OFFICIAL Kes kellena töötab ehk kuidas saame olla üksteisele kasulikud

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • lissavassa
    Jube Noob
    • Feb 2012
    • 149

    #46
    Re: OFFICIAL Kes kellena töötab ehk kuidas saame olla üksteisele kasulikud

    Kas see sinu fulltime job muidu? Ei taha küll rahakotis sorida, kuid oskad öelda kas teenid sellega hästi? :)

    Comment

    • Rigged
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 2535

      #47
      Re: OFFICIAL Kes kellena töötab ehk kuidas saame olla üksteisele kasulikud

      Töödejuhataja ühes keskmise suurusega ehitusettevõttes(ca 50 töötajat).

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #48
        Re: OFFICIAL Kes kellena töötab ehk kuidas saame olla üksteisele kasulikud

        Algselt postitas adam_q Vaata postitust
        toon näite:
        soovid 100k eest oma korterit maha müüa, aga keegi ei kipu ostma, siis ma ostan selle näiteks 65% eest kohe ära ja võid ise sees edasi elada/müüa soovitud hinnaga edasi/üürida edasi vms ning saad eksklusiivse tagasiostuõiguse. Kui leiad endale ostja näiteks poole aasta pärast, siis kogu kamp notarisse, omanikuks saab sinu leitud ostja ja ma saan näiteks 73k, ülejäänud raha pane endale tasku.

        minu huvi ei ole omada kinnisvara ning kui juhtub, et kokkulepitud tähtaja jooksul ei leia sa ostjat, siis standardina leping lõpeb, aga kindlasti on võimalik ka pikendada.

        kui huvi, siis PM. saab kaaluda kõiksugu variante (miinus konkreetne laenamine)

        E: eriti populaarne on kohtutäituri poolt pakkumisele pandud vara omanikupoolse (välja)ostmise finantseerimine
        See siis tähendab, et tuleb tagastada Sinu näites $65k (65%) või välja-kolida? Üleüldse, kuidas see «koheselt väljaostmine» käib? For real maksad antud näites 65k ära või tekib miski leping? Selgita rohkem, kui viitsid.

        Comment

        • VisaHing
          mees nagu orkester
          • Dec 2009
          • 6718

          #49
          Re: OFFICIAL Kes kellena töötab ehk kuidas saame olla üksteisele kasulikud

          Algselt postitas lissavassa Vaata postitust
          Kas see sinu fulltime job muidu? Ei taha küll rahakotis sorida, kuid oskad öelda kas teenid sellega hästi? :)
          Fulltime job jah. Noo brutona 2x jutti natuke rohkem kui 3xmiinimum.
          Asi on selles, et mai oodanud, et kõik PMivad soovi endale saada 500eurise telefoni tasuta. Selliseid asju peate ikka oma op. läbi rääkima.

          Comment

          • Potsataja
            õilishing
            • Oct 2008
            • 5270

            #50
            Re: OFFICIAL Kes kellena töötab ehk kuidas saame olla üksteisele kasulikud

            Algselt postitas adam_q Vaata postitust
            toon näite:
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
            Ema tahab oma maamaja 23k eest müüa. Samas tahtmine on taevariik ja saamine iseasi. Hinnaootus ei ole imo isegi ülepingutatud, lihtsalt tehinguid toimub väga vähe. Lisaväärtuseks on veel see, et üle põllu on Baruto lapsepõlvekodu.

            Kas diili teed ka keskmisest vähem likviidsema kinnisvara puhul ja kas lähtud keskmisest turuhinnast vms. ?

            Comment

            • lissavassa
              Jube Noob
              • Feb 2012
              • 149

              #51
              Re: OFFICIAL Kes kellena töötab ehk kuidas saame olla üksteisele kasulikud

              Algselt postitas backdoorsex Vaata postitust
              Fulltime job jah. Noo brutona 2x jutti natuke rohkem kui 3xmiinimum.
              Asi on selles, et mai oodanud, et kõik PMivad soovi endale saada 500eurise telefoni tasuta. Selliseid asju peate ikka oma op. läbi rääkima.
              Kui kirja läbi lugesid siis küsisin ainult sellist pakkumist, mis sisaldaks 1gb netti kuus ja OneX ning see kõik jääks 25€ piiresse. Keegi ei rääkinud millegi tasuta saamisest.

