1+0.1 2k GTD turniiri keskfaas

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • bi0hazard
    Vana Tegija
    • Jul 2010
    • 1342

    #1

    1+0.1 2k GTD turniiri keskfaas

    Umbes 200 kohta rahadest, mul ca 2x avg stäkk. vastaseks on mingi vene patsaan, 10 kätt alles mänginud, sesmõttes väga infot pole, selle ajani 30/10 AF 0.5




    No Limit Holdem Tournament
    PokerStars
    9 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com
    $1.00+$0.10

    Stacks:
    UTG petersonn03 (18,686)
    UTG+1 mirek69s (6,000)
    MP1 22atro22 (15,928)
    MP2 sorin0077 (1,978)
    MP3 bi0hazard (18,383)
    CO andycab55 (6,103)
    BTN VAVANych (42,820)
    SB Mgrauw (6,037)
    BB duckyuncle (19,382)

    Blinds: 150/300 Ante 25

    Pre-Flop: (675, 9 players) bi0hazard is MP3 A A
    4 folds, bi0hazard raises to 699, 1 fold, VAVANych calls 699, 2 folds

    Flop: 8 Q 9 (2,073, 2 players)
    bi0hazard bets 1,228, VAVANych raises to 2,767

    Final Pot: 4,529



    Täiesti kole flop ja juhe oli niiiiii koos
    Ehk mis on parim lahendus ? Call või fold ?
  • rasmer
    Vana Tegija
    • Oct 2009
    • 1306

    #2
    Re: 1+0.1 2k GTD turniiri keskfaas

    Mina tõstaks ja ajaks nupud sisse kokkuvõttes. 1€ turnal saad igasugu Qx tüüpi kätelt actionit, samas ainult callides on ka palju väga kehvi kaarte, mis turnil võivad tulla. Fold on liiga weak.

    Comment

    • 800miljonit
      Jube Noob
      • May 2012
      • 118

      #3
      Re: 1+0.1 2k GTD turniiri keskfaas

      Algselt postitas bi0hazard Vaata postitust
      Umbes 200 kohta rahadest

      Ehk mis on parim lahendus ? Call või fold ?
      1.see et 200 kohta rahadeni ei mängi rolli sest 2$ on mõttetu faktor siin
      2.kuna tegemist on 1$ turnaga siis arvan et buttonil olev mängija tõenäoliselt ei saa positsiooni tähtsusest arugi
      3.mis mõttes CALL või fold? callimine on kõige mõttetum liigutus yldse siin spotis. pead ära otustama kas vana on drawi peal ja shoved sisse või hittis ära seti ja foldid maha käe

      Comment

      • Jäämees
        Vana Tegija
        • Jun 2011
        • 1182

        #4
        Re: 1+0.1 2k GTD turniiri keskfaas

        Tõstaks omakorda üle ja ajaks nupud sisse.

        Sa ju mängid seda turkat, et ikka esikoht saada.

        FD/Combodraw/Q x vastu oled ikka ees. Two pair, flopatud rida, set oleks lihtsalt cooler.

        Comment

        • bi0hazard
          Vana Tegija
          • Jul 2010
          • 1342

          #5
          Re: 1+0.1 2k GTD turniiri keskfaas

          Ma ei saa aru, mis vahe on sellel, mis BI-ga turniir on ?
          60bb ära stäkkida sellisel flopil on superstandard ? Ma ei tea, mulle see spot üldse ei meeldi + see raise suurus on niii kahtlane.



          EDIT: Cashisin, viimane käsi QQ vs AQ vs KQ, obv A floppi.
          Last edited by bi0hazard; 24.05.12, 15:10.

          Comment

          • Jäämees
            Vana Tegija
            • Jun 2011
            • 1182

            #6
            Re: 1+0.1 2k GTD turniiri keskfaas

            Nu mina üldiselt üritaks ikkagi stackida ära. Drawd on flippis meie vastu, foldida oleks ikka super weak.

            Pole nüüd ka selline turniir kus mincashi pärast võidelda.

            Ma ei tea mis flow seal oli enne seda kätt, aga kui mängitakse palju käsi tõstaks rohkem pre sinu stackiga.

            Comment

            • rasmer
              Vana Tegija
              • Oct 2009
              • 1306

              #7
              Re: 1+0.1 2k GTD turniiri keskfaas

              Algselt postitas bi0hazard Vaata postitust
              Ma ei saa aru, mis vahe on sellel, mis BI-ga turniir on ?
              Sest 1€ turniiril on suurem tõenäosus, et keskmine vastane ülehindab top pairi tugevust kui keskmine vastane kallimal turniiril.

