Augusti offtopic

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Oliverk
    Moderaator
    • Nov 2008
    • 3016

    #586
    Re: Augusti offtopic

    Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
    valeinfo edastamine. üks vale veel ja saad oliverilt bani!
    alatu laim. alla mode mina ei banni kunagi.

    Comment

    • Loksutaja
      Õpihimuline Mängur
      • Jun 2010
      • 448

      #587
      Re: Augusti offtopic

      Algselt postitas rasmer Vaata postitust
      Phil Galfond teeb põhjaliku ülevaate Isildurist.
      http://www.philgalfond.com/viktor-bl...th-the-legend/
      "Viktor doesn’t use any kind of poker database or HUD, and he doesn’t watch any training videos. In fact, he hasn’t used any of the resources that almost all full time online pros have."

      Miks ma ei imesta

      Comment

      • Vandalar
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 3577

        #588
        Re: Augusti offtopic

        Algselt postitas Loksutaja Vaata postitust
        "Viktor doesn’t use any kind of poker database or HUD, and he doesn’t watch any training videos. In fact, he hasn’t used any of the resources that almost all full time online pros have."

        Miks ma ei imesta
        Miks sa ei imesta?

        Comment

        • jrgn hell
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 3328

          #589
          Re: Augusti offtopic

          Kellelgi vana krossika kiivrit pole müüa, või oskab soovitada, kust odavalt saab.

          Tahaks jalgratta jaoks osta, kuna rada läheb endasuguse algaja jaoks juba päris hulluks ja kallist ei jõua/taha osta sest ratas laguneb enne tõenäoliselt ära, kui kiiver ja hooaeg ka saab varsti otsa. Samas ei taha pead lõhki ka kukkuda.
          BMXi kiiver ei sobi, sest monteerisin kõik lahtised jupid, kaasarvatd porikad küljest ära ja nüüd pillub igasugust pori alt üles.

          Tarmonaator oma topicu kinni ka pannud.

          Ja kuikeegi nädalavahetuseti esialgu pärnus sõita tahab, siis võib kopereeruda.

          Comment

          • Relamz
            Vana Tegija
            • Jan 2010
            • 1467

            #590
            Re: Augusti offtopic

            Algselt postitas jrgn hell Vaata postitust
            ...
            Uuri äkki leiad siit midagi http://foorum.freedown.ee/

            Comment

            • Tarmonator
              Lingiparandaja
              • Oct 2008
              • 3274

              #591
              Re: Augusti offtopic



              Ja muud müügi teemad
              Last edited by Tarmonator; 27.08.12, 20:09.

              Comment

              • Loksutaja
                Õpihimuline Mängur
                • Jun 2010
                • 448

                #592
                Re: Augusti offtopic

                Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
                Miks sa ei imesta?
                kõtt, mul alles esimene päev!

                Comment

                • Loksutaja
                  Õpihimuline Mängur
                  • Jun 2010
                  • 448

                  #593
                  Re: Augusti offtopic

                  Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
                  Miks sa ei imesta?
                  http://forumserver.twoplustwo.com/29...lfond-1239498/

                  Comment

                  • VisaHing
                    mees nagu orkester
                    • Dec 2009
                    • 6718

                    #594
                    Re: Augusti offtopic

                    :D haige.

                    '' HUNL+2 cards '' lulz.

                    Comment

                    • Vandalar
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 3577

                      #595
                      Re: Augusti offtopic

                      Kujutada vaid... Et nii nagu on olemas shortcut sinu desktopil, mis käivitab mõne olulise programmi või nii nagu programmis endas on muutujad, mis sisaldavad endas teatud informatsiooni ja kui sa seda muutujat kutsud, siis tuuakse mälust selles muutujas hoitav informatsioonikübe esile, et samamoodi saaks inimene informatsioonile ligi pääseda. Näiteks sa võid mingit keelt õppida pool aastat ning peale seda oled enamvähem oskaja selles keeles, kuid kui shortcuti kasutada, siis võiksid sa selle keele, selle miski, selle info mis kuskil juba tervikuna eksisteerib (nt. teise inimese ajus, kuskil infoväljas, andmebaasis jne) omandada hetkega. Inimkond ju areneb eks? Inimese eluiga on vbl mingi 50-100 aastat ja enamasti peab inimene kõiki neid samu asja over and over again õppima ja omandama, täht tähehaaval, lause lausehaaval jne. Ma ise tahaks loota, et sellised shortcutid on olemas ja lähiajal jõutakse selleni, et inimene saab valida omale paketi, mida ta teada tahab ja lihtsalt installib selle omale, nii nagu me installime arvutile programme. Jääb ära aastatepikkune õppimisprotsess, kool jne. Inimene oleks palju efektiivsem ja elu muutuks kardinaalselt, loodetavasti palju ökonoomsemaks ja efektiivsemaks.

                      Comment

                      • Heroiin
                        Bännitud
                        • Jul 2012
                        • 198

                        #596
                        Re: Augusti offtopic

                        Sulle ikka meeldib popsu julmalt kakkuda v?

                        Comment

                        • Vandalar
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 3577

                          #597
                          Re: Augusti offtopic

                          Algselt postitas Heroiin Vaata postitust
                          Sulle ikka meeldib popsu julmalt kakkuda v?
                          Ära pahanda, et ma rohkem kui ühe rea vahest kirja panen.

                          Comment

                          • Heroiin
                            Bännitud
                            • Jul 2012
                            • 198

                            #598
                            Re: Augusti offtopic

                            Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
                            Ära pahanda, et ma rohkem kui ühe rea vahest kirja panen.
                            Pole hullu, sa meenutad julmalt mu naabrit, tal umbes samasugune mõttelend, igasugused tulnukad, ufod jms meeldivad talle ka.
                            Ise sellisest teksist lugu ei pea, aga tean, et sa ei kirjutanudki mulle :)

                            Comment

                            • alaska
                              forever
                              • Oct 2008
                              • 6599

                              #599
                              Re: Augusti offtopic

                              Ma lugesin ühte raaamatut, kus see Vandalari teooria oli sees. Päris huvitav oli. Midagi sellist, et kogu info ei olegi salvestatud inimese ajju, vaid kogu ilmaruumi energiavälja, milles elame ja inimese õppimine tähendab ainult paremat oskust selle väljaga suhelda. Et inimene viib ennast õppimise, puhkamise ja muude asjade abil sellisesse seisundisse, kus tema kaudu hakkab see energia materjaalseks muutuma. Näiteks kas elektripirn oli 10 000 aastat tagasi olemas? Põhimõtteliselt ju oli, nii volfram, vaakum, klaas(liiv) jne, polnud ainult mõistust, mille kaudu see materjaliseerus.

                              Comment

                              • jasssass
                                Vana Tegija
                                • Sep 2010
                                • 1200

                                #600
                                Re: Augusti offtopic

                                Vandalar sa teeksid kogu inimkonnale massimõrva, kui see shortcut nüüd välja peaks ilmuma. I wuud laik tu bii Osama Lan Biden

                                Comment

                                Working...