Tony G. Londoni olümpial Hellmuthile: kaotamine peaks sulle tuttav tunne olema!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #1

    Tony G. Londoni olümpial Hellmuthile: kaotamine peaks sulle tuttav tunne olema!


    Pilt: Tony G. otsib näljase pilguga staadionilt Phil Hellmuthit

    Londoni suveolümpiamängudel osalev Leedu korvpallikoondis on saanud oma kaliibrile vastava mänedžeri - tuntud Leedu päritoluga pokkerimöllumehe Tony Guoga. Seiklusi ja teravusi pillub maruvahva Tony G. juba olümpia avamisest saadik. Nimelt on temast levimas pilt, kus paljudele tundub, et Tony nagu otsiks kedagi.

    Tony G. kirjutab oma blogis, et avatseremoonia paraadil otsis ta staadionilt olümpial viibivat pokkeristaari Phil Hellmuthit. «Otsisin Phili staadionilt, kuna teadsin, et ta on võetud kaasa Londonisse Michael Phelpsi tantsutüdrukuna», selgitab ta.

    «Phil on küll läheduses aga õnneks eda olümpiakülas ei ole ja see on väga tark temast, sest meil ei ole vaja sinna tsirkuseklouni», täiendas Tony. Tony G. lisab veel õli tulle, kui
    kirjutab Twitteris Phil Hellmuthile, et Leedu korvpallikoondis alistab staaridest kubiseva USA ja lisas, et kaotus peaks ju tuttav tunne Hellmuthi jaoks olema.

    Pokkerist niipalju, et sõltuvalt tulemustest suundub Tony pärast olümpiat Küprose cashgamele vene rikkureid tühjendama. Olümpiakülas toimuvate pokkeriõhtute kohta jääb samas Tony vaikseks.
    Loodame peatselt Tony seiklustest Londonis taaskord midagi vürtsikamat kuulda.

    Eks näis kes suurema tola mulje oma jutuga jätab?
  • andu_andu
    Pokkerihai
    • Jan 2009
    • 4050

    #2
    Re: Tony G. Londoni olümpial Hellmuthile: kaotamine peaks sulle tuttav tunne olema!

    lame

    Comment

    • privador
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 3951

      #3
      Re: Tony G. Londoni olümpial Hellmuthile: kaotamine peaks sulle tuttav tunne olema!

      Huvitav kas TONYG teeb promo ka, et pokker jõuaks olümpiale...?
      kvalifikatsiooninorme ei ole-on 1 million dollarit sisseost...nt..

      Comment

      • ok2aa
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 1903

        #4
        Re: Tony G. Londoni olümpial Hellmuthile: kaotamine peaks sulle tuttav tunne olema!

        Algselt postitas privador Vaata postitust
        Huvitav kas TONYG teeb promo ka, et pokker jõuaks olümpiale...?
        kvalifikatsiooninorme ei ole-on 1 million dollarit sisseost...nt..
        tegelt ei ole eriti huvitav. mingit olümpiapokkerit kunagi ei tule - see oleks ajuvaba.

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #5
          Re: Tony G. Londoni olümpial Hellmuthile: kaotamine peaks sulle tuttav tunne olema!

          Pokker sport jne. - tra see jutt juba väsitab ja olen tähelepannud, et sellest unistavad mängijad, kes mängivad turniire ja mitte professionaalsel, isegi mitte heal tasemel.

          Mul oleks häbi öelda, et ma olen sportlane...

          Comment

          • hotcocacola
            HTCCACLA
            • Oct 2008
            • 14473

            #6
            Re: Tony G. Londoni olümpial Hellmuthile: kaotamine peaks sulle tuttav tunne olema!

            Ma olen mõelnud, mis siis saaks, kui Pokerstars oleks olümpial üks suursponsoreid, ehk nende reklaamlogod oleks absoluutselt igalpool, nii suurelt, kui ka väikselt...

            Comment

            • rohelinekonn
              Klubi Liige
              • Nov 2008
              • 3808

              #7
              Re: Tony G. Londoni olümpial Hellmuthile: kaotamine peaks sulle tuttav tunne olema!

              mis siis ikka saaks ilusaid punaseid poti märke oleks igalpool.

              Comment

              • redddman10
                Grinder
                • Aug 2010
                • 703

                #8
                Re: Tony G. Londoni olümpial Hellmuthile: kaotamine peaks sulle tuttav tunne olema!

