Foorumimäng

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Jeebus
    määäääää
    • Jun 2012
    • 1409

    #1

    Foorumimäng

    ABC:
    Mängija eesmärk on mõelda igale küsimusele võimalikult populaarne vastus.
    Punkte saab vastavalt sellele, mitu inimest sarnaselt vastas.
    Näiteks, kui sinu vastus ühtib veel kolme vastajaga, saate igaüks 4 punkti.

    Reeglid:
    Reede õhtuni mõtleme küsimusi välja,arutleme,püüame leida kokku 15 kvaliteetset* küsimust erinevatel teemadel (foorum;pokker;filmid;muusika;sport;elustiil;söök; naised;raha;reisimine jne.)
    Konkreetseid vastuseid ei postita!
    Järgnevalt avaldab korraldaja lõplikud küsimused, algab vastamise aeg.
    Iga mängija saadab PM-i sellisel kujul (ainult vastused, ära pane numbreid ette) :
    esimene vastus
    teine vastus
    kolmas vastus

    Mängijal on võimalus ühte vastust hiljem muuta.
    Mängul on meelelahutuslik eesmärk, kokkumäng on nõme!
    Mäng lõpeb pühapäeval 23:59.
    Punktid ja trendid avaldab korraldaja vastamisaja lõppedes.
    Korraldaja vastuseid isikuliselt ei avalikusta! (ise võib enda vastuseid postitada)


    *kvaliteetsed küsimused = millel on 2-3-4 populaarset vastust > tagab huvitava punktijaotuse
    Last edited by Jeebus; 27.08.12, 17:59.
  • Jeebus
    määäääää
    • Jun 2012
    • 1409

    #2
    Re: Foorumimäng Sheep 27.08-2.09

    leggo!
    viskan alustuseks my 2 cents

    -sport, milles on võimalik noorelt tippu jõuda
    -mitu % taksojuhile tippi annad (viie kaupa:0;5;10;15;20;jne.)
    -rate 123 mingi pic (3 erinevat naist)
    -"Expendables 2" näitleja
    -parim puuvili
    -nosebleed online NLHE mängija
    -odava veini maa
    Last edited by Jeebus; 26.08.12, 15:24.

    Comment

    • Cashmer
      Õpihimuline Mängur
      • Jan 2011
      • 438

      #3
      Re: Foorumimäng Sheep 27.08-2.09

      millist trackimis programmi kasutad:
      holdem manager
      pockertracker
      ilma on kõige parem

      Comment

      • Jeebus
        määäääää
        • Jun 2012
        • 1409

        #4
        Re: Foorumimäng Sheep 27.08-2.09

        Algselt postitas Cashmer Vaata postitust
        millist trackimis programmi kasutad:
        holdem manager
        pockertracker
        ilma on kõige parem
        Troutulator imo

        kuna on kuu lõpp, võiks küsida, kes on kõige rohkem käsi sel kuul mänginud, või on vastus liiga obv?

        Comment

        • Dogers
          Pokkerihai
          • Dec 2008
          • 2500

          #5
          Re: Foorumimäng Sheep 27.08-2.09

          Kes on järgmine Eesti President?
          Kui kaua püsib Euroopa Liit?

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #6
            Re: Foorumimäng Sheep 27.08-2.09

            Väike vihje: nii demokraatlikult lähenedes mänguluua on väga raske. Pead mõtlema ise küsimused ja ise mängu tegema.

            PS! See teema siin ei ole halb aga kuna mäng on uus siis kõik võtab aega. Kasutajad peavad harjuma mänguga ja küll nad siis ise tulevikus küsimuste ideid soovitavad. Pliiatsist neid välja imeda ei ole mõtet.

            Comment

            • Jeebus
              määäääää
              • Jun 2012
              • 1409

              #7
              Re: Foorumimäng Sheep 27.08-2.09

              Algselt postitas ranka Vaata postitust
              Väike vihje: nii demokraatlikult lähenedes mänguluua on väga raske. Pead mõtlema ise küsimused ja ise mängu tegema.
              võib-olla. kui ei toida, siis lähenen teise nurga alt
              kontseptsioonil peaks ikkagi tulevikku olema, midagi iganädalast mängu taolist võiks olla ning Sheep sobib selleks hästi

              mõtlesin alustuseks 7 küsimust välja, mis peaksid imo hästi sobima. kui eesmärki täitvaid küsimusi rohkem ei tule, lähen traditsioonilisele versioonile üle.

              mängu teengi ise, nende ajaraamidega on väiksed probleemid, sest mängu atraktiivsena hoidmine peaks võrduma kindlasti <48h mänguga, vastasel juhul on lihtne unustada, et üldse vastati vms.
              ehk siis on võimalus, et teen üldse reede õhtul teema, põmm kohe 15 küs. letti ja 48h aega.

              eesmärk peaks olema mängu meie jaoks võimalikult atraktiivseks muuta

              Sheepil endal on veel erinevaid versioone, näiteks on list : ütleme 20 riiki ja igat riiki saab ühe korra kasutada. on küsimused, nt nimeta riik, kus on kõrged majad ; nimeta riik, mis asetseb saarel. võib-olla on midagi taolist huvitavam?
              Last edited by Jeebus; 27.08.12, 13:06.

