Augusti offtopic

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Maxi
    Pokkerihai
    • Nov 2010
    • 1849

    #601
    Re: Augusti offtopic

    kas lihtsaim ei oleks neid elektromagneetilisi võnkeid arvuti abil dekodeerida ja siis niiviisi talletada?
    et lükkad USB kõrva ja installid sinna muusikat, raamatuid või midagi taolist.

    see shortcuttide teema tundub utoopiline

    Comment

    • Dnbftw
      Pokkerihai
      • Jul 2010
      • 1808

      #602
      Re: Augusti offtopic

      Pokkerist rohkem tilti suudavad ajada ainult naised.

      Comment

      • redddman10
        Grinder
        • Aug 2010
        • 703

        #603
        Re: Augusti offtopic

        Algselt postitas Dnbftw Vaata postitust
        Pokkerist rohkem tilti suudavad ajada ainult naised.
        nõus

        Comment

        • noname
          Purjus foorumlaste kaitseingel :P
          • Oct 2009
          • 2366

          #604
          Re: Augusti offtopic

          Algselt postitas Dnbftw Vaata postitust
          Pokkerist rohkem tilti suudavad ajada ainult naised.
          nii tõsi.

          Comment

          • Heroiin
            Bännitud
            • Jul 2012
            • 198

            #605
            Re: Augusti offtopic

            Kindlasti olnud sellest juttu, aga kui mängite 20-30 lauda korraga turnasi, siis kumba peate kasulikuks kas hide maha võtta või peale panna ja miks?
            Enamustel on siiski hide peal, aga paar väga head turna mängijat a.la dean23price, dhilton12 kes mängivad palju laudu korraga ei hide ennast kunagi.
            Last edited by Heroiin; 28.08.12, 15:08.

            Comment

            • Potsataja
              õilishing
              • Oct 2008
              • 5270

              #606
              Re: Augusti offtopic

              Algselt postitas Maxi Vaata postitust
              kas lihtsaim ei oleks neid elektromagneetilisi võnkeid arvuti abil dekodeerida ja siis niiviisi talletada?
              et lükkad USB kõrva ja installid sinna muusikat, raamatuid või midagi taolist.

              see shortcuttide teema tundub utoopiline
              Hetkel vaatan Andromeda (2000 tv) ja seal on välja toodud üks võimalustest. Matrix´ist alates on see teema tulevikuvisioonina päris huvitavana tundunud. Põhimõtteliselt on inimese aju kõvaketas ja lihtsalt leida võimalus, kuidas hetkel aastatega omandatav viia sinna tundide või isegi minutitega.

              Comment

              • Codecci
                Luuramas Naisteturniire
                • Nov 2008
                • 7574

                #607
                Re: Augusti offtopic

                Kas iTunesist muusikat ostes saab garanteeritult parima kvaliteediga? Ja kas nende lugudega saab siis kõike teha, plaadile panna, sõpradele edasi saata jms või on Apple selle koha pealt ka mingi bloki välja mõelnud? Ja on üldse pmst kõik muusika seal olemas (v.a. Eesti muusika) või ei ole veel valik väga suur?

                Mõtlen legaalseks minna, muusikat piraaditseda igavene kepp, otsi kust saab, ei tea mis kvaliteet on jms, see €1 per laul maksta ei ole ju midagi hullu kui väga suur muusikafanatt pole... On mõtet?

                Comment

                • Mrt1989
                  Grinder
                  • Mar 2010
                  • 999

                  #608
                  Re: Augusti offtopic

                  Kvaliteet oleneb suuresti ka riistvarast millega seda kuulatakse . Kasutades selleks mingi integreeritud helikaarti ja standard kõlareid siis pole absull vahet kust ja mis kvaliteediga sa seda muusikat saad.

                  Comment

                  • Fabulous
                    Pokkerihai
                    • Jan 2010
                    • 2674

                    #609
                    Re: Augusti offtopic

                    Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                    Kas iTunesist muusikat ostes saab garanteeritult parima kvaliteediga? Ja kas nende lugudega saab siis kõike teha, plaadile panna, sõpradele edasi saata jms või on Apple selle koha pealt ka mingi bloki välja mõelnud? Ja on üldse pmst kõik muusika seal olemas (v.a. Eesti muusika) või ei ole veel valik väga suur?

