Välisuudised - Eesti uudised.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • donkament
    Pokkerihai
    • Apr 2009
    • 1945

    #1201
    Re: Välisuudised - Eesti uudised.

    so what? Mingeid legit argumente neil kooseluseaduse vastastel ju ei ole, ainult emotsionaalsel tasandil põhinevad hoiakud. See ongi ehe näide sellest, miks enamus ei ole pädev otsustamaks vähemuste õiguste üle.

    Comment

    • Fabulous
      Pokkerihai
      • Jan 2010
      • 2674

      #1202
      Re: Välisuudised - Eesti uudised.

      Kuigi ma olen ise kooseluseaduse poolt, siis ma leian, et hetkel poleks õige aeg seda vastu võtta. Nagu sellest uuringust on näha, siis suurele enamusele Eesti ühiskonnast on see vastumeelt ja enamust ei saa oma tahtmise järgi ignoreerida. Ootaks veel mõned aastad kuni Eesti ühiskond tolerantsematele riikidele järgi areneb ja siis võtaks asja uuesti luubi alla. Hetkel kisub aga asi veidi ebademokraatlikuks ära, sest rahvas ei ole nõus, aga eelnõud siiski proovitakse läbi suruda.

      Comment

      • nikitheone
        Mr. Puujalg
        • Aug 2009
        • 6446

        #1203
        Re: Välisuudised - Eesti uudised.

        Vaata kes uuringu tellis. Tellija valib muusika, eks?
        &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

        Comment

        • Fabulous
          Pokkerihai
          • Jan 2010
          • 2674

          #1204
          Re: Välisuudised - Eesti uudised.

          Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
          Vaata kes uuringu tellis. Tellija valib muusika, eks?
          See pole väga relevantne kes tellis, sest uuringu viis läbi Emor, mis on erapooletu. Numbrid oleksid täpselt samad tulnud kui tellijaks oleks olnud mõni LGBT ühing.

          Comment

          • nikitheone
            Mr. Puujalg
            • Aug 2009
            • 6446

            #1205
            Re: Välisuudised - Eesti uudised.

            eip, sest küsimustest sõltub väga palju + valimist.
            &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

            Comment

            • Potsataja
              õilishing
              • Oct 2008
              • 5270

              #1206
              Re: Välisuudised - Eesti uudised.

              Kõigest kaks kolmandikku ja niki räägib mingist tellimisest?

              Comment

              • alaska
                forever
                • Oct 2008
                • 6599

                #1207
                Re: Välisuudised - Eesti uudised.

                Lugesin lõpuks selle seaduse läbi ja mõned mõtted.

                Pole mingit pointi kasutada lauset "enamus pole seadust läbi lugenudki", see ei anna mingit erilist uut infot vastastele. Tegemist on puhtal kujul homoabielude seadustamisega, koos lapsendamiste ja muude teemadega.

                Heteropaarid hakkaksid oma kooselu sellisel viisil registreerima vaid juhul, kui tekiks mingi üleüldine trend noorte hulgas nii teha, näiteks abiellumine on liiga kallis, traditsiooniline, vanamoodne. Kui kahekesi abiellumine ilma suure peota muutub populaarseks (nagu ta juba on muutumas), pole seda kooseluseadust heterotele vaja.

                Kogu teema saaks lahendada ka perekonnaseadusesse paari lisarea lisamisega.

                Ei tunne, et meie riigis valitseks suur juriidiline kaitsetus suhetes, kui inimene ikka ise aastaid raha sisse taob mitteametlikku varasse, no ma ei tea.

                Ise olen seaduse poolt, oleks ka homoabielude poolt, kuna mullegi meeldib tolerantsus, sallivus, läbipaistvus ja muud sellised lahedad sõnad.
                Kahjuks saaks samadele sõnadele rõhudes 20 000 süüria (või venemaa) põgenikku vastu võtta, või on mingi erinevus?


                Perekonnaseadus on nii persses omadega, julmalt emade poole kaldu. Ehk "kaitsetuma" poole poole kaldu. Karta on, et kooseluseadusega juhtub sama, eriti arvestades homoaktivistide suurt hulka ja lobitegemisvõimet.

                Comment

                • rasmer
                  Vana Tegija
                  • Oct 2009
                  • 1306

                  #1208
                  Re: Välisuudised - Eesti uudised.

