Usun, et tänaseks on juba pea iga kolmas inimene endale Netipoest kaupa soetanud. Seega otsustasin teha teema kus võiks jagada infot/linke netipoodide kohta mida oled kasutanud. Jagada kogemusi ja teada anda heades/halbadest poodidest, supper soodukates ja kõigest muust mis E-Kaubanduse alla sobiks.
Isiklikult pole juba mitu aastat Eestist riideid ostnud. Esiteks on valik väga kehva ja teiseks hinnad pole ka nagu väga normaalsed, võrreldes teiste riikidega. Okei, teen otsa lahti ja lisan siia mõned esimesed lingid mida soovitan.
www.dolcefugo.com Fake!
Isiklikult pole juba mitu aastat Eestist riideid ostnud. Esiteks on valik väga kehva ja teiseks hinnad pole ka nagu väga normaalsed, võrreldes teiste riikidega. Okei, teen otsa lahti ja lisan siia mõned esimesed lingid mida soovitan.
www.dolcefugo.com Fake!
Comment