Välisuudised - Eesti uudised.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • EestiAA
    Vana Tegija
    • Nov 2010
    • 1132

    #166
    Re: Välisuudised - Eesti uudised.

    Aga IMO tuleks läheneda kuritegevusele ja kurjategijatele mõistuse, mitte jõuga. Kui sul pole piisavalt ajusid, et tülinorija kuskil klubis maha rahustada, et kaklust vältida, siis mille poolest oled sa parem kui suvaline tülinorija?




    WTF!!!!!. See lause ajab südame pahaks.

    Mul sõber läks fking JUUSTU ostma kõndis läbi pargi 3 venda lendasid selja tagant TÄIESTI külmalt peale. Tegid ta tühjaks tüüp istus 11 päeva haiglas...Kuidas oleks tema saand kedagi maha rahustada ?.

    Ja selliseid näiteid on mul päris elust väga palju.
    Kooli ajal lihtsalt anti paljudele peksa kuna osad nägid nö nohkarite või luuserite moodi välja .
    Last edited by EestiAA; 12.10.12, 16:09.

    Comment

    • q_q
      dibs esimesele naisele, kes siia satub
      • Jan 2011
      • 6303

      #167
      Re: Välisuudised - Eesti uudised.

      surmanuhtlus on retarded ja ma koliks insta minema riigist kus seda kasutataks

      see on lihtsalt nii flawed

      jah "ylestunnistused" blablalba

      mis teed kui 2hvardatakse k6ik su kallid inimesed tappa kui sa yles ei tunnista jne?

      jah obv nt breivik n6 "v22riks" seda aga seda ei saa seadusesse kirjutada

      Comment

      • nikitheone
        Mr. Puujalg
        • Aug 2009
        • 6446

        #168
        Re: Välisuudised - Eesti uudised.

        Algselt postitas fyte Vaata postitust
        +1, jõhkratele roimaritele/sarimõrtsukatele peaks pikemalt mõtlemata sellise variandi käiku laskma. Seda mõistagi juhul, kui inimene on 100% süüdi.
        nõus. üldiselt ei poolda, aga kui on mingi 10x eluaegne vangistus või on kindel, et see vend tegi seda.
        &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

        Comment

        • alaska
          forever
          • Oct 2008
          • 6599

          #169
          Re: Välisuudised - Eesti uudised.

          Kõigil meil on üks eesmärk, et killimisi oleks vähem. Breiviku näide on hea sellesmõttes, et täiesti normaalsel(ok) inimesel sõitis mingil hetkel katus ära ja hakkas vägivalda ette valmistama. Kusagilt tal see idee tuli. Nüüd on temasuguseid tõenäoliselt veel istumas arvutite taga ja kättemaksu ihumas mingitel sarnastel põhjustel. Breiviku vangistus vs hukkamine võib olla mõne jaoks neist täpselt see viimane piisk, mis puudub teo kordamisest ja ärajätmisest. Meie kes me karjume aga midagi ei tee, meie kätemaksuvajaduse rahuldamiseks ei ole vaja kedagi toolile saata, kuna sellest ei muutu eriti midagi.
          Loomulikult on kusagil piir, kus tavainimene juba mõtteid teoks hakkab tegema, aga ma loodan, et seadusetegijad seda piiri teavad ja sellega tegelevad.

          Comment

          • Vandalar
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 3577

            #170
            Re: Välisuudised - Eesti uudised.

            Algselt postitas EestiAA Vaata postitust
            Vandalar kas arvad ,et oleks ebaõiglane anda Breivikule surmanuhtlus ...Seal pole ju mitte mingit kahtlust ,et tüüp on süüdi.
            Vend tappis lapsi nahaalselt ja vennal klemm präägu tonnis. Kirjutab oma raamatut rahulikult kongis.