                  Algselt postitas alaska Vaata postitust
                  Kahjuks saaks samadele sõnadele rõhudes 20 000 süüria (või venemaa) põgenikku vastu võtta
                  Ukraina omasid võiks kindlasti võtta jah.

                  Comment

                  • Potsataja
                    õilishing
                    • Oct 2008
                    • 5270

                    #1209
                    Re: Välisuudised - Eesti uudised.

                    Praegune Riigikogu vaevalt julgeb seda seadust vastu võtta, kuigi jõustumistärmin on 1. jaanuaril 2016. Valimised on siiski 1. märtsil 2015.

                    Comment

                    • rasmer
                      Vana Tegija
                      • Oct 2009
                      • 1306

                      #1210
                      Re: Välisuudised - Eesti uudised.

                      Jõudsime välismeediasse.

                      Comment

                      • Maxi
                        Pokkerihai
                        • Nov 2010
                        • 1849

                        #1211
                        Re: Välisuudised - Eesti uudised.

                        Huvitav, et varasemalt mul polnud otseselt LGBT inimeste vastu midagi, siis peale selle kooseluseaduse pushimist on kuidagi ebameeldivus tekkinud nende vastu. Ei teagi miks täpselt, aga selline nui neljaks läbi surumine ja pidev õigustamine selle juures, et see ongi normaalne ei istu väga. IMO teeb see praegu trall pigem halba neile vähemusseksuaalsetele, eestlased ikka väga tolenrantsed olnud.

                        See vastaste osapool on aga kant debiilikuid oma hatespeechiga.

                        Ausalt öelda, olenemata kuidas riigikogus selle eelnõuga läheb igal juhul tunnen sitasti. Kui läheb läbi siis sellisel kujul selle seadusega ma rahul ei ole ja kui läbi kukub siis igasugu Varrod saavad vastu rinda taguda koos oma ususektiga ja see on ka paras taandareng. lose-lose olukord

                        Comment

                        • pastilaa
                          kuum poiss
                          • Apr 2009
                          • 7518

                          #1212
                          Re: Välisuudised - Eesti uudised.

                          Algselt postitas Maxi Vaata postitust
                          Ausalt öelda, olenemata kuidas riigikogus selle eelnõuga läheb igal juhul tunnen sitasti. Kui läheb läbi siis sellisel kujul selle seadusega ma rahul ei ole ja kui läbi kukub siis igasugu Varrod saavad vastu rinda taguda koos oma ususektiga ja see on ka paras taandareng. lose-lose olukord
                          mis see halb asi siis oli selle seaduse juures - ei saanudki nagu aru?

                          Comment

                          • tafka31
                            Grinder
                            • Dec 2009
                            • 853

                            #1213
                            Re: Välisuudised - Eesti uudised.

                            Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                            mis see halb asi siis oli selle seaduse juures - ei saanudki nagu aru?
                            Vist oli see, et siis hakatakse lastele koolis õpetama, et urruauk ei ole ainult sittumiseks?

                            Comment

                            • Maxi
                              Pokkerihai
                              • Nov 2010
                              • 1849

                              #1214
                              Re: Välisuudised - Eesti uudised.

                              Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                              mis see halb asi siis oli selle seaduse juures - ei saanudki nagu aru?
                              Ei hakka diskussiooni astuma kuna ei viitsi neid Maire Aunaste jne. pilte vaadata, ei anna nagu midagi juurde.
                              Igaljuhul, kui 2/3 rahvast on vastu, siis demokraatlikus ühiskonnas ei tohiks saada seadust vägisi läbi suruda. Kas see 2/3 rahvast võib olla loll? Jah võib küll, aga riik on oma rahva nägu.

                              Comment

                              • Vandalar
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 3577

                                #1215
                                Re: Välisuudised - Eesti uudised.

                                Kui kaks kolmandikku rahvast nõuab, et kõik venelased peaksid Eestis dildoga karistatud saama, siis sa peaksid seda õiglaseks ja demokraatlikuks nõudeks või? Pmst tegu oleks rahvuse vastu suunatud räige vägivallaga ja olgugi, et enamus seda nõuaks ei tähenda see, et enamuse soov oleks demokraatlik ainult selle pärast, et tegu enamusega on.

                                Comment

                                Working...