Hiired

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • BentleyMulsanne
    Bännitud
    • May 2012
    • 499

    #1

    Hiired

    Foorumis viimasel ajal vaikne olnud...Väike uurimus.


    Edukaks online grindiks on vaja head töökeskkonda ja kindlustunnet. Ja kui hiirt kasutades ebakindel tunne mõjutab see ka "kaudselt" mängu ja minu hinnangul meeletult. Mul isiklikult polegi probleemi hiirega vaid aluspinnaga, puhta lakitud puidu peal tundub kõige parem. Võibolla peaks ka mängima hiire raskusega.

    Seega:
    milliseid arvutihiiri kasutate ja mis head/vead(pilte ) - suurus, kuju, etc.
    millist hiirematti/aluspinda
    millist pointeri liikumiskiirust eelistate
    millise kaaluga hiir peab olema
    Last edited by BentleyMulsanne; 14.08.12, 19:53.
  • timz0333
    Pokkeritark
    • Mar 2009
    • 6322

    #2
    Re: Hiired

    Eelistan naturaalset
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    Aga valikus ka veel noisless mouse ja mingi suurem/mugavam logitech. Arvan, et Hiire "mõju" tuleb mängu kui mängida 8+ lauda. Ise üle 6 ei mängi pm kunagi, seega pole pm vahet millisega mängin ja lasen otse laua peal.

    Comment

    • Kotkas1000
      Pokkerihai
      • Nov 2009
      • 2305

      #3
      Re: Hiired

      Logitech revolution MX on parim, mida siian pihus olen saanud hoida.

      Comment

      • hotcocacola
        HTCCACLA
        • Oct 2008
        • 14473

        #4
        Re: Hiired

        Endal Logitech M305. SEe mul juba teine samasugune ja ma ei kavatse uuematele/teistele mudelitele enne üle minna, sest SEE ON NUTS!

        Miks? Väike, mugav, piisavalt raske, kiire ja ilma juhtmeta! Poes maksab ca 35€.

        Soovitan soojalt!

        Comment

        • Codecci
          Luuramas Naisteturniire
          • Nov 2008
          • 7574

          #5
          Re: Hiired

          Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
          Logitech revolution MX on parim, mida siian pihus olen saanud hoida.
          Revolution jube vana. Performance pmst Revolutioni uuendatud versioon - http://www.euronics.ee/tootekaart/32...red/910-001120

          Comment

          • DaBeat
            Õpihimuline Mängur
            • Feb 2010
            • 404

            #6
            Re: Hiired

            Algselt postitas Codecci Vaata postitust
            Revolution jube vana. Performance pmst Revolutioni uuendatud versioon - http://www.euronics.ee/tootekaart/32...red/910-001120

            Kiidan ka seda hiirt, väike miinus on nuppude paigutusel.

            Comment

            • Ecuador13
              🎮🟣 twitch.tv/s3ndlocation
              • Aug 2009
              • 730

              #7
              Re: Hiired

              Razer Mamba teh nuts, saab nii juhtmega kui ka ilma kasutada ja vahetab värve
              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

              Comment

              • mislinn
                Pokkerihai
                • Apr 2009
                • 1734

                #8
                Re: Hiired

                Logitech M525, ei tunne vajadust vahetada.

                Comment

                • Karelkorm
                  Grinder
                  • Nov 2009
                  • 856

                  #9
                  Re: Hiired

                  Razer Deathadderiga rahul. Suur ja mõnus, vähe nuppe ja ei vilgu ega midagi. Mõnele pidi see tulede vilkumine pinda hakkama käima. Razer juba natuke advanced teema ja pokkeri mängimiseks pole vajalik.

                  Comment

                  • KristjanRawk
                    Klubi Liige
                    • Feb 2009
                    • 1133

                    #10
                    Re: Hiired

                    razer copperhead, vastu pidand mingi 5 aastat vähemalt, küll ühe kiiksuga mida saab kergelt parandada.

                    Comment

                    • Heroiin
                      Bännitud
                      • Jul 2012
                      • 198

                      #11
                      Re: Hiired




                      A4Tech X-760H
                      20-25 eur maksis

                      Aga ei soovita. Käes ei ole nii mugav nagu võiks. Sai ostetud ca nädal tagasi, kui vana andis otsad, aga kindlasti olen käes hoidnud mugavamaid hiiri.

                      Comment

                      • kjmrc
                        Pokkerihai
                        • Aug 2009
                        • 4541

                        #12
                        Re: Hiired



                        Ise soetasin sellise, alla 10€ maksis ja Logitechi hiir, mida olen kasutanud ca 3-4a on ka juba veidi väsinud väljanägemisega, tasus investeering ära, Trusti hiir on kerge ja mugava käejärgse kujuga.

                        Comment

                        • Timpz
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 2029

                          #13
                          Re: Hiired

                          Algselt postitas Karelkorm Vaata postitust
                          Razer Deathadderiga rahul. Suur ja mõnus, vähe nuppe ja ei vilgu ega midagi. Mõnele pidi see tulede vilkumine pinda hakkama käima. Razer juba natuke advanced teema ja pokkeri mängimiseks pole vajalik.
                          +1

                          Comment

                          • Kotkas1000
                            Pokkerihai
                            • Nov 2009
                            • 2305

                            #14
                            Re: Hiired

                            Algselt postitas kjmrc Vaata postitust


                            Ise soetasin sellise, alla 10€ maksis ja Logitechi hiir, mida olen kasutanud ca 3-4a on ka juba veidi väsinud väljanägemisega, tasus investeering ära, Trusti hiir on kerge ja mugava käejärgse kujuga.
                            minu meelest enamuste hiirte viga ongi see, et nad on liiga kerged.

                            Comment

                            • K2okfor_Mey
                              Õpihimuline Mängur
                              • Mar 2012
                              • 429

                              #15
                              Re: Hiired

                              A4 ei soovita lasertehnoloogia s..t sööb patakaid ja akusid(vaheta iga paari nädala tagant ja kui mängimise ajal vool ära kaob oi kurja)! Logitech ilmselt parim variant, marathon tyypi hiir parim kaks patakat sisse ja 2.a mureta suurus juba maitse asi.

                              Comment

                              Working...