                    Mõtlen legaalseks minna, muusikat piraaditseda igavene kepp, otsi kust saab, ei tea mis kvaliteet on jms, see €1 per laul maksta ei ole ju midagi hullu kui väga suur muusikafanatt pole... On mõtet?
                    Ma kasutan viimased pool aastat juba sellist programmi nagu Spotify. Maksab £9.99 kuus ja ~99% artistide looming on seal täiesti legaalselt kuulatav. Sealset muusikat saab ka nö "konto alla salvestada", (põhimõtteliselt tõmbad loo alla ja saad näiteks ilma internetiühenduseta ka seda hiljem Spotify vahendusel kuulata) aga sõpradele plaadile kirjutada ja edasi jagada ei saa.

                    Eestis Spotify teenust tegelikult veel ametlikult ei pakuta, aga kui DNS muuta selleks : "176.58.107.53" (ilma jutumärkideta) saab kodulehel oma FB konto kenasti Spotify'ga ära integreerida. Kuutasu maksmise jaoks on vaja krediitkaarti mis on antud välja riigis mida Spotify ametlikult toetab. Selle probleemi lahendab ära MB krediitkaart mis on kõigil omanikel välja antud Inglismaal.

                    Comment

                    • marcoloco
                      FPP Pro
                      • Nov 2010
                      • 203

                      #610
                      Re: Augusti offtopic

                      Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                      Kas iTunesist muusikat ostes saab garanteeritult parima kvaliteediga? Ja kas nende lugudega saab siis kõike teha, plaadile panna, sõpradele edasi saata jms või on Apple selle koha pealt ka mingi bloki välja mõelnud? Ja on üldse pmst kõik muusika seal olemas (v.a. Eesti muusika) või ei ole veel valik väga suur?

                      Mõtlen legaalseks minna, muusikat piraaditseda igavene kepp, otsi kust saab, ei tea mis kvaliteet on jms, see €1 per laul maksta ei ole ju midagi hullu kui väga suur muusikafanatt pole... On mõtet?
                      itunes muusikat peaks saama edasi saata kyll, v6imalik et praegusel ajal paljud failid juba mingi copyright kaitsega, aga veel paari aasta eest sain itunesi kataloogis olnud faile kopeerida ja teises arvutis kuulata.

                      aga imo parem option on spotify (www.spotify.com). Maksad miski 10 eurot kuus ja saad piiramatult laule kuulata online v6i salvestada omale arvutisse/mobiilile.

                      Comment

                      • nikitheone
                        Mr. Puujalg
                        • Aug 2009
                        • 6446

                        #611
                        Re: Augusti offtopic

                        just sayin
                        &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                        Comment

                        • Codecci
                          Luuramas Naisteturniire
                          • Nov 2008
                          • 7574

                          #612
                          Re: Augusti offtopic

                          Algselt postitas marcoloco Vaata postitust
                          itunes muusikat peaks saama edasi saata kyll, v6imalik et praegusel ajal paljud failid juba mingi copyright kaitsega, aga veel paari aasta eest sain itunesi kataloogis olnud faile kopeerida ja teises arvutis kuulata.

                          aga imo parem option on spotify (www.spotify.com). Maksad miski 10 eurot kuus ja saad piiramatult laule kuulata online v6i salvestada omale arvutisse/mobiilile.
                          Ma nii rahulik muusikasõber, et iTunes tuleks odavam vast kui €10 kuus long runis :D

                          Comment

                          • Codecci
                            Luuramas Naisteturniire
                            • Nov 2008
                            • 7574

                            #613
                            Re: Augusti offtopic

                            Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
                            See oli hea sait, aga vahepeal nad nussisid ja bitrate näitasid ainult raha eest, samas nüüd jälle näitama hakanud normaalselt.

                            Comment

                            • Jeebus
                              määäääää
                              • Jun 2012
                              • 1409

                              #614
                              Re: Augusti offtopic

                              Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                              See oli hea sait, aga vahepeal nad nussisid ja bitrate näitasid ainult raha eest, samas nüüd jälle näitama hakanud normaalselt.
                              kui sa selles suunas vaatad, siis mis soulseekil viga on?
                              ma u. 8 aastat kasutanud ja ei mäleta, et kordagi oleks vihale ajanud

                              Comment

                              • jrgn hell
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 3328

                                #615
                                Re: Augusti offtopic

                                http://dealbreaker.com/uploads/2012/08/poker-ruling.pdf

                                Kuskil allpool on Dr. Heebi anlüüs, mis mängijale on standard seletus, miks pokker on game of skill. Ja kohe pärast seda on Dr. DeRosa vastupidine arvamus, mis on päris koomiline, kui keegi tahab uurida.

                                edit: tänud kiivrilinkide eest kah.

                                Comment

                                Working...