OFFICIAL Kes kellena töötab ehk kuidas saame olla üksteisele kasulikud

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Provoker
    Pokkerihai
    • Jan 2009
    • 3067

    #16
    Re: OFFICIAL Kes kellena töötab ehk kuidas saame olla üksteisele kasulikud

    Profi koristuskeemia ja töövahenite hulgimüük ja transport ning kõik mis puudutab kinnisvarahooldust ja koristust.. Lisaks sellele ka väikest viisi põllumees. (talvekartuli saate tartu kandis minult kui soovi on)

    Comment

    • Oliverk
      Moderaator
      • Nov 2008
      • 3016

      #17
      Re: OFFICIAL Kes kellena töötab ehk kuidas saame olla üksteisele kasulikud

      Mehaanikainsener, hetkel lehtmetalltooted.

      Comment

      • rahvavaenlane
        Klubi Liige
        • Dec 2009
        • 3040

        #18
        Re: OFFICIAL Kes kellena töötab ehk kuidas saame olla üksteisele kasulikud

        Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
        Mesinik ja semi-degen.
        kaugel rapsipõllud on?

        Comment

        • qbj0hn
          Auk on auk. FAKT!
          • Nov 2008
          • 7091

          #19
          Re: OFFICIAL Kes kellena töötab ehk kuidas saame olla üksteisele kasulikud

          Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
          kaugel rapsipõllud on?
          Close to 0 peaks olema rapsimee sisaldus. Rapsipõllud on nii ära mürgitatud, et halb hakkab.
          Kunagi hästi ammu oli katseeksitus meetodil üks grupp täpselt põllu ääres, aga see rapsimesi on siuke naljamesi rohkem, vedel möla ja ega mingit erilist maitseelamust ka pole. See oli veel enne seda kui nii julmalt ei mürgitatud.
          Last edited by qbj0hn; 03.09.12, 21:28.

          Comment

          • Majandaja
            Pokkerihai
            • Jun 2012
            • 2133

            #20
            Re: OFFICIAL Kes kellena töötab ehk kuidas saame olla üksteisele kasulikud

            Ettevõtja

            Ettevõte koostab teenindussektori ettevõtetele teeninduskvaliteedi uuringuid. Annab tellijale tervikliku ülevaate ettevõte teeninduskvaliteedist.

            Comment

            • TaistoJ
              Grinder
              • Aug 2010
              • 787

              #21
              Re: OFFICIAL Kes kellena töötab ehk kuidas saame olla üksteisele kasulikud

              Sugulane on mesinik. Kindlasti saaks suurtes kogustes mett.
              Seda mett müüakse üle eesti "Lõuna-Eesti mesinik" vms.
              PM

              Comment

              • redskruf
                Jube Noob
                • Nov 2010
                • 168

                #22
                Re: OFFICIAL Kes kellena töötab ehk kuidas saame olla üksteisele kasulikud

                Võrkpallur
                Ja kasulik saab olla tulles saali ja karjuda. Saal asub Ehitajate tee 4

                Comment

                • lissavassa
                  Jube Noob
                  • Feb 2012
                  • 149

                  #23
                  Re: OFFICIAL Kes kellena töötab ehk kuidas saame olla üksteisele kasulikud

                  Üldehitus - kõiksugused sisetööd, saunad, vannitoad, põranda ja vaipkatte paigaldus.
                  Siit ka üleskutse, kui kellegil mingi soov midagi remontida või ehitada siis PM :)

                  Comment

                  • reggie
                    Pokkerihai
                    • Jun 2009
                    • 1705

                    #24
                    Re: OFFICIAL Kes kellena töötab ehk kuidas saame olla üksteisele kasulikud

                    Poole kohaga ehitaja-tänavakivid, betooni- ja müüritööd, üldehitus, saab nii paberitega kui ilma nendeta.

                    Comment

                    • vennike
                      Pokkerihai
                      • Mar 2009
                      • 1958

                      #25
                      Re: OFFICIAL Kes kellena töötab ehk kuidas saame olla üksteisele kasulikud

                      avan purke ja pudeleid - töö kiire ja põhjani

                      Comment

                      • jasssass
                        Vana Tegija
                        • Sep 2010
                        • 1200

                        #26
                        Re: OFFICIAL Kes kellena töötab ehk kuidas saame olla üksteisele kasulikud

                        Töötu

                        Kui keegi aidata tahab siis PM (SEB)
                        Sobib ka PS-> Sit&Go-> Heads-Up-> istu lauda, neti juhe välja, blindin tühjaks.

