OFFICIAL Kes kellena töötab ehk kuidas saame olla üksteisele kasulikud

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • leits
    Hundinui
    • Apr 2009
    • 9562

    #241
    Re: OFFICIAL Kes kellena töötab ehk kuidas saame olla üksteisele kasulikud

    Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
    pildi järgi tundub julm pastel ikka...ära mulle talvel vastu sõida palun. pöördu kiiremas korras pika poole oma murega ja saad ausad lohvid!
    nalja teed v.. 3 hooaega vabalt veel :1

    Comment

    • Konso
      Grinder
      • Nov 2009
      • 936

      #242
      Re: OFFICIAL Kes kellena töötab ehk kuidas saame olla üksteisele kasulikud

      nankangil on kah muster peal ja osadel naelad isegi sees aga enda autole neid alla panna küll ei julge.

      Comment

      • taavi
        Grinder
        • Oct 2008
        • 684

        #243
        Re: OFFICIAL Kes kellena töötab ehk kuidas saame olla üksteisele kasulikud

        Algselt postitas Junken Vaata postitust
        vibrat pole ollagi
        Sama velje panid uuesti alla?
        Ja vibrat pole...

        Ja muretsed väikese muhu pärast rehvis

        Comment

        • Junken
          Lendur Sass
          • Sep 2011
          • 1039

          #244
          Re: OFFICIAL Kes kellena töötab ehk kuidas saame olla üksteisele kasulikud

          ei sama velg enne ära murdumist all ei teinud vibrat... ok rehvidel 11mm vb tõesti üle pakutud aga kuskil 9mm kindlasti, rehvi pole mitte paar aastat sõitnud vaid on toodetud paar aastat tagasi... sõidetud nendega talvel 1 talveralli aint.... nii nad kuu aega tagasi alla mulle läksid..
          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

          Comment

          • Konso
            Grinder
            • Nov 2009
            • 936

            #245
            Re: OFFICIAL Kes kellena töötab ehk kuidas saame olla üksteisele kasulikud

            no kui vibrat viskab, siis on tasakaalust väljas.

            Vabalt võib kolm aastat vastu pidada, kõik oleneb läbisõidust.

            Comment

            • Junken
              Lendur Sass
              • Sep 2011
              • 1039

              #246
              Re: OFFICIAL Kes kellena töötab ehk kuidas saame olla üksteisele kasulikud

              ei ma räägin vibrat polnud, seda munaga rehvi pole veel alla pannud, vibra samas ei kotigi, pigem see et kas ta võib puruks minna sõidu ajal v mitte

              Comment

              • Konso
                Grinder
                • Nov 2009
                • 936

                #247
                Re: OFFICIAL Kes kellena töötab ehk kuidas saame olla üksteisele kasulikud

                no kui rehv on deformeerunud mingilgi moel, siis lõhkemise tõenäosus on sadades kordades suurem või mis ise arvad?

                Comment

                • Junken
                  Lendur Sass
                  • Sep 2011
                  • 1039

                  #248
                  Re: OFFICIAL Kes kellena töötab ehk kuidas saame olla üksteisele kasulikud

                  sadades kordades küll ei usu

                  Comment

                  • Konso
                    Grinder
                    • Nov 2009
                    • 936

                    #249
                    Re: OFFICIAL Kes kellena töötab ehk kuidas saame olla üksteisele kasulikud

                    las ta jääb

                    Comment

                    • Junken
                      Lendur Sass
                      • Sep 2011
                      • 1039

                      #250
                      Re: OFFICIAL Kes kellena töötab ehk kuidas saame olla üksteisele kasulikud

                      kui sa juht rehvitehnoloogiat väga täpselt ei valda, siis ma ei viitsi tõesti SINUGA diskussiooni laskuda

                      Comment

                      • adam_q
                        Vana Tegija
                        • Feb 2009
                        • 1453

                        #251
                        Re: OFFICIAL Kes kellena töötab ehk kuidas saame olla üksteisele kasulikud

                        selline küss: kas mõni rehvitöökoda saab valuveljed vahetada tavatalverontide vastu nii, et teeb lahti ka igal veljel oleva vargapoldi? mul endal padrun kuhugi kadunud :( või on see suurem bisnes?

                        auto seat, 1999, ehk pole nii hüperturvaline, et lahti ei saa tavavahenditega...

                        Comment

                        • kardaanirist
                          Pokkerihai
                          • Nov 2009
                          • 3675

                          #252
                          Re: OFFICIAL Kes kellena töötab ehk kuidas saame olla üksteisele kasulikud

                          pead ei anna ja täiesti võimalik, et eksin, aga kui sul vargapoldi võti kadunud, siis suht nutused lood. mina vähemalt ei tea, et rehvitöökodades mingi selline universaalne võti vms oleks, millega neid lahti keerata.

                          Comment

                          • timz0333
                            Pokkeritark
                            • Mar 2009
                            • 6322

                            #253
                            Re: OFFICIAL Kes kellena töötab ehk kuidas saame olla üksteisele kasulikud

                            Algselt postitas adam_q Vaata postitust
                            selline küss: kas mõni rehvitöökoda saab valuveljed vahetada tavatalverontide vastu nii, et teeb lahti ka igal veljel oleva vargapoldi? mul endal padrun kuhugi kadunud :( või on see suurem bisnes?

                            auto seat, 1999, ehk pole nii hüperturvaline, et lahti ei saa tavavahenditega...
                            Võta telefon ja helista suht kindel, et teevad lahti igas normaalses töökojas.

                            Comment

                            • valustyng
                              Õpihimuline Mängur
                              • Apr 2009
                              • 450

                              #254
                              Re: OFFICIAL Kes kellena töötab ehk kuidas saame olla üksteisele kasulikud

                              ülejäänud poldid keeravad tugevamini kinni siis peaks kätte saama

                              Comment

                              • Looper
                                Grinder
                                • May 2013
                                • 576

                                #255
                                Re: OFFICIAL Kes kellena töötab ehk kuidas saame olla üksteisele kasulikud

                                Algselt postitas adam_q Vaata postitust
                                selline küss: kas mõni rehvitöökoda saab valuveljed vahetada tavatalverontide vastu nii, et teeb lahti ka igal veljel oleva vargapoldi? mul endal padrun kuhugi kadunud :( või on see suurem bisnes?

                                auto seat, 1999, ehk pole nii hüperturvaline, et lahti ei saa tavavahenditega...
                                Endal oli sama jama. Mine küsi korralikust rehvi töökojast ja teevad lahti. Mul mingi universaalsete võtmetega ei saanud ja keevitati poltite külge mutter ning keerati lahti. 20€ läks maksma.

                                Comment

                                Working...