Augusti offtopic

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • VisaHing
    mees nagu orkester
    • Dec 2009
    • 6718

    #46
    Re: Augusti offtopic

    Algselt postitas TaistoJ Vaata postitust
    Isa on ikka alati öelnud, et auto ost on nagu naise võtmine- kunagi ei tea millise lõpuks saad.
    Nii ta on jah tegelt. Kõige rohkem kardan automaatkasti. Ja niipalju kui neid S80 sai nähtud, siis mingi SHAISHED ( errorid ) on neil kõigil seal armatuuris. xD.

    Comment

    • albinar
      Õpihimuline Mängur
      • Nov 2010
      • 346

      #47
      Re: Augusti offtopic

      Endale volvo c70 99.a juba umbes pool aastat. Minu arvates on volvod väga mugavad , just istmed. Ja minu auto on ka üsna töökindel olnud siiani. Tegu siis 2.4 bensiin 125kw, mis on ka enamusel s60-tele peal. Aga kuna auto on kahe uksega siis väga ei sobi mulle. Auto ka hetkel müügis. Kui kedagi peaks huvitama, siis palun. http://www.auto24.ee/used/1039710

      Comment

      • hotcocacola
        HTCCACLA
        • Oct 2008
        • 14473

        #48
        Re: Augusti offtopic

        Algselt postitas TaistoJ Vaata postitust
        kiire googel leidis vähemalt selle http://rutube.ru/video/6e3ad85950b25...662d5413e9715/
        vaatasin juba mitmendat korda....päris karm teema ikka.

        Comment

        • leits
          Hundinui
          • Apr 2009
          • 9562

          #49
          Re: Augusti offtopic

          Keegi Klaipeda või Palanga kandis on köind? Kuidas seal majutusega on? Peaks ette bronnima või kuidas. Mingi eriline luksuse fänn pole, kuid mingi std asjad võiks olla, ala et auku ei pea sittuma jms asjad ... mõtlesin minna nii 4ks ööks

          Comment

          • maarios
            Julm Donk
            • Feb 2010
            • 89

            #50
            Re: Augusti offtopic

            Algselt postitas leits Vaata postitust
            Keegi Klaipeda või Palanga kandis on köind? Kuidas seal majutusega on? Peaks ette bronnima või kuidas. Mingi eriline luksuse fänn pole, kuid mingi std asjad võiks olla, ala et auku ei pea sittuma jms asjad ... mõtlesin minna nii 4ks ööks
            Praegusel aastaajal soovitaksin ette bronnida.
            Ise käisin viimati mingi 5-6a. tagasi ja siis oli suht tuuga ekspromt ööbimist saada.
            Meie ööbisime SELLES aga kui praeguseid pilte vaatan siis seal on isegi natukene remonti tehtud :D

            Comment

            • IsandJoberst
              Õpihimuline Mängur
              • Dec 2008
              • 326

              #51
              Re: Augusti offtopic

              Algselt postitas leits Vaata postitust
              Keegi Klaipeda või Palanga kandis on köind? Kuidas seal majutusega on? Peaks ette bronnima või kuidas. Mingi eriline luksuse fänn pole, kuid mingi std asjad võiks olla, ala et auku ei pea sittuma jms asjad ... mõtlesin minna nii 4ks ööks
              Tulime sõpradega just kümmenkond päeva tagasi Palangalt. Kindlasti soovitaks ette bronnida, sest siis kindlalt koht olemas ja linnapeal väga palju plakatitega öömaja pakkuvaid inimesi ei näinud. Ilmselt huvitud sa rohkem hotellidest, meil oli lihtsalt 8le inimesele maja vaja.
              Ise olime sellises majas: http://www.priejuros.lt/en/accommoda...-palanga-1631/

              Comment

              • Fabulous
                Pokkerihai
                • Jan 2010
                • 2674

                #52
                Re: Augusti offtopic

                Keegi teab Põlva linnas mõnda külalistemaja vms, kus odavalt ööbida saab? Pesa hotelli mitte soovitada, kuna mulle läheks odavamaks öösel taksoga Tartusse koju sõita kui seal ööbida.

                Comment

                • kjmrc
                  Pokkerihai
                  • Aug 2009
                  • 4541

                  #53
                  Re: Augusti offtopic

                  Keegi teab odavamat kämpingut/eramaja Pärnus, vähemalt 4 magamiskohta, soovitatavalt võiks olla mere ääres ja linna läheduses/linnas, mis oleks soodne ja samas ei peaks "sittuma auku" nagu leits ütles :D

                  Comment

                  • IsandJoberst
                    Õpihimuline Mängur
                    • Dec 2008
                    • 326

                    #54
                    Re: Augusti offtopic

                    Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
                    Keegi teab odavamat kämpingut/eramaja Pärnus, vähemalt 4 magamiskohta, soovitatavalt võiks olla mere ääres ja linna läheduses/linnas, mis oleks soodne ja samas ei peaks "sittuma auku" nagu leits ütles :D
                    Siin foorumis on "Puhka Pärnus" teema, uuri sealt.

                    Comment

                    • pokkerisheriff
                      Grinder
                      • Oct 2011
                      • 824

                      #55
                      Re: NL200HU

                      Algselt postitas Ajuvaba Vaata postitust
                      Antud käe juures on hoopis olulisem, kui agro on vend postflop. Kas paneb 3 tn tuimalt vōi võtan siis hoo maha, kui teda on callitud. Ship on minu arvates väga sitt. Call on kõige loogilisem. Oled positsionis ja kontrollid poti. Kui vana paneb 150 käe peale 63%, siis pigem olulisem see,et kuidas ta postflop mängib. Fold oleks loomulikult kohutav.
                      suht ajuvaba jutt imo.

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #56
                        Re: NL200HU

                        Algselt postitas pokkerisheriff Vaata postitust
                        suht ajuvaba jutt imo.
                        Tead, miski aeg on igal asjal piir ja ma loodan, et Su "in my opinion" taga on kristalselt-geniaalne põhjendus ning ma ootan seda täna õhtuni.

                        Comment

                        • kjmrc
                          Pokkerihai
                          • Aug 2009
                          • 4541

                          #57
                          Re: Augusti offtopic

                          Algselt postitas IsandJoberst Vaata postitust
                          Siin foorumis on "Puhka Pärnus" teema, uuri sealt.
                          Ei andnud tulemusi.

                          Comment

                          • Potsataja
                            õilishing
                            • Oct 2008
                            • 5270

                            #58
                            Re: Augusti offtopic

                            Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
                            Ei andnud tulemusi.
                            ?

                            Googeldades oli igatahes kolmas tulemus.

                            Comment

                            • kjmrc
                              Pokkerihai
                              • Aug 2009
                              • 4541

                              #59
                              Re: Augusti offtopic

                              Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                              ?

                              Googeldades oli igatahes kolmas tulemus.
                              St sirvisin läbi teema, aga ei andnud tulemusi :D

                              Comment

                              • leits
                                Hundinui
                                • Apr 2009
                                • 9562

                                #60
                                Re: Augusti offtopic

                                keegi tartus t2na tinutama? ma teisel p2eval ..

                                Comment

                                Working...