                        Comment

                        • Kotkas1000
                          Pokkerihai
                          • Nov 2009
                          • 2305

                          #27
                          Re: OFFICIAL Kes kellena töötab ehk kuidas saame olla üksteisele kasulikud

                          Täna olen küll vaene üliõpilane kuid olen terve elu olnud tegev ehitussektoris ja hoian seal häid sidemeid tänaseni. Seega, kui kellegil vaja ehitada eramut, tööstushoonet vms., siis võib julgelt ühendust võtta ja organiseerime asja ära :)

                          Comment

                          • MarxVoss
                            FPP Pro
                            • Dec 2008
                            • 211

                            #28
                            Re: OFFICIAL Kes kellena töötab ehk kuidas saame olla üksteisele kasulikud

                            Algselt postitas reggie Vaata postitust
                            Poole kohaga ehitaja-tänavakivid, betooni- ja müüritööd, üldehitus, saab nii paberitega kui ilma nendeta.
                            Vennad kurikuulsad kaksikud?

                            NB: Ooda ma tule tööle, ja siis räägi endast kah. Vaja ennemp pää korda saada ja siis naka seletama.

                            Comment

                            • VisaHing
                              mees nagu orkester
                              • Dec 2009
                              • 6718

                              #29
                              Re: OFFICIAL Kes kellena töötab ehk kuidas saame olla üksteisele kasulikud

                              Algselt postitas muruntau Vaata postitust
                              Ei ole soovi, aga miks on nii, et personaalne pakkumine on oluliselt soodsam, kui ametlikult välja reklaamitavad hinnad? Mis põhjus on sellist infosulgu tekitada ja miks mitte kõigile avalikult samu hindu pakkuda?
                              Sõda mob. operaatorite vahel on viinud hinnad naeruväärsetele tasemetele. Ma ei räägi siin tele2 mini paketist, mis on täis absurd (kõne arvestus 1 min). Hinnad, mis on välja reklaamitud erinevad personaalsetest pakkumitest ikka väga kõvasti. Näitena võin tuua elisa 8 piirmatu. Tegelikult on sellest peaaegu 3x soodsam pakett väljas. Täpselt sama iga operatooriga. Neid pakkumisi saavad ainult need, kes üritavad ära minna oma operatoori juurest. Ütleme nii, et kui hakkad Elisast-tele2-te üleliikuma, siis alles tehakse sulle see nö. personaalne pakkumine.
                              Kõik telefonid, mida reklaamitakse järelmaksuga/soodushinnaga jne see ka suht bs. Teistele pakutakse neid tasuta.

                              Oma operaatoor ei helista kunagi sulle ja ei tee ettepanekut, et ehk tahaksid vähem maksta. On erandeid aga üldjuhul on niimoodi.

                              Comment

                              • lissavassa
                                Jube Noob
                                • Feb 2012
                                • 149

                                #30
                                Re: OFFICIAL Kes kellena töötab ehk kuidas saame olla üksteisele kasulikud

                                Algselt postitas backdoorsex Vaata postitust
                                Sõda mob. operaatorite vahel on viinud hinnad naeruväärsetele tasemetele. Ma ei räägi siin tele2 mini paketist, mis on täis absurd (kõne arvestus 1 min). Hinnad, mis on välja reklaamitud erinevad personaalsetest pakkumitest ikka väga kõvasti. Näitena võin tuua elisa 8 piirmatu. Tegelikult on sellest peaaegu 3x soodsam pakett väljas. Täpselt sama iga operatooriga. Neid pakkumisi saavad ainult need, kes üritavad ära minna oma operatoori juurest. Ütleme nii, et kui hakkad Elisast-tele2-te üleliikuma, siis alles tehakse sulle see nö. personaalne pakkumine.
                                Kõik telefonid, mida reklaamitakse järelmaksuga/soodushinnaga jne see ka suht bs. Teistele pakutakse neid tasuta.

                                Oma operaatoor ei helista kunagi sulle ja ei tee ettepanekut, et ehk tahaksid vähem maksta. On erandeid aga üldjuhul on niimoodi.
                                okeii ma tulen sinu kaudu tele2-st emti üle, kuid ainult tingimusel, et sebid mulle HTC oneX. Diil?

                                Comment

                                Working...