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #52
                Re: OFFICIAL Kes kellena töötab ehk kuidas saame olla üksteisele kasulikud

                Ma ei tea mudelit aga mulle lõi kohe pähe vana hea freeroll.

                Sa soovid $100k eest kinnisvara müüa, adam_q tuleb ja teeb ettepankeu: ma ostan su kinnisvara ära 65% väärtusega ära kahe aasta pärast, juhul kui sa ei ole seda varem ära müünud. Kui müüd varem ära tahab adam näiteks 5% lepingulõpetamise tasuks. Kui mõtled ümber, et ei soovigi müüa, siis võtab adam 1% lepingulõpetamisetasuks.

                Ehk total freeroll, selle aja jooksul võib muutuda kõike - omanik ümber mõelda, omanik või adam_q leiab ostja ja palju muud.

                Comment

                • alaska
                  forever
                  • Oct 2008
                  • 6599

                  #53
                  Re: OFFICIAL Kes kellena töötab ehk kuidas saame olla üksteisele kasulikud

                  Ma arvan et ta maksab selle 65% välja kohe. Põhimõtteliselt annab laenu kinnisvara tagatisel.
                  Last edited by alaska; 04.09.12, 12:27.

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #54
                    Re: OFFICIAL Kes kellena töötab ehk kuidas saame olla üksteisele kasulikud

                    Algselt postitas alaska Vaata postitust
                    Ma arvan et ta maksab selle 65% välja kohe.
                    Võib ka nii olla aga siis mida see lepingu lõpetamine tähendab?

                    Jääb ju segaseks, et inimene elab ikka korteris/majas sees, üürib seda välja ja/või samal ajal otsib ostjat. Selle aja jooksul ei pruugi enam korteriga keegi heaperemehelikult käituda ja hind võibki kukkuda tohutult või tekkida võlad vms.

                    Aga mis siin spekuleerida, ootame adam_q vastuse ära :)

                    Comment

                    • tolmuahv
                      Klubi Liige
                      • Feb 2009
                      • 2502

                      #55
                      Re: OFFICIAL Kes kellena töötab ehk kuidas saame olla üksteisele kasulikud

                      See on sisult kinnisvara tagatisel laen, kus sissetulekut ei küsita. 100k kinnisvara puhul saad 65k kohe kätte. Kui pool aastat hiljem ei suuda tagasi osta 73k-ga, siis kaotad õiguse sellele. S.t. adam_q on saanud oma 65k investeeringule lisaks poole aastaga 35k väärtust, mis teeb aastaseks tootluseks üle 100%. Kui pool aastat hiljem välja ostad 73k-ga, siis adam:_q saab 8k vahelt ehk poole aastaga ca. 12-13% ja aasta baasil raha tootlus 25%.

                      Põhimõtteliselt shark loan kinnisvara tagatisel. BIG pakub sarnastel tingimustel laenu ilmselt.

                      Comment

                      • adam_q
                        Vana Tegija
                        • Feb 2009
                        • 1453

                        #56
                        Re: OFFICIAL Kes kellena töötab ehk kuidas saame olla üksteisele kasulikud

                        kohe maksan raha ikka.
                        valdus jääb müüjale ja tema vastutab seisukorra eest, maksab maksud jne. mu eesmärk on teenida profiiti ja mitte omada kinnisvara. loodetavasti on müüja huvitatud selle vara eest õiglase hinna saamisest, mina lihtsalt aitan juba nö. osa ostuhinda kätte saada ja oma tagumikku tagan sellega, et omand on minul. turul nõudlust on, seetõttu on mul suva kas see on loansharking või võrdlemine BIGiga jne...

                        tolmuahv: aasta tootlusprotsent sounds about right, rohkem kipub küll sinna 20% poole minema...

                        ranka: ei ole maakler. mina sõlmin ostjaga notariaalse tagasiostuõigusega müügilepingu, kus on määratletud ka tagasiostutähtaeg...(65% kantakse järgmine päev läbi notarideposiidi müüja kontole) ning kui selle aja jooksul tagasiostu (või omandi üleandmist kolmandale isikule) ei toimu, siis loetakse tagasiostuleping lõppenuks. Kuna tegu ei ole inimsööjatega, siis on alati võimalik tagasiostuõiguse tähtaja pikendamine (s.o. lepingu notariaalne muutmine), aga lihtsalt müüja peab reaalselt hindama oma vara maksumust, et pärast mitte mulle peale hakata maksma...

