Re: Augusti offtopic
Kohti kindlasti mitmeid, aga kui midagi maitsvat soovid siis http://www.asianchef.ee/1/
Pole veel jama sealt saanud
Algselt postitas Mr_Kenny
Vaata postitust
Pole veel jama sealt saanud
TC
Comment