PokerStarsi kohtuga ähvardanud eestlane: arvad, et ma mingi kondikubu?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #1

    PokerStarsi kohtuga ähvardanud eestlane: arvad, et ma mingi kondikubu?

    18. juuli õhtupoolikul plahvatas PokerNews Eesti foorumis skandaal, kus Eesti pokkerimängija «ProPunn» ähvardas PokerStarsi kohtuga, kuna ta konto külmutati. Sellest tõime meiegi põgusa ülevaate, mille leiab siit.

    Tänaseks päevaks on juhtum leidnud omale positiivse lõpu ja mängijad said rahad tagasi ning avalikustati loo ametlik käik, mis tõi päevavalgele väga huvitavaid ja kirevaid fakte - kokkumängu ja chipdumpingu detailne ülevaade, «ProPunni» kehaehitus ja palju muud.

    Juhtumi jooksul kasutati kolme erinevat PokerStarsi kontot - «ProPunn», «Eeseliia» ja praeguse seisuga teadmata konto. PokerStarsi kasutaja «Eeseliia» võitis MicroMillions II festivalilt eestlastest suurima võidu. Võidetud rahad liigutati lihtlabase chipdumpingu kaudu «ProPunn» PokerStarsi kontole, et sealt see siis välja kantida.

    PokerStarsi turvameeskond tegi väga head tööd ning võttis pätid vahele. Selle peale kavalpeadest marakratid «ProPunn» ja «Eeseliia» tõid areenile oma salarelva ja leivanumbri ning võeti appi uus (juba kolmas) konto, kellele mängiti uuesti rahad maha heads-upis - vastavalt $2 000 «ProPunn» ja $3 500 «Eeseliia» kontodelt.

    «Mina sain oma osa kätte aga Eeseliia ei saanud aga nüüd siis saab ja kõik kontod tehakse ka veel lahti,» kirjutab ProPunn PokerNews Eesti foorumis. «Mulle meeldib, et Pokerstars sai asjast aru ja kontod lahti teeb ja isegi raha jätab alles, kuna tegelikult alguses me ei teadnud ka sellest chipdumpist mitte midagi,» kiidab ProPunn PokerStarsi.

    Kasutaja «Maarios» kirjutab, et tegu on väga hea teemaga ja küsib, et äkki tuleb veel mingeid «luukeresid» kapist välja. Sellepeale «ProPunn» kirjutab: «Irw, mismõttes? Arvad et ma mingi kondikubu Jajeeebuu im da rambo ». See peale ollakse segaduses ja uuritakse, mida «ProPunn» oma kommentaariga täpselt mõtles ning saadakse vastuseks: «Ise ütlesid luukere.»

    Teemas uuriti ka, et kas kolmas konto võis olla nimega «Millymallikas», mille peale «ProPunn» vastas: «Nalja teed w? Kuidas sai millimallikas olla kui meil olid kontod blokkis siis tema mängis ju, te olete ikka ajud koos siin »
    Last edited by ranka; 04.08.12, 21:13. Põhjus: faktiviga, typo
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #2
    Re: PokerStarsi kohtuga ähvardanud eestlane: arvad, et ma mingi kondikubu?

    Arvan, et see väärib eraldi teemat

    Comment

    • udikaz
      Pokkerihai
      • Nov 2009
      • 1946

      #3
      Re: PokerStarsi kohtuga ähvardanud eestlane: arvad, et ma mingi kondikubu?

      lol nice scammers :) ja on aega veel foorimis möllata. not bad

      Comment

      • fyte
        Pokkerihai
        • Jun 2010
        • 3378

        #4
        Re: PokerStarsi kohtuga ähvardanud eestlane: arvad, et ma mingi kondikubu?

        Mässiv IQ

        Comment

        • hotcocacola
          HTCCACLA
          • Oct 2008
          • 14473

          #5
          Re: PokerStarsi kohtuga ähvardanud eestlane: arvad, et ma mingi kondikubu?

          oi jah

          Comment

          • Maxi
            Pokkerihai
            • Nov 2010
            • 1849

            #6
            Re: PokerStarsi kohtuga ähvardanud eestlane: arvad, et ma mingi kondikubu?

            See madalalaubaliste promomine võiks lõppeda. Nagu võsa-petsi artikleid loeks.

            Comment

            • maarios
              Julm Donk
              • Feb 2010
              • 89

              #7
              Re: PokerStarsi kohtuga ähvardanud eestlane: arvad, et ma mingi kondikubu?

              aga rahvas tahabki tsirkust ja leiba :)

              Comment

              • ProPunn
                Räme Fish
                • Aug 2012
                • 1

                #8
                Re: PokerStarsi kohtuga ähvardanud eestlane: arvad, et ma mingi kondikubu?

                Teil pole siin paremat kirjutada?

                Comment

                • maarios
                  Julm Donk
                  • Feb 2010
                  • 89

                  #9
                  Re: PokerStarsi kohtuga ähvardanud eestlane: arvad, et ma mingi kondikubu?

                  Algselt postitas ProPunn Vaata postitust
                  Teil pole siin paremat kirjutada?

                  Lihtsam on kõik täpselt ära rääkida kuidas asjad olid/on. Siis jäävad ka säärased kirjutised tulemata ja ka komentaarid olemata.
                  Ja nimeta siis juba see kolmas salajane osapool kah ära. Mis enam salatseda.
                  Ahjaaa..... see stake teema kirjuta kah lahti, et mis seis tänaseks on ja kusmaal on rahad, mis pidid väidetavalt tagasi saama.

                  Comment

                  • leits
                    Hundinui
                    • Apr 2009
                    • 9562

                    #10
                    Re: PokerStarsi kohtuga ähvardanud eestlane: arvad, et ma mingi kondikubu?

                    Algselt postitas ProPunn Vaata postitust
                    Teil pole siin paremat kirjutada?
                    nop
                    oleksid võinud kohtusse kaevata ikkagi ..

                    Comment

                    Working...