Välisuudised - Eesti uudised.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • EestiAA
    Vana Tegija
    • Nov 2010
    • 1132

    #736
    Re: Välisuudised - Eesti uudised.

    http://www.ohtuleht.ee/548295

    «Viis naist sidusid mu kinni ja vägistasid!» (Eestis ).

    Comment

    • WeThePeople
      Vana Tegija
      • Mar 2010
      • 1163

      #737
      Re: Välisuudised - Eesti uudised.

      Algselt postitas EestiAA Vaata postitust
      http://www.ohtuleht.ee/548295

      «Viis naist sidusid mu kinni ja vägistasid!» (Eestis ).
      lugu looks aga see on reaalselt üks parima kirjastiiliga artikleid üldse.

      Comment

      • Romka
        Pokkerihai
        • Mar 2009
        • 1544

        #738
        Re: Välisuudised - Eesti uudised.

        Julm haarang...
        A black Range Rover ran over a group of bikers in New York City during an annual street ride. After running over multiple people at the :50 second mark, he takes off only to run over another person at the 5:00 minute mark. Apparently 1 rider was killed. (please drop me a line if you have any further info)

        Huvitav mis edasi sai.
        Last edited by Romka; 05.10.13, 15:26.

        Comment

        • Relamz
          Vana Tegija
          • Jan 2010
          • 1467

          #739
          Re: Välisuudised - Eesti uudised.

          Algselt postitas Romka Vaata postitust
          Huvitav mis edasi sai.
          http://www.nydailynews.com/new-york/...icle-1.1471585

          Comment

          • sm112
            Grinder
            • Jun 2009
            • 776

            #740
            Re: Välisuudised - Eesti uudised.

            Naine oleks pidand esimese asjana 911 valima ja patrullid vastu kutsuma.

            Veidi OT, aga..

            Endal oli kunagi aastaid tagasi sarnane case, kui mingite vene kantidega tekkis suht tühja koha pealt teema, sõideti mööda ja tõmmati risti teele ette ja kohe autost välja. Lükkasin tagurpidi käigu sisse ja kannakas ning gaas põhja ja minema. Hakati siis taga ajama ja actionit sai korralikult, lasin mööda kesklinna sajaga ringi, punaste tulede alt läbi ja vastassuuna vööndis jne. Mõttetöö käis selle nimel, et ei satuks tupikusse, see tähendas enamasti parempöördeid ja suht ringiratast tiirutamist. Suht kohe lasin tsikil, kes kõrval istus, 112 valida, aga abi suurt ei saanud - öeldi, et hetkel patrulle piirkonnas pole ja helistage tagasi, kui enam taga ei aeta :D Mõtlesin siis, et vähemalt ei saa kihutamise eest trahvi :D Mingi 10 minti ralli käis, siis tulin mõttele kesklinna politsei maja hoovi sõita. Jäin tõkkepuu taha seisma ja tsikk tormas kohe politseinikke otsima. Õnneks oli üks patrull hoovi peal ja need jõudsid auto juurde täpselt kantidega samal ajal. Kui nood aru said, kuhu sattunud olid, siis tõmbasid suht koha autosse tagasi, aga selleks ajaks oli info teiste patrullideni jõudnud ja üks võttis nad 100 meetri pärast rajalt maha. Küsiti, kas teen avalduse ka, aga pidasin paremaks mitte teha. Politseinik ütles, et hoiavad neid niikaua kinni, kuni saan rahulikult ära sõita ja nimed-numbrid pannakse kirja juhul, kui asi sinnapaika ei jää. Õnneks pole siiamaani rohkem nendega kohtunud.

            Comment

            • Codecci
              Luuramas Naisteturniire
              • Nov 2008
              • 7574

              #741
              Re: Välisuudised - Eesti uudised.

              Algselt postitas Romka Vaata postitust
              Julm haarang...



              Huvitav mis edasi sai.
              Debiilsed lohhid, paras sitaks. Perekond on väikse sülelapsega autos need löövad kiivritega aknaid puruks.

              Comment

              • kardaanirist
                Pokkerihai
                • Nov 2009
                • 3675

                #742
                Re: Välisuudised - Eesti uudised.

                nad ei teadnud ju, et seal väike laps istub. mitte, et selline käitumine bikerite poolt kuidagi moodi õigustatud oleks.

                Comment

                • Romka
                  Pokkerihai
                  • Mar 2009
                  • 1544

                  #743
                  Re: Välisuudised - Eesti uudised.

                  Algselt postitas sm112 Vaata postitust
                  Naine oleks pidand esimese asjana 911 valima ja patrullid vastu kutsuma.
                  Helistas ju, politseinikud ei jõudnud nii kiirelt kohale lihtsalt.

                  Comment

                  • jasssass
                    Vana Tegija
                    • Sep 2010
                    • 1200

                    #744
                    Re: Välisuudised - Eesti uudised.

                    Praegu targem siis bankroll eurodes hoida? Dollari langus jätkub. :(

                    Comment

                    • jrgn hell
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 3328

                      #745
                      Re: Välisuudised - Eesti uudised.

