Mainin meie uuele kasutajale, et käte arutamiseks ja võidurõõmu või kaotusevalu väljendamiseks on meie foorumis teised teemad. Offtopicus üldise tava järgi käsi ei arutata.
Mainin meie uuele kasutajale, et käte arutamiseks ja võidurõõmu või kaotusevalu väljendamiseks on meie foorumis teised teemad. Offtopicus üldise tava järgi käsi ei arutata.
Teeme nii.
Tahaks teha suitsu aga kuna 2 aastat ilma olnud siis peksan pigem uksi piku seinu. Kopp ees sellest tööst mida teen, ainuke boonus ongi see, et saan grindida samal ajal, kuna kogu aeg ei pea liigutama. August on sitt kuu, sest tuleb sügis ja siis on inimestel depressiooninähud suuremad. Tahaks lihtsalt naisi keppida, pokkerit pelada ja magada. Ilusat päeva kõigile.
Tahaks teha suitsu aga kuna 2 aastat ilma olnud siis peksan pigem uksi piku seinu. Kopp ees sellest tööst mida teen, ainuke boonus ongi see, et saan grindida samal ajal, kuna kogu aeg ei pea liigutama. August on sitt kuu, sest tuleb sügis ja siis on inimestel depressiooninähud suuremad. Tahaks lihtsalt naisi keppida, pokkerit pelada ja magada. Ilusat päeva kõigile.
Eile sai Maximat külastatud, et jooki ja suitsu kokku osta. Küsis siis dok. mult. Ma ütlesin, et autos aga maksan ära ruttu ja siis tulen näitan. Talle ei sobinud, siis ütlesin, et ai siit tuleb HALB TEENINDUS ära. Klikisin mingi 50+ korda halb teenindus :D
Pärast sain teada, et neil mingi boonussüsteem.
Iga neg. click = - 0,50eur
Iga pos click = +0,05eur
Comment