E-poed ja E-kaubandus

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Cheating
    Õpihimuline Mängur
    • Mar 2009
    • 447

    #1

    E-poed ja E-kaubandus

    Usun, et tänaseks on juba pea iga kolmas inimene endale Netipoest kaupa soetanud. Seega otsustasin teha teema kus võiks jagada infot/linke netipoodide kohta mida oled kasutanud. Jagada kogemusi ja teada anda heades/halbadest poodidest, supper soodukates ja kõigest muust mis E-Kaubanduse alla sobiks.
    Isiklikult pole juba mitu aastat Eestist riideid ostnud. Esiteks on valik väga kehva ja teiseks hinnad pole ka nagu väga normaalsed, võrreldes teiste riikidega. Okei, teen otsa lahti ja lisan siia mõned esimesed lingid mida soovitan.

    www.dolcefugo.com Fake!
    Shop the biggest brands online now at JD Sports ✓Free Standard Delivery ✓Students get 10% discount and earn 20% JD cash ✓ Buy Now, Pay Later

    Get up to 65% less than RRP on clothing, trainers, sportswear and more. Find big brands for men, women & kids at MandM.


    Discover mens, womens and kids branded clothing, shoes and accessories from the biggest brands. Shop now at USC.

    Last edited by Cheating; 19.10.12, 17:03.
  • privador
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 3951

    #2
    Re: E-poed ja E-kaubandus

    palju on transpordi kulud, toll?

    Comment

    • Cheating
      Õpihimuline Mängur
      • Mar 2009
      • 447

      #3
      Re: E-poed ja E-kaubandus

      Algselt postitas privador Vaata postitust
      palju on transpordi kulud, toll?
      Enamus saitidel on Delivery infos Tranpordi kulud kirjas. Keskmiselt jäävad hinnad 10€-15€ vahele.
      Mõned saidid pakuvad Free Delivery-it kui on tellimus ületab mingi kindla summa. Siiani ma pole kordagi mingit tollimaksu maksnud, ega tea sellest mitte midagi.

      Comment

      • sm112
        Grinder
        • Jun 2009
        • 776

        #4
        Re: E-poed ja E-kaubandus

        Tundub, et esimene on fake.

        Comment

        • Cheating
          Õpihimuline Mängur
          • Mar 2009
          • 447

          #5
          Re: E-poed ja E-kaubandus

          Mismõttes kas fake kaup? või üldiselt fake sait?

          Comment

          • sm112
            Grinder
            • Jun 2009
            • 776

            #6
            Re: E-poed ja E-kaubandus

            Fake kaup.

            Comment

            • Cheating
              Õpihimuline Mängur
              • Mar 2009
              • 447

              #7
              Re: E-poed ja E-kaubandus

              mhm.. juba googeldan ise ka. Sõber ja tema tuttavad on sealt tellinud:) Ise veel õnneks pole.

              E:Mul väga hea meel, et kohe selline avastus tehti. Seal väga palju ilusaid asju mida tahaks tellida. Tundub, et järgimine kord kui midagi sellist sõber jagab siis tuleks ikkagi korra googlist läbi lüüa, ning uurida, sest kõik pole tõesti kuld, mis läigib.
              Ei tasu arvata, et ma meelega selle siia panin või olen ise kuidagi selle saidiga seotud!
              Ikka juhtub.
              Last edited by Cheating; 19.10.12, 17:23.

              Comment

              • sm112
                Grinder
                • Jun 2009
                • 776

                #8
                Re: E-poed ja E-kaubandus

                Esimene kahtlus tekkis, kui erinevate firmade triiksärkidel olid logod täpselt sama asetusega ja stiiliga ning googeldamine andis vastuse. Kahju..

                Comment

                • raidov
                  Õpihimuline Mängur
                  • Mar 2009
                  • 436

                  #9
                  Re: E-poed ja E-kaubandus

                  http://www.clothingattesco.com/ mingite alede ajal on seal ikka asjad täiesti tasuta, enda riided on sellised +- aga laste asjad on päris head ja odavad

                  www.amazon.co.uk teavad ilmselt kõik :)
                  www.yoox.com väga suur valik firma riideid
                  www.asos.com väga korralik riide pood kus on ka ikka mega alesid

                  Comment

                  • neeme
                    Grinder
                    • Nov 2008
                    • 540

                    #10
                    Re: E-poed ja E-kaubandus

                    Mingi suvel proovisin otsida O'Neilli riideid kuskilt odavamalt netist, aga ei leidnud miskit.
                    Võib neid kuskilt leida ?

                    Comment

                    • alaska
                      forever
                      • Oct 2008
                      • 6599

                      #11
                      Re: E-poed ja E-kaubandus

                      Algselt postitas raidov Vaata postitust
                      www.asos.com väga korralik riide pood kus on ka ikka mega alesid
                      +tasuta saatmine.

                      Comment

                      • raidov
                        Õpihimuline Mängur
                        • Mar 2009
                        • 436

                        #12
                        Re: E-poed ja E-kaubandus

                        amazon.co.uk's oli just paar nädalat tagasi mingi suusa geari ale, kus oli päris heade hindadega O'neilli asju, aga üldiselt on nii, et sama hooaja kaupa ei tohi keegi alla mingi määratud hinna müüa.. ja need on sellised diilid mida keegi vist väga ei riku ka..

                        Eks see oleneb palju brändist ka ilmselgelt aga O'neilli asjadega tundub vähemalt nii, leiad natukene odavamalt aga mitte mingi 50%

                        Comment

                        • fyte
                          Pokkerihai
                          • Jun 2010
                          • 3378

                          #13
                          Re: E-poed ja E-kaubandus

                          Hea teema, saab kindlasti palju väärt inffi.
                          Kui tihti teil tellides nii on olnud, et kätte saades pole riided parajad olnud? Nt teksasid ilma proovimata ei julge küll osta jne.

                          Comment

                          • eddi
                            Vana Tegija
                            • Oct 2009
                            • 1200

                            #14
                            Re: E-poed ja E-kaubandus

                            Algselt postitas fyte Vaata postitust
                            Hea teema, saab kindlasti palju väärt inffi.
                            Kui tihti teil tellides nii on olnud, et kätte saades pole riided parajad olnud? Nt teksasid ilma proovimata ei julge küll osta jne.
                            huvitab sama. endal paar sõpra, kes ainult netist tellivadki riideid

                            Comment

                            • virukunn
                              Pokkerihai
                              • Jul 2010
                              • 2036

                              #15
                              Re: E-poed ja E-kaubandus

                              Algselt postitas fyte Vaata postitust
                              Hea teema, saab kindlasti palju väärt inffi.
                              Kui tihti teil tellides nii on olnud, et kätte saades pole riided parajad olnud? Nt teksasid ilma proovimata ei julge küll osta jne.
                              Mul viimase 2 sportsdirecti tellimuse peale
                              6st paarist 3 sobivad enamvähem. Sellega et ei lähe jalga peab kindlasti arvestama, eriti kui oled natuke ebastandardsete mõõtmetega. Firmadel suurused nii erinevad lihtsalt, et nende numbrite järgi ei saa täpselt sama suuri pükse erinevatelt tootjatelt. Esimene tellimus sain poolte riietega vastu pükse, teine kord olin natuke targem.
                              Last edited by virukunn; 20.10.12, 00:24.

                              Comment

                              Working...