                      Algselt postitas jasssass Vaata postitust
                      Praegu targem siis bankroll eurodes hoida? Dollari langus jätkub. :(
                      Ma eile ka huvi pärast mõtlesin, et kui 17. või 18. okt.-ks oma võla-lae huiamises kokkuleppele ei saa, kui palju kukkuda võib, kuna siis vast asi rohkem emotsionaalsem ka. Ei tea asjast muidugi midagi.
                      Nagu tavaliselt, tolmuahvi asjalik kommentaar oodatud.

                      P.S. mäletan, kui kunagi hääletasin tatina mingi välismaalase auto peale, kes oli solid tildis, et ülemus keeldub eurides palka maksmast ja usd nõrgeneb kogu aeg, ning tunne kogu aeg selline, et palk sulab, kuna selline korraldus.

                      Comment

                      • leits
                        Hundinui
                        • Apr 2009
                        • 9562

                        #746
                        Re: Välisuudised - Eesti uudised.

                        Algselt postitas sm112 Vaata postitust
                        Naine oleks pidand esimese asjana 911 valima ja patrullid vastu kutsuma.

                        Veidi OT, aga..

                        Endal oli kunagi aastaid tagasi sarnane case, kui mingite vene kantidega tekkis suht tühja koha pealt teema, sõideti mööda ja tõmmati risti teele ette ja kohe autost välja. Lükkasin tagurpidi käigu sisse ja kannakas ning gaas põhja ja minema. Hakati siis taga ajama ja actionit sai korralikult, lasin mööda kesklinna sajaga ringi, punaste tulede alt läbi ja vastassuuna vööndis jne. Mõttetöö käis selle nimel, et ei satuks tupikusse, see tähendas enamasti parempöördeid ja suht ringiratast tiirutamist. Suht kohe lasin tsikil, kes kõrval istus, 112 valida, aga abi suurt ei saanud - öeldi, et hetkel patrulle piirkonnas pole ja helistage tagasi, kui enam taga ei aeta :D Mõtlesin siis, et vähemalt ei saa kihutamise eest trahvi :D Mingi 10 minti ralli käis, siis tulin mõttele kesklinna politsei maja hoovi sõita. Jäin tõkkepuu taha seisma ja tsikk tormas kohe politseinikke otsima. Õnneks oli üks patrull hoovi peal ja need jõudsid auto juurde täpselt kantidega samal ajal. Kui nood aru said, kuhu sattunud olid, siis tõmbasid suht koha autosse tagasi, aga selleks ajaks oli info teiste patrullideni jõudnud ja üks võttis nad 100 meetri pärast rajalt maha. Küsiti, kas teen avalduse ka, aga pidasin paremaks mitte teha. Politseinik ütles, et hoiavad neid niikaua kinni, kuni saan rahulikult ära sõita ja nimed-numbrid pannakse kirja juhul, kui asi sinnapaika ei jää. Õnneks pole siiamaani rohkem nendega kohtunud.
                        lol wtf .. kruiisisid rahulikult ringi ja lampi keerasid kandid auto risti ette?

                        Comment

                        • KristjanLaas
                          Pokkeritark
                          • Oct 2009
                          • 6450

                          #747
                          Re: Välisuudised - Eesti uudised.

                          Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                          Debiilsed lohhid, paras sitaks. Perekond on väikse sülelapsega autos need löövad kiivritega aknaid puruks.
                          wordide word. (v.a. paras sitaks)



                          Kahju, et üks biker jalad kaotas ja shitty olukord, kus polegi võitjaid, aga pange ennast olukorda, kus bikermob teie pere ründab. Vähemalt mina oleks ükskõik mitmest üle sõitnud, et enda lähedaste turvalisus tagada.

                          Bikerid on süüdi siin AINEC.
                          Last edited by KristjanLaas; 06.10.13, 09:53.

                          Comment

                          • KristjanLaas
                            Pokkeritark
                            • Oct 2009
                            • 6450

                            #748
                            Re: Välisuudised - Eesti uudised.

                            Oleks üks ründajatest damagei saanud oleks hea meel ja bully gest beat video youtubes umbes ja kõik õnnelikud:( Lihtsalt seekord sattus semi bystander bullyde seltskonnas olukorra ohvriks.

                            Comment

                            • Romka
                              Pokkerihai
                              • Mar 2009
                              • 1544

                              #749
                              Re: Välisuudised - Eesti uudised.

                              Algselt postitas jasssass Vaata postitust
                              Praegu targem siis bankroll eurodes hoida? Dollari langus jätkub. :(
                              Hea point, muudan ka euridesse ümber, hetkel USD nii ebastabiilne ja never know mis seal edasi toimuma hakkab nüüd.

                              Comment

                              • jasssass
                                Vana Tegija
                                • Sep 2010
                                • 1200

                                #750
                                Re: Välisuudised - Eesti uudised.

                                Algselt postitas Romka Vaata postitust
                                Hea point, muudan ka euridesse ümber, hetkel USD nii ebastabiilne ja never know mis seal edasi toimuma hakkab nüüd.
                                Starsis saab 3K$ ainult korraga ümber konvertida 24H jooksul, ilmselt see std ja supporti kirjutades saaks piire nihutada ka, muidu vist targem jh enamus rolli hoida €- des.

                                Comment

                                Working...