Re: *** Oktoobri offtopic ***
Kas foorumi pealikel on nüüd sügisel plaanis järjekordne kokkutulek ka teha (muidu on Kevad-ja Sügispäevade paiku olnud vist ikka)?
Kas foorumi pealikel on nüüd sügisel plaanis järjekordne kokkutulek ka teha (muidu on Kevad-ja Sügispäevade paiku olnud vist ikka)?
Comment