Välisuudised - Eesti uudised.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • inward
    Klubi Liige
    • Sep 2009
    • 6275

    #286
    Re: Välisuudised - Eesti uudised.

    Kuidas kommenteerid seda uudist Straw ? Halb kokkusattumus, arstide süü, õhuke riik ??

    Comment

    • Strawberry
      Varasemalt kasutaja "romeo"
      • Aug 2012
      • 1229

      #287
      Re: Välisuudised - Eesti uudised.

      Algselt postitas inward Vaata postitust
      Kuidas kommenteerid seda uudist Straw ? Halb kokkusattumus, arstide süü, õhuke riik ??
      Tipptasemel haiglad on Eestis ainult Tartus, Tallinnas ja Pärnus. Kõik muud kohad on nõukaaegsed barakid. Väljaspool neid kolme linna enamasti ükski arst tööle minna ei taha, võimalik et personalipuudus ja ülekoormus ka faktoriks (seda ma siiski ainult oletan, ei ole rapla statistikat näinud).

      Tartu Ülikooli kliiniku erakorralise meditsiini osakond (24h lahti) on parim koht. Sealsed inimesed elavad ja hingavad selliste freak olukordade diagnoosimise nimel.
      Last edited by Strawberry; 21.03.13, 10:45.

      Comment

      • vsiu100
        Moderaator
        • Oct 2008
        • 4253

        #288
        Re: Välisuudised - Eesti uudised.

        Algselt postitas Strawberry Vaata postitust
        Tipptasemel haiglad on Eestis ainult Tartus, Tallinnas ja Pärnus. Kõik muud kohad on nõukaaegsed barakid. Väljaspool neid kolme linna enamasti ükski arst tööle minna ei taha, võimalik et personalipuudus ja ülekoormus ka faktoriks (seda ma siiski ainult oletan, ei ole rapla statistikat näinud).

        Tartu Ülikooli kliiniku erakorralise meditsiini osakond (24h lahti) on parim koht. Sealsed inimesed elavad ja hingavad selliste freak olukordade diagnoosimise nimel.

        +1

        ootame ära uurimise ja mis see tuvastab.

        Comment

        • vsiu100
          Moderaator
          • Oct 2008
          • 4253

          #289
          Re: Välisuudised - Eesti uudised.



          ??

          Comment

          • Potsataja
            õilishing
            • Oct 2008
            • 5270

            #290
            Re: Välisuudised - Eesti uudised.

            Millest need küsimärgid, kas sind üllatas Nool või hoopis Kampus?

            Comment

            • inward
              Klubi Liige
              • Sep 2009
              • 6275

              #291
              Re: Välisuudised - Eesti uudised.

              Kas see on mingi nali või ? Tra...Nool

              Nool: Homoseksuaalne käitumine on kindlasti kõige kergem probleem, mida kõrvaldada.
              ...Tervenemisjuhtumid psühhoteraapia abil u 30%

              Comment

              • karupoeg
                Pokkerihai
                • Jun 2012
                • 3823

                #292
                Re: Välisuudised - Eesti uudised.

                Algselt postitas Strawberry Vaata postitust
                Tipptasemel haiglad on Eestis ainult Tartus, Tallinnas ja Pärnus. Kõik muud kohad on nõukaaegsed barakid. Väljaspool neid kolme linna enamasti ükski arst tööle minna ei taha, võimalik et personalipuudus ja ülekoormus ka faktoriks (seda ma siiski ainult oletan, ei ole rapla statistikat näinud).

                Tartu Ülikooli kliiniku erakorralise meditsiini osakond (24h lahti) on parim koht. Sealsed inimesed elavad ja hingavad selliste freak olukordade diagnoosimise nimel.
                Sa vist ajad dr house-ga sassi midagi.mul oli 2 aastat tagasi kaksteistsõrmiksoole perforatsioon ning need tartu EMO freakshow inimesed ei saanud ööd ega mütsi aru, mis toimub.

                Esmalt saatis kiirabi mind 3 (!!!) korda kodus tuppa tagasi. 4s kord kui helistasin ja kutsusin, ei tuldud isegi kohale ja öeldi, et "see olukord peaks olema oma lahenduse ju leidnud".

                Lõpuks helistasin sõbra järgi, konkreetselt roomasin EMO-sse. Ükski arst ligi ei tulnud, keegi sittagi aru ei saanud. karjusin valudes umbes tund aega, siis viidi röntgenisse. Lõpuks kui aru saadi, et mul on maos fucking auk ja keha hapet täis, siis läks küll maru kiireks kõigil jah.

                2 nädalat hiljem rääkisin sümptomitest tudengist sõbrale, kes mõtles umbes 1 minuti ja ütles täpse diagnoosi...

                Ma ei tea, strawberry. Mis sa arvad, kui raske peaks ühel kiirabi arstil olema sellist asja diagnoosida?

