Augusti offtopic

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • VisaHing
    mees nagu orkester
    • Dec 2009
    • 6718

    #526
    Re: Augusti offtopic

    :D :D
    Noo kes poleks täispeaga segast peksnud kuskil.

    Comment

    • donkament
      Pokkerihai
      • Apr 2009
      • 1945

      #527
      Re: Augusti offtopic

      mis sul viga on? Maksad ära ja siis näitad, wtf, iga loll peaks aru saama, et selline asi ei lähe läbi. Müüja tegi ju kõik õigesti.

      Comment

      • qbj0hn
        Auk on auk. FAKT!
        • Nov 2008
        • 7091

        #528
        Re: Augusti offtopic

        See on nagu alakana sõber läks jalgrattaga putkasse suitsu ostma ja kui doki küsiti ütles, et dokumendid on autos.

        Comment

        • Dnbftw
          Pokkerihai
          • Jul 2010
          • 1808

          #529
          Re: Augusti offtopic

          Ei teadnudki, et müüjad teenivad selle süsteemi pealt. Pole kunagi viitsinud seda klikata, nüüd hakkan ka toksima igakord positiivset nuppu.

          Comment

          • Vandalar
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 3577

            #530
            Re: Augusti offtopic

            LOL- üks negatiivne klikk viib ju kohe kümne positiivset klikki nulli. -EV IMO. Kunagi koolis õpetati, et selleks, et ühte negatiivset tagasisidet tagasi positiivseks võita kulub 7x nii palju ressursse kui ühe positiivse kliendi hoidmine, ka selle järgi saavad müüjad vastu pükse.

            Comment

            • q_q
              dibs esimesele naisele, kes siia satub
              • Jan 2011
              • 6303

              #531
              Re: Augusti offtopic

              Algselt postitas backdoorsex Vaata postitust
              Eile sai Maximat külastatud, et jooki ja suitsu kokku osta. Küsis siis dok. mult. Ma ütlesin, et autos aga maksan ära ruttu ja siis tulen näitan. Talle ei sobinud, siis ütlesin, et ai siit tuleb HALB TEENINDUS ära. Klikisin mingi 50+ korda halb teenindus :D
              Pärast sain teada, et neil mingi boonussüsteem.

              Iga neg. click = - 0,50eur
              Iga pos click = +0,05eur

              Ups.
              http://www.ohtuleht.ee/484796
              ma baniks 2ra selle rtardi seni kuni teenindajale 25 euri tagasi viib

              // t2is peaga k2id poes ja dokid autos v

              Comment

              • BentleyMulsanne
                Bännitud
                • May 2012
                • 499

                #532
                Re: Augusti offtopic

                Rahu, sellel süsteemil on laste ja nõmetsejate vastane kaitse. Järjest klõpsitud klikkamised ei lähe arvesse.

                Comment

                • Mr_Kenny
                  Vana Tegija
                  • Jun 2011
                  • 1357

                  #533
                  Re: Augusti offtopic

                  Algselt postitas q_q Vaata postitust
                  ma baniks 2ra selle rtardi seni kuni teenindajale 25 euri tagasi viib

                  // t2is peaga k2id poes ja dokid autos v
                  +1

                  Comment

                  • BentleyMulsanne
                    Bännitud
                    • May 2012
                    • 499

                    #534
                    Re: Augusti offtopic

                    Niiet, vähemalt 50centi peaksid järgminekord tippi andma heatöö boonuse vähendamise eest ja emotsionaalse vägivallatsemise peaksid ka kompenseerima(vastavalt sellele, kuivõrd meheks ennast pead). Müüja, ei teinud midagi valesti, seega ei ole õigustatav selline käitumine mittemingil alusel. Vutt-vutt poodi.
                    Last edited by BentleyMulsanne; 25.08.12, 16:22.

                    Comment

                    • nikitheone
                      Mr. Puujalg
                      • Aug 2009
                      • 6446

                      #535
                      Re: Augusti offtopic

                      http://ohtuleht.ee/489758
                      Sama aasta finalist Kristjan Laas (22) on uudiskünnist ületanud küll pokkerivõlgadega, aga mitte edusammudega muusikas.

                      rofl wut
                      &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                      Comment

                      • VisaHing
                        mees nagu orkester
                        • Dec 2009
                        • 6718

                        #536
                        Re: Augusti offtopic

                        Algselt postitas BentleyMulsanne Vaata postitust
                        Niiet, vähemalt 50centi peaksid järgminekord tippi andma heatöö boonuse vähendamise eest ja emotsionaalse vägivallatsemise peaksid ka kompenseerima(vastavalt sellele, kuivõrd meheks ennast pead). Müüja, ei teinud midagi valesti, seega ei ole õigustatav selline käitumine mittemingil alusel. Vutt-vutt poodi.
                        A läks meelest mainida, et kui dok tõin, siis käskis mul prillid ka eest võtta. Tahtmine tuli võmp letti visata ja küsida,et kas see tundub alaealise oma või.

                        Comment

                        • donkament
                          Pokkerihai
                          • Apr 2009
                          • 1945

                          #537
                          Re: Augusti offtopic

                          mul pole sõnu enam...

                          Comment

                          • eddi
                            Vana Tegija
                            • Oct 2009
                            • 1200

                            #538
                            Re: Augusti offtopic

                            Algselt postitas backdoorsex Vaata postitust
                            A läks meelest mainida, et kui dok tõin, siis käskis mul prillid ka eest võtta. Tahtmine tuli võmp letti visata ja küsida,et kas see tundub alaealise oma või.
                            Järgmine kord tee seda... solid plan

                            Comment

                            • Godspeed_EJ
                              Klubi Liige
                              • Nov 2009
                              • 3049

                              #539
                              Re: Augusti offtopic

                              Algselt postitas backdoorsex Vaata postitust
                              :D :D
                              Noo kes poleks täispeaga segast peksnud kuskil.
                              Sa peksad kaine peaga ka segast.

                              Comment

                              • kjmrc
                                Pokkerihai
                                • Aug 2009
                                • 4541

                                #540
                                Re: Augusti offtopic

                                Algselt postitas backdoorsex Vaata postitust
                                A läks meelest mainida, et kui dok tõin, siis käskis mul prillid ka eest võtta. Tahtmine tuli võmp letti visata ja küsida,et kas see tundub alaealise oma või.
                                rofl

                                Comment

                                Working...