Re: *** Oktoobri offtopic ***
PN-i mingis teemas oli õige-vähe juttu. Tundub et tüüp sai San Remo festivalil 3 cashi sealhulgas ka heads-up turniiri 4. koht.
PN-i mingis teemas oli õige-vähe juttu. Tundub et tüüp sai San Remo festivalil 3 cashi sealhulgas ka heads-up turniiri 4. koht.

Comment