Re: Jõuluchallenge 2012
koeri veel, aga jalkatiime lol?! või käib jutt mingist kodutute jalkatiimist? ise graafikut ei vaata tänu mindseti probleemidele, aga 50€ ikka leiab, gl kõigile ja kui midagi silma jääb siis annan teada.
koeri veel, aga jalkatiime lol?! või käib jutt mingist kodutute jalkatiimist? ise graafikut ei vaata tänu mindseti probleemidele, aga 50€ ikka leiab, gl kõigile ja kui midagi silma jääb siis annan teada.
Comment