                Samas kirurgi ning kohtlemise kohta intensiivis hilisemalt, ei ole ühtegi halba sõna öelda.

                Comment

                • Strawberry
                  Varasemalt kasutaja "romeo"
                  • Aug 2012
                  • 1229

                  #293
                  Re: Välisuudised - Eesti uudised.

                  Kiirabi on kiirabi, nendel on oma specialty.

                  EMOs võtab kõigepealt õde su vastu, hindab kui eluohtlik su olukord on ja paneb su vastavalt sellele järjekorda.

                  Comment

                  • karupoeg
                    Pokkerihai
                    • Jun 2012
                    • 3823

                    #294
                    Re: Välisuudised - Eesti uudised.

                    Algselt postitas Strawberry Vaata postitust
                    Kiirabi on kiirabi, nendel on oma specialty.

                    EMOs võtab kõigepealt õde su vastu, hindab kui eluohtlik su olukord on ja paneb su vastavalt sellele järjekorda.
                    no siis tegi see õde sitta tööd. või sa ütled, et kui sul maohape kehas, siis see ei ole eriti eluohtlik ja võib tsillida küll? Kui nii, siis olen tõesti valesti hinnanud olukorda.
                    besides, mind ei võtnud seal mingi õde vastu vaid sõber kandis mu EMO sinna suurde palatisse (vms) mis sisse minnes paremat kätt jääb.

                    Aga mis see "kiirabi on kiirabi, nendel on oma specialty" siia nüüd puutus? Ühe asja nimel tehake siiski tööd. Või olen jällegi valesti aru saanud? Oleks ma olnud kuskil kolkakohas, siis oleks prolly samamoodi kõngenud.

                    Comment

                    • EestiAA
                      Vana Tegija
                      • Nov 2010
                      • 1132

                      #295
                      Re: Välisuudised - Eesti uudised.

                      Comment

                      • vsiu100
                        Moderaator
                        • Oct 2008
                        • 4253

                        #296
                        Re: Välisuudised - Eesti uudised.

                        Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                        Millest need küsimärgid, kas sind üllatas Nool või hoopis Kampus?
                        Nool obv.
                        Täiskasvanud inimene ajab sellist kelbast.
                        Homoseksuaalsus on geneetiliselt määratud ja seda ei saa ega peagi ravima. Gayl on valida, kas olla gay ja ise õnnelik või olla gay ja proovida teadlikult vägisi olla hetero(et ühiskond aktsepteeriks) ja elada oma elu õnnetult.

                        Comment

                        • Strawberry
                          Varasemalt kasutaja "romeo"
                          • Aug 2012
                          • 1229

                          #297
                          Re: Välisuudised - Eesti uudised.

                          Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
                          Nool obv.
                          Täiskasvanud inimene ajab sellist kelbast.
                          Homoseksuaalsus on geneetiliselt määratud ja seda ei saa ega peagi ravima. Gayl on valida, kas olla gay ja ise õnnelik või olla gay ja proovida teadlikult vägisi olla hetero(et ühiskond aktsepteeriks) ja elada oma elu õnnetult.
                          Ei

                          Comment

                          • vsiu100
                            Moderaator
                            • Oct 2008
                            • 4253

                            #298
                            Re: Välisuudised - Eesti uudised.

                            Mis ta siis on?


                            Olen mitme gay-ga rääkinud. Kõik ütlevad nagu ühest suust, et see on nii.
                            Mingi hetk jõutakse arusaamisele. Keegi ei valiks endale seda teed vabatahtlikult.
                            Paljud on proovinud vägisi olla heterod. Ei suudeta.

                            See on ka põhjus, miks ei ole see meditsiiniliselt psüühiline häire.
                            Last edited by vsiu100; 21.03.13, 13:57.

                            Comment

                            • Maxi
                              Pokkerihai
                              • Nov 2010
                              • 1849

                              #299
                              Re: Välisuudised - Eesti uudised.

                              Vaimne väärareng obviously

                              Comment

                              • Strawberry
                                Varasemalt kasutaja "romeo"
                                • Aug 2012
                                • 1229

                                #300
                                Re: Välisuudised - Eesti uudised.

                                Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
                                mis ta siis on?
                                Kui ta oleks geneetiline, siis esineks see sirgjooneliselt läbi terve suguvõsa (isegi kui ta ei avaldu retsessiivse geenina, oleks ikkagi võimalik jälge ajada). Teiseks, Human Genome Project on lõppenud ja kõik inimese geenid on kaardistatud ning nö. gay geen-i ei leitud. Kolmandaks, evolutsiooniteooria põhjal võiks arvata, et isegi kui gay oleks geneetiline, siis aja jooksul selline geen oleks iseennast populatsioonist välja suretanud (gay-d on vähem tõenäolised populatsioonis geneetilisi järglasi saama).

                                Comment

                                Working...