Friiki otsib steiki

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • hoss23
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 2551

    #1

    Friiki otsib steiki

    Kuna öösel juhtus jällegi järjekordne tõsiasi, et roll läks bustosse, siis oleks vaja kallid foorumikasutajad Teie heldet abi.
    Last edited by hoss23; 18.08.12, 08:21.
  • hoss23
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 2551

    #2
    Re: Friiki otsib steiki

    Ja unustasin mainida, et ta on silikooni tehases tööl.
    Last edited by hoss23; 18.08.12, 07:13.

    Comment

    • vennike
      Pokkerihai
      • Mar 2009
      • 1958

      #3
      Re: Friiki otsib steiki

      pakun ühte suurt poolsooja bintangi, järgi peab ise tulema

      Comment

      • BentleyMulsanne
        Bännitud
        • May 2012
        • 499

        #4
        Re: Friiki otsib steiki

        Tegemist on mängijaga kelle üheks lemmikvõtteks on double(low+high) runnerrunner reaostuga lightilt ära stackida . Olen näinud, kuidas paneb nuppe A2potiga KQ5(nonpoti)flopilt olematusse panka. Seda nimetati eriti epic stackinguks .
        Last edited by BentleyMulsanne; 18.08.12, 08:21.

        Comment

        • hoss23
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 2551

          #5
          Re: Friiki otsib steiki

          Algselt postitas BentleyMulsanne Vaata postitust
          Tegemist on mängijaga kelle üheks lemmikvõtteks on double(low+high runnerrunner) reaostuga lightilt ära stackida . Olen näinud, kuidas paneb nuppe A2potiga KQ5(nonpoti)flopilt olematusse panka. Seda nimetati eriti epic stackinguks .
          Tõsi see on. Ega sa ise ka kõige teravam pliiats karbis ei ole. Aga kust sina huvitav teda tead?

          Comment

          • FreakyJason
            Klubi Liige
            • Jan 2009
            • 1381

            #6
            Re: Friiki otsib steiki

            Käi ***** bentley. Ma ei ole mingi light stäkkija

            Comment

            Working...