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #8
                Re: Foorumimäng Sheep 27.08-2.09

                Algselt postitas Jeebus Vaata postitust
                võib-olla. kui ei toida, siis lähenen teise nurga alt
                kontseptsioonil peaks ikkagi tulevikku olema, midagi iganädalast mängu taolist võiks olla ning Sheep sobib selleks hästi

                mõtlesin alustuseks 7 küsimust välja, mis peaksid imo hästi sobima. kui eesmärki täitvaid küsimusi rohkem ei tule, lähen traditsioonilisele versioonile üle.

                mängu teengi ise, nende ajaraamidega on väiksed probleemid, sest mängu atraktiivsena hoidmine peaks võrduma kindlasti <48h mänguga, vastasel juhul on lihtne unustada, et üldse vastati vms.
                ehk siis on võimalus, et teen üldse reede õhtul teema, põmm kohe 15 küs. letti ja 48h aega.

                eesmärk peaks olema mängu meie jaoks võimalikult atraktiivseks muuta

                Sheepil endal on veel erinevaid versioone, näiteks on list : ütleme 20 riiki ja igat riiki saab ühe korra kasutada. on küsimused, nt nimeta riik, kus on kõrged majad ; nimeta riik, mis asetseb saarel. võib-olla on midagi taolist huvitavam?
                Veel üks soovitus: reede õhtul ära tee mänge, sest siis on aktiivsus peaaegu kõige madalam. Kõige parem aeg mängude tegemiseks on esmaspäev, kõige halvem laupäev.

                Comment

                • Cashmer
                  Õpihimuline Mängur
                  • Jan 2011
                  • 438

                  #9
                  Re: Foorumimäng Sheep 27.08-2.09

                  1.millist trackimis programmi kasutad:a)holdem manager b)pockertracker c) ilma on kõige parem d)midagi muud
                  2. Kelle siit foorumist võtaksid üksikule saarele?
                  3. Keda ei võtaks üksikule saarel?
                  4. HU Vanessa Selbst vs Vanessa Russo, kes võidab?
                  5. Parim pokekrifilm
                  6. Iseloomusta Starsi riverit: a) meeldib b) ****** ***** c)ükskõik
                  7. Eesti Phil Hellmuth
                  8. Strip pokkerit mängiksin: a) iga kell igas kohas ükskõik kellega b)ainult naistega c)ainult meestega d) ainult Omahat
                  9. Parim pokkeriteemaline laul

                  Comment

                  • muruntau
                    • Jan 2009
                    • 4325

                    #10
                    Re: Foorumimäng Sheep 27.08-2.09

                    1) Lemmik/oodatuim film 2012
                    2) Jaburaim vandenõuteooria
                    3) kõige ballam eesti pokkerimängija
                    4) foorumi suurim naistemees
                    5) foorumi parim postitus 2012
                    6) mitut päevikut aktiivselt loed?
                    7) mitu tundi nädalas veedad siin foorumis?

                    Comment

                    • Jeebus
                      määäääää
                      • Jun 2012
                      • 1409

                      #11
                      Re: Foorumimäng Sheep 27.08-2.09

                      midagi liigub :)

                      head küsimused on sellised, millel oleks u. 2-3-4 populaarset vastust, nii saab hea punktijaotuse

                      väldime selliseid küsimusi, millele tulevad kõigil erinevad vastused, nii saavad kõik 1 punkti ja keegi ei jõua ju edasi :)

                      Comment

                      • vapsik
                        Klubi Liige
                        • Apr 2009
                        • 5462

                        #12
                        Re: Foorumimäng Sheep 27.08-2.09

                        Kes on kõige viletsam Moderaator PP foorumis

                        Comment

                        • pastilaa
                          kuum poiss
                          • Apr 2009
                          • 7518

                          #13
                          Re: Foorumimäng Sheep 27.08-2.09

                          1. Tra oli midagi vä?

                          Comment

                          • Jeebus
                            määäääää
                            • Jun 2012
                            • 1409

                            #14
                            Re: Foorumimäng Sheep 27.08-2.09

                            Algselt postitas vapsik Vaata postitust
                            Kes on kõige viletsam Moderaator PP foorumis
                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                            Comment

                            • Jeebus
                              määäääää
                              • Jun 2012
                              • 1409

                              #15
                              Re: Foorumimäng Sheep 27.08-2.09

                              Teen uue mängu/teema, valmis küsimused ja asi ants!

                              sellele teemale

                              Comment

                              Working...