Re: Augusti offtopic


Algul seda põlvkonda eriti hästi vastu ei võetud, aga imo nüüd on väga ilusad, eriti E90 kupee. Ja muidugi kõik sellest põlvkonnast vanemad ka väga kenad. Uus põlvkond isiklikult meeldima pole veel hakanud aga küll jõuab :)
Algselt postitas kardaanirist
Vaata postitust


Algul seda põlvkonda eriti hästi vastu ei võetud, aga imo nüüd on väga ilusad, eriti E90 kupee. Ja muidugi kõik sellest põlvkonnast vanemad ka väga kenad. Uus põlvkond isiklikult meeldima pole veel hakanud aga küll jõuab :)

Comment