            Norras vangis istuda on sama mis eesti teatud hostelites...kas see on õiglane ?.
            Küsimus ei ole üksikjuhtumis ja mingi konkreetse teo üle otsustamises. Küsimus on selles, et pikas perspektiivis oleks tavakodanik eksliku ja vale süüdimõistmise eest kaitstud. Kas tahaksid elada Venemaasuguses riigis, kus vale asja väljaütlemise eest võidakse sind milleski süüdi lavastada ja juhtumisi on selleks süüks surmanuhtlust vääriv tegu? See ei ole mingi utoopia ja väljamõeldis ega hullumeelne konspiratsiooni teooria. Sellise olukorra vältimiseks ongi vabas maailmas normaalsetes riikides surmanuhtluse rakendamine võimalikult keeruliseks tehtud või see suisa puudub.

            Comment

            • qbj0hn
              Auk on auk. FAKT!
              • Nov 2008
              • 7091

              #171
              Re: Välisuudised - Eesti uudised.

              Keskmiselt kõrgemates religioosetes riikides olevad nuhtlused küll häirivad.
              Inimese üle peaks ikka õiglaselt ja ratsionaalselt kohut pidama mitte, et mingi nähtamatu mehe arvates on see õiglane karistus.
              Üldse see, et maailmas on nii seinast seina seadused blows my mind. Inimene on inimene.

              Comment

              • fyte
                Pokkerihai
                • Jun 2010
                • 3378

                #172
                Re: Välisuudised - Eesti uudised.

                Algselt postitas alaska Vaata postitust
                Kõigil meil on üks eesmärk, et killimisi oleks vähem. Breiviku näide on hea sellesmõttes, et täiesti normaalsel(ok) inimesel sõitis mingil hetkel katus ära ja hakkas vägivalda ette valmistama. Kusagilt tal see idee tuli. Nüüd on temasuguseid tõenäoliselt veel istumas arvutite taga ja kättemaksu ihumas mingitel sarnastel põhjustel. Breiviku vangistus vs hukkamine võib olla mõne jaoks neist täpselt see viimane piisk, mis puudub teo kordamisest ja ärajätmisest. Meie kes me karjume aga midagi ei tee, meie kätemaksuvajaduse rahuldamiseks ei ole vaja kedagi toolile saata, kuna sellest ei muutu eriti midagi.
                Loomulikult on kusagil piir, kus tavainimene juba mõtteid teoks hakkab tegema, aga ma loodan, et seadusetegijad seda piiri teavad ja sellega tegelevad.
                Tõesti? Elektritoolil otsa leidmine ei tundu väga valutu olevat ja pakuksin, et tänu selle kartusele roimade % just väheneks.

                Comment

                • qbj0hn
                  Auk on auk. FAKT!
                  • Nov 2008
                  • 7091

                  #173
                  Re: Välisuudised - Eesti uudised.

                  Huvitav kuidas üldse kunagi seadused ja karistused tekkisid.
                  Mingi punt sai lihtsalt kokku ja otsustas, et nemad on mehed in charge ja hakkame inimesi karistama? Teoreetiliselt kunagi pandi siuke asi paika ja nüüd nii ongi.
                  Samas kui siukest asja ei oleks siis oleks asjad kontrolli alt väljas ka.
                  Kunagi ammu kindlasti oli nagu loomariigis, et tugevamad jäävad ellu ja kõik.

                  Aga kui nii võtta siis inimene ongi ju lihtsalt liik teiste liikide seas. Kuna me oskame kosmosesse minna ja arvutit ehitada oleme loomadest paremad? Ehitame autoteesid ja kui kits ette jookseb siis on see kitse süü jne?

                  Comment

                  • EestiAA
                    Vana Tegija
                    • Nov 2010
                    • 1132

                    #174
                    Re: Välisuudised - Eesti uudised.

                    Kui kitsel helkurit pole või punase tulega tee peale jookseb siis on kits süüdi jh.

                    Inimesed on targemad kui loomad kas paremad seda mõtleb iga inimene teisiti .
                    Ise arvan ,et ma olen natukene parem kui sipelgas ja halvem kui panda.

