            • 1653

                            #43
                            Re: The Swedish Armed Force - The team test

                            keegi paneb väga vigast:D ei suuda numbreid leida kui kõik klikkima peavad ja nime ja värvi ka e isuuda kokku panna...

                            E: ja uuesti, nii ei saa jurallit sõitta...
                            Last edited by IamAllin; 25.12.12, 00:46.

                            Comment

                            • isutuba
                              Grinder
                              • Sep 2009
                              • 633

                              #44
                              Re: The Swedish Armed Force - The team test

                              Algselt postitas IamAllin Vaata postitust
                              keegi paneb väga vigast:D ei suuda numbreid leida kui kõik klikkima peavad ja nime ja värvi ka e isuuda kokku panna...

                              E: ja uuesti, nii ei saa jurallit sõitta...
                              Ja ma olen päev otsa sellistega mänginud,pole veel korraliku tiimi kokku saanud.

                              Comment

                              • Chloe
                                Bännitud
                                • Dec 2012
                                • 82

                                #45
                                Re: The Swedish Armed Force - The team test

                                1 vaba koht.

                                Last edited by Chloe; 25.12.12, 01:15.

                                Comment

                                Working...