*** Oktoobri offtopic ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ok2aa
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 1903

    #811
    Re: *** Oktoobri offtopic ***

    Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
    pizza ja 4 coronat on oma töö teinud
    haha (slow pony)

    Comment

    • ok2aa
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 1903

      #812
      Re: *** Oktoobri offtopic ***

      Algselt postitas Owner85 Vaata postitust
      tehtud ja absull kõik kanalid on offline,ajuvaba
      siis on sitt värk. ma tavaliselt reali-barca mängud olen vaadanud bloodzeedi sopcastist. ega muu jaoks eriti ei kasutagi, eeldasin, et meistrite liigat ka näeb.

      Comment

      • eddi
        Vana Tegija
        • Oct 2009
        • 1200

        #813
        Re: *** Oktoobri offtopic ***

        PCA turniir @ kanal6 "me näeme siin rohkem imemist, kui mõnel tasulisel kanalil" lol

        Comment

        • Potsataja
          õilishing
          • Oct 2008
          • 5270

          #814
          Re: *** Oktoobri offtopic ***

          "Kui ei ime, siis ei võida" peaks vähemalt turnaprode tunnuslause olema.

          Comment

          • fyte
            Pokkerihai
            • Jun 2010
            • 3378

            #815
            Re: *** Oktoobri offtopic ***

            Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
            Muide, kui pokkeris on võitjate/kaotajate suhe üldjoontes 10/90, siis milline see börsil on?
            Kust seda võtad? Jätame arvestusest donkamendid välja, kuna seal enamus ei oma arvestavat samplet nkn, mille põhjal mingeidki järeldusi teha. Kui nt starsi cashgame'd luubi alla võtta (nl2-2000) siis pakun, et võitjate % jääb kusagile 30-40 kanti, kuna nanostakes'is on enim laudu ning seal omakorda palju rb grindereid (~4bb/100 winrate).

            // ei arvestanud multitablemise effekti algselt
            Last edited by fyte; 25.10.12, 00:22.

            Comment

            • alaska
              forever
              • Oct 2008
              • 6599

              #816
              Re: *** Oktoobri offtopic ***

              Minuarust on 10% isegi väga optimistlik number.

              Comment

              • kardaanirist
                Pokkerihai
                • Nov 2009
                • 3675

                #817
                Re: *** Oktoobri offtopic ***

                Algselt postitas alaska Vaata postitust
                Minuarust on 10% isegi väga optimistlik number.
                +1. arvan ise ka, et väga üle 10% ei saa olla.

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #818
                  Re: *** Oktoobri offtopic ***

                  Algselt postitas fyte Vaata postitust
                  Kust seda võtad? Jätame arvestusest donkamendid välja, kuna seal enamus ei oma arvestavat samplet nkn, mille põhjal mingeidki järeldusi teha. Kui nt starsi cashgame'd luubi alla võtta (nl2-2000) siis pakun, et võitjate % jääb kusagile 30-40 kanti, kuna nanostakes'is on enim laudu ning seal omakorda palju rb grindereid (~4bb/100 winrate).

                  // ei arvestanud multitablemise effekti algselt
                  Osta suur hulk käsi - näiteks 10 miljonit. Sorteeri ühe kindla limiidi võitvad ja kaotavad ning saad numbri, mis on 90/10 kanti. Selle alusel tho ei anna obv. ära defineerida: BE, väike võitja, suur võitja jne.

                  Algselt postitas alaska Vaata postitust
                  Minuarust on 10% isegi väga optimistlik number.
                  +1.

                  10% on võitvad aga neist normaalselt võitvad, kes tõesti teevad raha ($1000+) on tunduvalt vähem.

                  Comment

                  • Codecci
                    Luuramas Naisteturniire
                    • Nov 2008
                    • 7574

                    #819
                    Re: *** Oktoobri offtopic ***

                    Kas kodumasinaid a'la külmkappe, pesumasinaid jms ostes on ka mõtekas kuskilt mujalt osta või on suured ketid ok? Siiani arvanud, et nt Euronics ei ole eriti kallis, aga kõrvaklappe ostes tegin väikse turu-uuringu ja Euronicsis oli stabiilselt 30%+ kallimad kui nt Arvutikeskuses.

                    Comment

                    • pastilaa
                      kuum poiss
                      • Apr 2009
                      • 7518

                      #820
                      Re: *** Oktoobri offtopic ***

                      Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                      Kas kodumasinaid a'la külmkappe, pesumasinaid jms ostes on ka mõtekas kuskilt mujalt osta või on suured ketid ok? Siiani arvanud, et nt Euronics ei ole eriti kallis, aga kõrvaklappe ostes tegin väikse turu-uuringu ja Euronicsis oli stabiilselt 30%+ kallimad kui nt Arvutikeskuses.
                      jep. kogu kodutehnikaga on nii. endale köögi tellisin - integreeritud tehnika hp võtsin otse maaletoojalt. vs ketipoega oli ka ca 20- 30% vahe umbes.

                      Comment

                      • valustyng
                        Õpihimuline Mängur
                        • Apr 2009
                        • 450

                        #821
                        Re: *** Oktoobri offtopic ***

                        kodutehnika võta maaletoojalt, tunduvalt odavam

                        Comment

                        • widescreen
                          Grinder
                          • Dec 2010
                          • 579

                          #822
                          Re: *** Oktoobri offtopic ***

                          Tartus siis polegi ühtegi regulaarset pokkeri pubi/klubi/lounge vms? Tahaks cashi mängida homme.

                          Comment

                          • Junken
                            Lendur Sass
                            • Sep 2011
                            • 1039

                            #823
                            Re: *** Oktoobri offtopic ***

                            Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                            Kas kodumasinaid a'la külmkappe, pesumasinaid jms ostes on ka mõtekas kuskilt mujalt osta või on suured ketid ok? Siiani arvanud, et nt Euronics ei ole eriti kallis, aga kõrvaklappe ostes tegin väikse turu-uuringu ja Euronicsis oli stabiilselt 30%+ kallimad kui nt Arvutikeskuses.
                            ouououou euronics on küll viimane koht kuhu vaata. Olen viimasel ajal palju tehnikat ostnud(kõlarid, klapid, pesumasin) ja euronicsis ikka top hinnad eestis. Näiteks Logitech Z-906 maksis eesti kõige odavamas kohas vist mingi 260 euri kanti, samal ajal euronicsis oli hind 360 lol

                            Comment

                            • RudiTurbo
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 4167

                              #824
                              Re: *** Oktoobri offtopic ***

                              Euronics on nendele, kes googlit kasutada ei oska

                              Comment

                              • Trapface
                                Jube Noob
                                • Feb 2012
                                • 197

                                #825
                                Re: *** Oktoobri offtopic ***

                                Olen Euronicsist ostnud paar asja kampaaniakorras ja on olnud soodsam, kui mujal.
                                Aga lambist uksest sisse minnes on küll paras BS hinnakujundus.

                                Comment

                                Working...