Re: Augusti offtopic
:D Mul endal ei ole üldse sellist lõhnatunnet. Kui mul sõber jooks 1-2 õlli ära, siis ma ei tunneks väga midagi...
Nordic Business Forum. Nad said endale selleks aastaks Richard Bransoni soome esinema, ajavad sellega vist rulli kokku ja nüüd laienevad :D
:D Mul endal ei ole üldse sellist lõhnatunnet. Kui mul sõber jooks 1-2 õlli ära, siis ma ei tunneks väga midagi...
Nordic Business Forum. Nad said endale selleks aastaks Richard Bransoni soome esinema, ajavad sellega vist rulli kokku ja nüüd laienevad :D
6 
7
7


Comment