Eestlaste suhtumine e-poodidesse

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • InfoABC
    Räme Fish
    • Nov 2012
    • 2

    #1

    Eestlaste suhtumine e-poodidesse

    Hei!

    Kuna viimasel ajal on kasvanud inimeste huvi e-poodide vastu ning e-poode on aina juurde tekkinud ja ka ajakirjandus kajastab seda aeg-ajalt, otsustasime paari sõbraga, et viime läbi küsitlust eestlaste seas, et teada saada, kuidas suhtuvad eestlased e-poodidesse.

    Selleks palun sul, kallis pokkeri huviline, et leiaksid paar minutit, et vastata küsitlusele järgmisel lehel:
    Tere! Viime läbi uuringut, et teada saada, kuidas suhtuvad eestlased e-poodidesse ning kui usaldusväärseteks me neid peame. Selleks, et saada täpsem ülevaade eestlaste suhtumisest e-poodidesse, palume teilt hetk aega, et vastaksite allolevale küsitlusele. Teie arvamus on meile oluline. Aitäh!


    Sinu arvamus on meile oluline!


    Ette tänades,
  • hoss23
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 2551

    #2
    Re: Eestlaste suhtumine e-poodidesse

    +1

    Comment

    • InfoABC
      Räme Fish
      • Nov 2012
      • 2

      #3
      Re: Eestlaste suhtumine e-poodidesse

      Algselt postitas hoss23 Vaata postitust
      +1
      Suur tänu Sulle ja ka kõigile teistele, kes siit foorumist on vastanud.
      Loodan, et vastajaid siit foorumist tuleb veel ja veel :)

      Comment

      Working...