                    Comment

                    • viki
                      Grinder
                      • Apr 2010
                      • 893

                      #175
                      Re: Välisuudised - Eesti uudised.

                      Mis see Breiviku sugune rohkem süüdi on,kui mõned riigijuhid kelle tõttu hukkuvad tuhanded süütud inimesed.Kuna nad on nn sõja võitjad,siis ei mõista neid keegi süüdi.Kui tapad paar inimest oled kurjategija,kui tuhandeid siis kangelane.

                      Comment

                      • qbj0hn
                        Auk on auk. FAKT!
                        • Nov 2008
                        • 7091

                        #176
                        Re: Välisuudised - Eesti uudised.

                        Algselt postitas EestiAA Vaata postitust
                        Kui kitsel helkurit pole või punase tulega tee peale jookseb siis on kits süüdi jh.

                        Inimesed on targemad kui loomad kas paremad seda mõtleb iga inimene teisiti .
                        Ise arvan ,et ma olen natukene parem kui sipelgas ja halvem kui panda.
                        Vbl loomad vaatavad meie poole ja arvavad, et nemad on targemad.
                        See, et nad autot ei oska juhtida või tsäksiga õlle lahti teha ei pruugi tähendada, et lollimad oleks.

                        Äkki vaatavad just, et maa on ju kõik andnud meile, miks kõike seda ära rikkuda ja asju välja mõelda, et oma elu keerulisemaks muuta. Nad said varem ka väga hästi elatud.

                        Comment

                        • EestiAA
                          Vana Tegija
                          • Nov 2010
                          • 1132

                          #177
                          Re: Välisuudised - Eesti uudised.

                          Ega jah Breivik on samal tasemel mis teise maailma sõja lääne riigi veteraanid.
                          Tapmine võib olla moraalne ja ebamoraalne.
                          Sa tapad kellegi ,et kaitsa oma pere, kodumaad jne.= moraalne.
                          Sa tapad kedagi ,et varastada kellegilt midagi, võtta üle kellegi kodumaad, tappa kedagi kuna ei meeldi sulle= ebamoraalne.

                          Comment

                          • fyte
                            Pokkerihai
                            • Jun 2010
                            • 3378

                            #178
                            Re: Välisuudised - Eesti uudised.

                            Algselt postitas qbj0hn
                            Vbl loomad vaatavad meie poole ja arvavad, et nemad on targemad.
                            See, et nad autot ei oska juhtida või tsäksiga õlle lahti teha ei pruugi tähendada, et lollimad oleks.
                            Okei, aga mis selle jutu point on? Hülgame kõik tehnoloogia ja lähme metsa elama?
                            Eks inimeste esmane prioriteet on ikka nende endi mugavus/heaolu.

                            Comment

                            • EestiAA
                              Vana Tegija
                              • Nov 2010
                              • 1132

                              #179
                              Re: Välisuudised - Eesti uudised.

                              Loomad on lollimad.

                              http://www.youtube.com/watch?v=HafDgapwk1I (naljaga).

                              Jim norton vastab täpselt sinu küsimusele.
                              Last edited by EestiAA; 12.10.12, 17:20.

                              Comment

                              • qbj0hn
                                Auk on auk. FAKT!
                                • Nov 2008
                                • 7091

                                #180
                                Re: Välisuudised - Eesti uudised.

                                Algselt postitas fyte Vaata postitust
                                Okei, aga mis selle jutu point on? Hülgame kõik tehnoloogia ja lähme metsa elama?
                                Eks inimeste esmane prioriteet on ikka nende endi mugavus/heaolu.
                                Umbes mõtlen lihtsalt.
                                Kirjutasin juba pika jutu ära ja lasin delete. Mõtteid on palju, aga vale teema selleks.

                                Last edited by qbj0hn; 12.10.12, 17:22.

                                Comment

                                Working...