Re: Intervjuude seeria «Tunne kaaslast!»: vastamas whippit
Kui piisavalt suur bankroll on, siis ei pea pidevalt sisse-välja kandma. Minu praktika on olnud, et nendest kontoritest, mis välja kandmise peale kisama ei hakka või kellel withdrawal feesid ei ole, siis sealt kannan iga esmaspäev osa välja. Likviidsuse tagamise eesmärgil. Cashbacki teenistuse üle pole eraldi arvet pidanud.
Algselt postitas marcoloco
Vaata postitust
TC
Comment