Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Dnbftw
    Pokkerihai
    • Jul 2010
    • 1808

    #751
    Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

    Soome võimud on pidanud kuriteos kahtlustatuna kinni Helsingi narkopolitsei ülema Jari Aarnio, teatas riigiprokuratuur.



    Algselt postitas Dnbftw Vaata postitust
    Aeg ajalt tuleb uudis korruptsioonijuhtumist ja tõmmatakse keegi oksa, näitamaks et nüüd oleme puhtad/õilsad valitsevad edasi.

    Comment

    • Dnbftw
      Pokkerihai
      • Jul 2010
      • 1808

      #752
      Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

      LOOL http://ekspress.delfi.ee/news/paevau....d?id=66922844

      + Iirimaal valmistatakse eelnõud kanepi legaliseerimiseks.

      Eesti on seaduste uuendamisel samal tasemel arengumaade riikidega. Uhke olla... eestlane?

      Comment

      • Vandalar
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 3577

        #753
        Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

        Vaadates, kui palju hääli too legaliseerimise petitsioon praegu saab, siis võiks ju anda nendele inimestele selle õiguse, kes seda tahavad- sellega ei rikuta teiste põhiõigusi ju! Ometi piisab ühest ministrist terve rahvamassi vastu, et ütelda EI.

        Comment

        • nikitheone
          Mr. Puujalg
          • Aug 2009
          • 6446

          #754
          Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

          Eelmisel nädalal tabati ühes Tallinna eliitkoolis 10 kanepitarbimise kahtlusega noort, mõni päev varem said korteris kanepit kasvatanud mehed šokivangistuse. Aga üha rohkem maid ja territooriume on otsustanud võitlusest loobuda ning läinud vastupidist teed – kui ei suuda tõkestada, siis vähemalt teenime sellelt. Aasta tagasi lubati näiteks USAs, Colorados marihuaana kasutamine alates 21 eluaastast ja äsja otsustati see äri maksustada (vt. link). Pooldajate sõnul pole kanep mitte ainult alkoholist ohutum aga ka majanduslikult kasulik. Poolt ja vastuargumendid tänaõhtuses saates.

          Pealtnägija FB
          &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

          Comment

          • Dnbftw
            Pokkerihai
            • Jul 2010
            • 1808

            #755
            Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

            Oh ty, muidu polekski Pealtnägijat vaatama sattunud

            Comment

            • MartinGarcia
              Grinder
              • Nov 2009
              • 517

              #756
              Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

              Algselt postitas Dnbftw Vaata postitust
              Oh ty, muidu polekski Pealtnägijat vaatama sattunud
              Ära trolli :D

              Comment

              • rasmer
                Vana Tegija
                • Oct 2009
                • 1306

                #757
                Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

                The Denver Post palkab kanepi toimetajat. :D

                Last edited by rasmer; 20.11.13, 23:05.

                Comment

                • minbetmillionaire
                  Õpihimuline Mängur
                  • Jan 2010
                  • 363

                  #758
                  Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus



                  väga hea film

                  Comment

                  • nikitheone
                    Mr. Puujalg
                    • Aug 2009
                    • 6446

                    #759
                    Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

                    Uruguays saab nüüd kanepit kasvatada ja müüa seaduslikult
                    &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                    Comment

                    • pastilaa
                      kuum poiss
                      • Apr 2009
                      • 7518

                      #760
                      Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

                      tublid! loodan, et jalka mm-il teevad ka suurtele säru :)

                      Comment

                      • VisaHing
                        mees nagu orkester
                        • Dec 2009
                        • 6718

                        #761
                        Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

                        Seadusemuudatuse ettepaneku tegi Uruguay vasakpoolne president José Mujica, kelle arvates kanepi seadusliku kasutamise võimaldamine kahandab narkokuritegevust.
                        Suht captain obvious ikka. Teeme illegaalse asja legaalseks, siis on ju loogiline et narkokuritegevus väheneb.

                        Comment

                        • Dnbftw
                          Pokkerihai
                          • Jul 2010
                          • 1808

                          #762
                          Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

                          Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                          Suht captain obvious ikka. Teeme illegaalse asja legaalseks, siis on ju loogiline et narkokuritegevus väheneb.
                          Proovi nüüd ise kah veidi loogilisemalt mõelda.

                          Comment

                          • Vandalar
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 3577

                            #763
                            Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

                            Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                            Suht captain obvious ikka. Teeme illegaalse asja legaalseks, siis on ju loogiline et narkokuritegevus väheneb.
                            Vahe mõne teise kuriteoks liigitatud teo legaliseerimise ja kanepi legaliseerimise vahel on see, et kanepi legaliseerimise puhul loksub teo ning tagajärje eest saadav karistus paika, ei ole enam proportsioonist väljas ning seaduse abil loodud must turg, mis eksisteerib ainuüksi tänu kunstlikult loodud keskkonnale, tänu seaduse keelule väheneb drastiliselt või täielikult. Päris captain obvious ikka ei ole, ei tulene see narkokuritegevuse vähenemine antud juhul otseselt formaalsetest asjaoludest ja ei toimu vaid paberil, vaid reaalsetest tulemustest, mida saavutatakse antud teo õige hindamisega ja teatud kontrolli saavutamisega turu mudeli üle.
                            IMO päris hästi välja toodud ja selged seisukohad inimeselt, kes teab, mida räägib:
                            Retired police Capt. Peter Christ is about to make more sense about the War on Drugs than anyone you've ever heard in the past. His basic premise is that we need to legalize drugs, but if you're skeptical, just give him a few minutes to convince you. Highlights include a very honest answer to a commonly asked drug question at 0:54, the easiest question to answer about the War on Drugs at 4:48, the complete destruction of the biggest argument anti-drug advocates use at 7:23, using the Bible to prove the ineffectiveness of prohibition at 13:55, and a rapid-fire debunking of several myths all in one breath at 14:20. If you have to leave right now, just skip to 5:58 for the thesis statement in a single sentence.
                            Last edited by Vandalar; 11.12.13, 14:47.

                            Comment

                            • jasssass
                              Vana Tegija
                              • Sep 2010
                              • 1200

                              #764
                              Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

                              taimes peaga tehtud väärtegude arv suureneb. cptn obv

                              Comment

                              • rasmer
                                Vana Tegija
                                • Oct 2009
                                • 1306

                                #765
                                Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

                                Algselt postitas minbetmillionaire Vaata postitust
                                Jõudsin lõpuks ära vaadata ja tahtsin tänada jagamise eest. Kurb, aga hea vaatamine tõesti.

                                Sarnane dokkfilm, mida soovitaks veel, on The House I Live In.
                                Last edited by rasmer; 25.12.13, 03:21.

                                Comment

                                Working...