OFFICIAL Kes kellena töötab ehk kuidas saame olla üksteisele kasulikud

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • r1v0
    Julm Donk
    • Jun 2012
    • 93

    #316
    Re: OFFICIAL Kes kellena töötab ehk kuidas saame olla üksteisele kasulikud

    Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
    Kaamera koha pealt ei taha järeleandmisi teha. Silm üsna tundlik selles osas. Gimbal kindlasti 3-axis. Üks asi jääb ebaselgeks. Kas see phantom 2 komplekt koos zenmusega suudab pilti ka edastada üle wifi või pean ma siiski mingi lisavidina selle tarbeks ostma? Saan õigesti aru, et sellel vision+ komplektil on wifi extender kaasas, mida minu soovitud komplektil ei ole?
    Hmm... phantom 2 tavaline komplekt koos zenmusega minu arusaamist mööda pilti ei saada, selleks pead eraldi mooduli ostma.

    Üle wifi pildi edastamine on AR drone'i teema, 50m ja pilt on kadunud... ei ole hea lahendus imo

    Vision + komplektil on oma gimball kah juba kaasas, ja dji poolt külge monteeritud kaamera, mis ei ole võrreldav goproga. Seda ei tea, kas seda kaamerat saab gopro vastu vahetada.

    Comment

    • Pudgehook
      Jube Noob
      • Apr 2010
      • 190

      #317
      Re: OFFICIAL Kes kellena töötab ehk kuidas saame olla üksteisele kasulikud

      Saaksin teha päris suure allahindluse ja saaks ilmselt kätte ka kiiremini.

      Comment

      • peete82
        Vana Tegija
        • Jan 2010
        • 1310

        #318
        Re: OFFICIAL Kes kellena töötab ehk kuidas saame olla üksteisele kasulikud

        ehituskaupade ostmisel saaks organiseerida suurema allahindluse kui n-ö inimesel tänavalt. pm.

        Comment

        • WeThePeople
          Vana Tegija
          • Mar 2010
          • 1163

          #319
          Re: OFFICIAL Kes kellena töötab ehk kuidas saame olla üksteisele kasulikud

          emti inimesed pm.

          Comment

          • VisaHing
            mees nagu orkester
            • Dec 2009
            • 6718

            #320
            Re: OFFICIAL Kes kellena töötab ehk kuidas saame olla üksteisele kasulikud

            Algselt postitas WeThePeople Vaata postitust
            emti inimesed pm.
            pakud miskit või soovid pakkumist?

            Comment

            • WeThePeople
              Vana Tegija
              • Mar 2010
              • 1163

              #321
              Re: OFFICIAL Kes kellena töötab ehk kuidas saame olla üksteisele kasulikud

              Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
              pakud miskit või soovid pakkumist?
              soovin pakkumist

              Comment

              • bluelite
                Vana Tegija
                • Nov 2010
                • 1190

                #322
                Re: OFFICIAL Kes kellena töötab ehk kuidas saame olla üksteisele kasulikud

                Hei. Kes on kodulehtede tegemises tegija? Vaja oleks ühele ettevõttele luua koduleht, mis on suuresti tooteid ja teenuseid tutvustav. Oluline on, et kui koduleht on selle valmistaja poolt üle antud, siis on sinul hiljem sinna lihtne informatsiooni lisada. Samuti peaks/võiks tulevikus olema võimelik e-poe lisamise võimalik.

                Kui kellelgi on huvi, siis palun PM.

                Comment

                • erplander
                  ekrelander
                  • Oct 2008
                  • 1029

                  #323
                  Re: OFFICIAL Kes kellena töötab ehk kuidas saame olla üksteisele kasulikud

                  Miks ise ei tee Wordpressis? Mul oli ka vaja kaks aastat tagasi teha ja kaalusin, kas tellida tuttavalt, kes neid teeb, või proovida, kas saab ise kuidagi tehtud. Polnud kindel kaua võtab aega ja viimati sai kümmekond aastat tagasi ise mingi kodulehelaadne asi tehtud. Mõtlesin ikkagi proovida, kuna päris palju seda Wordpressi kiidetud ja et ka ilma mingi progemiskogemuseta saab seal hakkama saidi loomisega. Esimese päeva kulutasin sobiva teema otsimiseks, võrdlesin ja kaalusin päris paljusid. Teine päev sai menüüd, settingud ja kujundused paika pandud. Lisaks põhiline info üles laetud ja kohandatud. Kolmas päev vajalikud plugin'id/lisad välja otsitud ja kohandatud (minul näiteks oli vaja pildigaleriid ja üsna erinevate võimalustega vastuste/tagasiside vormi, mis võimaldaks ka vormi kaudu saadetud andmete statistilist töötlust). Ja oligi olemas. Saad ise jooksvalt lisada/muuta uudiseid ja ükskõik mida. Mul e-poodi polnud vaja, aga seal on ka neid lademes valida, millist lisada. Tulemus: http://www.ragistaja.ee/