                Tony G nii öelda sõnavõtud on tõesti lame naq Andu ütles.kasvagu suureks juba ükskord

                Comment

                • privador
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 3951

                  #9
                  Re: Tony G. Londoni olümpial Hellmuthile: kaotamine peaks sulle tuttav tunne olema!



                  Loodetavasti pole see TONYG

                  Comment

                  • ropka11
                    Vana Tegija
                    • Oct 2008
                    • 1008

                    #10
                    Re: Tony G. Londoni olümpial Hellmuthile: kaotamine peaks sulle tuttav tunne olema!

                    Algselt postitas redddman10 Vaata postitust
                    Tony G nii öelda sõnavõtud on tõesti lame naq Andu ütles.kasvagu suureks juba ükskord
                    Ahaaa Sa reddman10 oled ikka uskumatu tegelane.
                    Nii kui keegi kuskil Hellmuthi kohta midagi halvasti kirjutab-reddman10 viskub kohe ambrasuurile.

                    Comment

                    • alaska
                      forever
                      • Oct 2008
                      • 6599

                      #11
                      Re: Tony G. Londoni olümpial Hellmuthile: kaotamine peaks sulle tuttav tunne olema!

                      Ma ei ole kah sellest tonyg aru saanud. No võibolla annab edge pokkerilauas see teiste mõnitamine, samas hetk hiljem istub sellise näoga, nagu oleks häbi enda pärast. Mingi bipolaarne häire või midagi.

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #12
                        Re: Tony G. Londoni olümpial Hellmuthile: kaotamine peaks sulle tuttav tunne olema!

                        Algselt postitas alaska Vaata postitust
                        Ma ei ole kah sellest tonyg aru saanud. No võibolla annab edge pokkerilauas see teiste mõnitamine, samas hetk hiljem istub sellise näoga, nagu oleks häbi enda pärast. Mingi bipolaarne häire või midagi.
                        Klounaad. Tänu sellele on tal tohutult madalalaubalisi fänne, kes arvavad, et tema teguviisid on naljakad ja vaimukad. See muidugi lisab Tonyle motti.

                        Eesti vanasõnagi ütleb: kiida lolli ja loll jookseb end lõhki. Tony G. ei ole veel lõhki jooksnud, vist.

                        Comment

                        • WeThePeople
                          Vana Tegija
                          • Mar 2010
                          • 1163

                          #13
                          Re: Tony G. Londoni olümpial Hellmuthile: kaotamine peaks sulle tuttav tunne olema!

                          Algselt postitas ranka Vaata postitust
                          Eesti vanasõnagi ütleb: kiida lolli ja loll jookseb end lõhki. Tony G. ei ole veel lõhki jooksnud, vist.
                          Tony G pole kunagi jooksnud

                          Comment

                          • Codecci
                            Luuramas Naisteturniire
                            • Nov 2008
                            • 7574

                            #14
                            Re: Tony G. Londoni olümpial Hellmuthile: kaotamine peaks sulle tuttav tunne olema!

                            Algselt postitas ranka Vaata postitust
                            Klounaad. Tänu sellele on tal tohutult madalalaubalisi fänne, kes arvavad, et tema teguviisid on naljakad ja vaimukad. See muidugi lisab Tonyle motti.

                            Eesti vanasõnagi ütleb: kiida lolli ja loll jookseb end lõhki. Tony G. ei ole veel lõhki jooksnud, vist.
                            Tänu sellele me probably üldse teame, kes on Tony G. High-stakes online ei crushi, lives Ivey ja durrrr 'iga ei madista, 10+ braceletti ei oma.

                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                            Comment

                            • redddman10
                              Grinder
                              • Aug 2010
                              • 703

                              #15
                              Re: Tony G. Londoni olümpial Hellmuthile: kaotamine peaks sulle tuttav tunne olema!

                              Algselt postitas ropka11 Vaata postitust
                              Ahaaa Sa reddman10 oled ikka uskumatu tegelane.
                              Nii kui keegi kuskil Hellmuthi kohta midagi halvasti kirjutab-reddman10 viskub kohe ambrasuurile.
                              LOL... katsu olla nüüd.tegin haiget sulle kuidagimoodi? :D

                              Comment

                              Working...