                        potsataja: mingil määral peab likviidsust ka hindama, et KUI juhtub, et jääb vara endale kätte, siis oleks võimalik seda realiseerida ilma kahjumita

                        kordan igaks juhuks üle, et kõik numbrid on umbkaudsed. on diile, kus müüja saab 50%, ja on ka diile, kus on saanud 75%
                        Last edited by adam_q; 04.09.12, 12:52.

                        Comment

                        • Codecci
                          Luuramas Naisteturniire
                          • Nov 2008
                          • 7574

                          #57
                          Re: OFFICIAL Kes kellena töötab ehk kuidas saame olla üksteisele kasulikud

                          Algselt postitas tolmuahv Vaata postitust
                          Põhimõtteliselt shark loan kinnisvara tagatisel. BIG pakub sarnastel tingimustel laenu ilmselt.
                          Offtopic: elan BIG-i majas ja aeg-ajalt ikka näeb liftis inimesi kes BIG-i minemas/tulemas ja vannuvad omavahel, et "jobanõi bandiititshki bank bljäd". Pika näo järgi tunneb kohe ära kes BIG-i minemas :D

                          Comment

                          • adam_q
                            Vana Tegija
                            • Feb 2009
                            • 1453

                            #58
                            Re: OFFICIAL Kes kellena töötab ehk kuidas saame olla üksteisele kasulikud

                            Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                            Offtopic: elan BIG-i majas ja aeg-ajalt ikka näeb liftis inimesi kes BIG-i minemas/tulemas ja vannuvad omavahel, et "jobanõi bandiititshki bank bljäd". Pika näo järgi tunneb kohe ära kes BIG-i minemas :D
                            kutsu enda juurde siis :)

                            Comment

                            • privador
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 3951

                              #59
                              Re: OFFICIAL Kes kellena töötab ehk kuidas saame olla üksteisele kasulikud

                              Sellest ma ju rääkisingi, et kuidas saada endale personaalne pakkumine. Täpselt seda sa tegid, ja tubli ju :)
                              Nii saabki endale välja kaubelda personaalse pakkumise :)

                              Mul tuttav läks elisasse ja ütles, et talle pakuti s3 100 euriga EMT-st, Elisa pakkus 50 euriga.
                              Obv jutt oli täiesti bs.
                              hmmz pole küll kuulnud et keegi 500eurisied telefone jagaks jah mingeid 50euriseid juuste küll
                              Ja nendel 500euristel on alati mingid XXX punktid kus 2 aastane tähtajaline leping+maksad selle telefoni pm 2x kinni


                              Või on olukord tõesti muutunud. Vähemalt nii oli ca 5 aastat tagasi...

                              Või tõesti antakse 500 eurine telefon sellel tingimusel, et olen nt 2 aastat klient ja kuumakse jääb samaks?

                              Comment

                              • lissavassa
                                Jube Noob
                                • Feb 2012
                                • 149

                                #60
                                Re: OFFICIAL Kes kellena töötab ehk kuidas saame olla üksteisele kasulikud

                                Algselt postitas privador Vaata postitust
                                hmmz pole küll kuulnud et keegi 500eurisied telefone jagaks jah mingeid 50euriseid juuste küll
                                Ja nendel 500euristel on alati mingid XXX punktid kus 2 aastane tähtajaline leping+maksad selle telefoni pm 2x kinni


                                Või on olukord tõesti muutunud. Vähemalt nii oli ca 5 aastat tagasi...

                                Või tõesti antakse 500 eurine telefon sellel tingimusel, et olen nt 2 aastat klient ja kuumakse jääb samaks?
                                Oleneb täitsa olukorrast vist, aga jagatakse ikka näed küll. Klient seal üle 10 aasta olnud ning mingeid hüvesi selle eest pole varem saanud, ning otsustasin tuimalt kohe küsida, et mida nad mulle pakuvad selleks, et ma klient edasi olen. Tingimuseks sai ainult, et pean olema 12kuud edasi lihtsalt klient ja mingeid kuumakse peale kõneaja ma nagunii ei maksa. Alguses muidugi oli jutt 24 kuust aga ma olin selle vastu ja sai kokkulepitud 12kuud.

                                Comment

                                Working...