                  Samas saaks lasta teha tuttaval (http://luix.com/), kes teinud näiteks sellise üsna lihtsa saidi: http://motard.ee/
                  Kuigi ta hetkel üsna hõivatud, aga äkki mingi lihtsa saidi tegemise saab võtta.

                  Comment

                  • pastilaa
                    kuum poiss
                    • Apr 2009
                    • 7518

                    #324
                    Re: OFFICIAL Kes kellena töötab ehk kuidas saame olla üksteisele kasulikud

                    Comment

                    • bluelite
                      Vana Tegija
                      • Nov 2010
                      • 1190

                      #325
                      Re: OFFICIAL Kes kellena töötab ehk kuidas saame olla üksteisele kasulikud

                      Kui keegi nt võtaks selle Wordpressi põhjale lehe kokku panemise enda kanda, siis mis oleks eelduslik hind sellele?

                      Comment

                      • rrrr
                        Grinder
                        • Nov 2008
                        • 904

                        #326
                        Re: OFFICIAL Kes kellena töötab ehk kuidas saame olla üksteisele kasulikud

                        Küsitakse ca 3000 EUR - selle eest täidetakse sinu soovid kõik. Pane lühidalt struktuur püsti ja mida umbes sisu teeb, saada veebifirmasse ja küsi pakkumist.
                        Kui aga:
                        - ise teed
                        - ilma kogemuseta oled
                        siis saad odavamalt aga aega läheb rohkem ja mis kõige olulisem - sa pead leppima sellega mis sa saad, mitte mis tahad.
                        Kui siia lisandub veel:
                        - oled praegu välja öelnud vähe aga selgub, et tahad palju (erinevad domeenid, keeled, e-poed)
                        - oled ajaga piiratud
                        siis jäädki tegema...
                        Wordpressiga ei tegelenud, küll aga Magentoga, mis on rohkem e-kommertsile (veebipood, erinevad vaated, arved, kliendihaldus) orienteeritud kui ainult veebilehele. Võibolla näen tonti aga kogemused on mul endal sellised.

                        Comment

                        • timz0333
                          Pokkeritark
                          • Mar 2009
                          • 6322

                          #327
                          Re: OFFICIAL Kes kellena töötab ehk kuidas saame olla üksteisele kasulikud

                          3000 tundub väga laest võetud.

                          kerge google, et veenduda. http://kodulehetegemine.com/kodulehed/ Täitsa soliidsed lehed.

                          Comment

                          • pastilaa
                            kuum poiss
                            • Apr 2009
                            • 7518

                            #328
                            Re: OFFICIAL Kes kellena töötab ehk kuidas saame olla üksteisele kasulikud

                            Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                            eesti oma asi, kuu aega saad proovida tasuta, edasi €8 kuus. vaadake sealt näidiseid - saab aru, kui kena ja toimiva asja saab. kui just väga erilist ja keerulist saiti vaja pole, siis mu meelest kõige kenam ja mõistlikum variant

                            Comment

                            • Godspeed_EJ
                              Klubi Liige
                              • Nov 2009
                              • 3049

                              #329
                              Re: OFFICIAL Kes kellena töötab ehk kuidas saame olla üksteisele kasulikud

                              Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
                              3000 tundub väga laest võetud.

                              kerge google, et veenduda. http://kodulehetegemine.com/kodulehed/ Täitsa soliidsed lehed.
                              See on väga pealiskaudne vaatamine. Eks kõik sõltub sellest, mis funktsionaalsust vajad.

                              3000€ Wordpressi põhjale on reaalne hind. Olen enam-vähem sama summa maksnud ca 6 kuud tagasi kodulehe eest. Tundus ka kallis, aga paremat pakkumist ei teinud keegi.

                              Comment

                              • karupoeg
                                Pokkerihai
                                • Jun 2012
                                • 3823

                                #330
                                Re: OFFICIAL Kes kellena töötab ehk kuidas saame olla üksteisele kasulikud

                                normilt maksate siis. Saadud ka 2k eest täisfunktsionaalsusega raamatupidamissüsteemiga seotud e-pood.

                                Comment

                                Working...