Re: Augusti offtopic
Nii ta on jah tegelt. Kõige rohkem kardan automaatkasti. Ja niipalju kui neid S80 sai nähtud, siis mingi SHAISHED ( errorid ) on neil kõigil seal armatuuris. xD.
Algselt postitas TaistoJ
Vaata postitust
TC
Comment