Augusti offtopic

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • valustyng
    Õpihimuline Mängur
    • Apr 2009
    • 450

    #511
    Re: Augusti offtopic

    pakun 38 puusalt

    Comment

    • Jeebus
      määäääää
      • Jun 2012
      • 1409

      #512
      Re: Augusti offtopic

      Algselt postitas Svenza Vaata postitust
      Mingi 6% pakun umbes. 1 16st siis
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

      Comment

      • Spewmonkey
        Seina Augustaja
        • Oct 2008
        • 2293

        #513
        Re: Augusti offtopic

        Algselt postitas vennike Vaata postitust
        kes keegi viitsib minna ja oma pudeli pealt vaadata palju eesti bacardil % on ?
        37,5% obv.

        Comment

        • Dnbftw
          Pokkerihai
          • Jul 2010
          • 1808

          #514
          Re: Augusti offtopic

          nomnom http://www.pokerhand.org/?6448968

          Comment

          • Tarmonator
            Lingiparandaja
            • Oct 2008
            • 3274

            #515
            Re: Augusti offtopic

            Mainin meie uuele kasutajale, et käte arutamiseks ja võidurõõmu või kaotusevalu väljendamiseks on meie foorumis teised teemad. Offtopicus üldise tava järgi käsi ei arutata.

            Comment

            • Dnbftw
              Pokkerihai
              • Jul 2010
              • 1808

              #516
              Re: Augusti offtopic

              Algselt postitas Tarmonator Vaata postitust
              Mainin meie uuele kasutajale, et käte arutamiseks ja võidurõõmu või kaotusevalu väljendamiseks on meie foorumis teised teemad. Offtopicus üldise tava järgi käsi ei arutata.
              Teeme nii.

              Tahaks teha suitsu aga kuna 2 aastat ilma olnud siis peksan pigem uksi piku seinu. Kopp ees sellest tööst mida teen, ainuke boonus ongi see, et saan grindida samal ajal, kuna kogu aeg ei pea liigutama. August on sitt kuu, sest tuleb sügis ja siis on inimestel depressiooninähud suuremad. Tahaks lihtsalt naisi keppida, pokkerit pelada ja magada. Ilusat päeva kõigile.

              Comment

              • Maxi
                Pokkerihai
                • Nov 2010
                • 1849

                #517
                Re: Augusti offtopic

                Algselt postitas Dnbftw Vaata postitust
                Teeme nii.

                Tahaks teha suitsu aga kuna 2 aastat ilma olnud siis peksan pigem uksi piku seinu. Kopp ees sellest tööst mida teen, ainuke boonus ongi see, et saan grindida samal ajal, kuna kogu aeg ei pea liigutama. August on sitt kuu, sest tuleb sügis ja siis on inimestel depressiooninähud suuremad. Tahaks lihtsalt naisi keppida, pokkerit pelada ja magada. Ilusat päeva kõigile.

                Comment

                • alaska
                  forever
                  • Oct 2008
                  • 6599

                  #518
                  Re: Augusti offtopic

                  Mis siin nüüd nii valet oli? Jumala hea plaan ju.

                  Comment

                  • nikitheone
                    Mr. Puujalg
                    • Aug 2009
                    • 6446

                    #519
                    Re: Augusti offtopic

                    vahet pole kas august või ei, soovid on ikka samad
                    &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                    Comment

                    • Dnbftw
                      Pokkerihai
                      • Jul 2010
                      • 1808

                      #520
                      Re: Augusti offtopic

                      Kui naistel luuletuste peale püksid jalast kukuks oleks ma ikka nii püss tüüp.

                      Palju siin foorumis NL2 grindereid on ? Raise your hands ppl. Kunagi oli miski NL2/NL5 nurgakese teema popp koht, kõik vist limiidis üles kolinud.

                      Comment

                      • VisaHing
                        mees nagu orkester
                        • Dec 2009
                        • 6718

                        #521
                        Re: Augusti offtopic

                        Eile sai Maximat külastatud, et jooki ja suitsu kokku osta. Küsis siis dok. mult. Ma ütlesin, et autos aga maksan ära ruttu ja siis tulen näitan. Talle ei sobinud, siis ütlesin, et ai siit tuleb HALB TEENINDUS ära. Klikisin mingi 50+ korda halb teenindus :D
                        Pärast sain teada, et neil mingi boonussüsteem.

                        Iga neg. click = - 0,50eur
                        Iga pos click = +0,05eur

                        Ups.
                        http://www.ohtuleht.ee/484796

                        Comment

                        • qbj0hn
                          Auk on auk. FAKT!
                          • Nov 2008
                          • 7091

                          #522
                          Re: Augusti offtopic

                          Ta ei teinud ju midagi valesti. Maksad ära ja tuled tagasi näitama, lol wat?
                          Just hea teenindus.

                          Comment

                          • Ghost0
                            Vana Tegija
                            • Oct 2008
                            • 1335

                            #523
                            Re: Augusti offtopic

                            Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                            Ta ei teinud ju midagi valesti. Maksad ära ja tuled tagasi näitama, lol wat?
                            Just hea teenindus.
                            This. Väga nõme käitumine sinu poolt...

                            Comment

                            • qbj0hn
                              Auk on auk. FAKT!
                              • Nov 2008
                              • 7091

                              #524
                              Re: Augusti offtopic

                              Ehk oli müüjal endal ka leti all mingi nupp mida ta vajutas ja mille abil nurgataga 50 kuklapekki tuli.

                              Comment

                              • ristijeesus
                                Klubi Liige
                                • Oct 2009
                                • 2533

                                #525
                                Re: Augusti offtopic

                                Mõni on ikka sündind ****.

                                Comment

                                Working...