Re: Augusti offtopic
kas lihtsaim ei oleks neid elektromagneetilisi võnkeid arvuti abil dekodeerida ja siis niiviisi talletada?
et lükkad USB kõrva ja installid sinna muusikat, raamatuid või midagi taolist.
see shortcuttide teema tundub utoopiline
kas lihtsaim ei oleks neid elektromagneetilisi võnkeid arvuti abil dekodeerida ja siis niiviisi talletada?
et lükkad USB kõrva ja installid sinna muusikat, raamatuid või midagi taolist.
see shortcuttide teema tundub utoopiline
Comment