              Comment

              • Jäämees
                Vana Tegija
                • Jun 2011
                • 1182

                #8
                Re: 1+0.1 2k GTD turniiri keskfaas

                ^ seda ka

                Mõni joker võib Q/10/J stackida jne.

                Comment

                • 800miljonit
                  Jube Noob
                  • May 2012
                  • 118

                  #9
                  Re: 1+0.1 2k GTD turniiri keskfaas

                  Algselt postitas rasmer Vaata postitust
                  Sest 1€ turniiril on suurem tõenäosus, et keskmine vastane ülehindab top pairi tugevust kui keskmine vastane kallimal turniiril.
                  +1

                  Muidugi loeb ka see kas tegemist on turbo või non-turboga. kui on turbo siis seda enam tuleks stackid sisse ajada.

                  Comment

                  • bi0hazard
                    Vana Tegija
                    • Jul 2010
                    • 1342

                    #10
                    Re: 1+0.1 2k GTD turniiri keskfaas

                    Tavaline, 15 min blindid.
                    Ma saan aru, et jõle tihti võib siin vastas olla combodraw jms, aga no niii haigelt väike raise ajas mind täiega segadusse, oleks ta rohkem pannud, siis ma oleks ka tahtnud otsa vajutada tõenäoliselt .
                    Anyway, ma callisin, turn oli 8c, ma chk, ta bet, tank-foldisin ja ta näitas JTcc. Ma ei ütle, et mu fold õige on, olen teiega suht samal arvamusel, et enamjaolt on see get-it-in spot, aga just see raise on see, mis mulle ei meeldi. Küsite, et miks ma sellise kaardi peale foldisin turni nagunii? sesmõttes, et Q9st oleme nüüd ees jms, vastus remains same.

                    Comment

                    • Jäämees
                      Vana Tegija
                      • Jun 2011
                      • 1182

                      #11
                      Re: 1+0.1 2k GTD turniiri keskfaas

                      Kui vastus on täpselt sama, siis ei calli ka flopi niisama sellisel boardil... Pea pool pakki annab halva turni ja plank paneb su täpselt sama otsuse ette mis floppis, lihtsalt suurema pottiga ja sinu passiivse liiniga.

                      Comment

                      • KristjanLaas
                        Pokkeritark
                        • Oct 2009
                        • 6450

                        #12
                        Re: 1+0.1 2k GTD turniiri keskfaas

                        Ei nõustu siinkohal. Ma stackiks ära ainult seepärast, et $1 turna ja läheks suckouti tegema.

                        Üleüldiselt peaks IMO just mõtlema, et $1 turniiril on suur osa vastaseid äärmiselt straightforward ja semibluffe ja random 8x või 9x pole vastasel siin ranges peaaegu kunagi, sest pigem selliste kätega callitakse lõpuni no mather what. Flushdraw-ga kui vastane mängiks agressiivselt, siis commitivad nad pigem end suurema raisega flopis ära. 3bet huge - get it in mentaliteet.

                        KQ, QJ, QT ma ka väga ei usu, et teeks sellise pisikese raise, sest raisemise korral ei olda tavaliselt valmis foldima ja pannakse sind snap käe peale, mida nad biidivad ja hakkavad kaitsma selle vastu või siis tihedamini samamoodi callitakse lihtsalt lõpuni.

                        Sellised pisikesed raised ja "meelitamistaktika" on micros (ja laivis) imo ainult nutsi liin. Väga tõenäoliselt suurema raise-i vastu stackiks end ära isegi AA-ga.

                        $1 turniiril loeb see ülehindamise jutt rohkem kuivadel boardidel, näiteks Q52 vms, kus vastased ülehindavad oma marginaalsete käte tugevust liiga palju.

                        Basically mina arvan, et kui õiget otsust tahad teha foldi kohe. Callides/sisse ajades oled sa ise see $1 mees, kes käe tugevust ei oska ümber evaluateda. Kui BI-st savi on, siis get it in ja looda runing kahtesi, tavaliselt vähemalt vastastel tuleb. Lisaks pole meil As, mis võtab meie potential equityst kohe 5% maha.
                        Last edited by KristjanLaas; 24.05.12, 16:43.

                        Comment

                        • Nylander
                          Jube Noob
                          • Oct 2009
                          • 175

                          #13
                          Re: 1+0.1 2k GTD turniiri keskfaas

                          Algselt postitas Jäämees Vaata postitust
                          Tõstaks omakorda üle ja ajaks nupud sisse.

                          Sa ju mängid seda turkat, et ikka esikoht saada.

                          FD/Combodraw/Q x vastu oled ikka ees. Two pair, flopatud rida, set oleks lihtsalt cooler.
                          +1

                          Comment

                          • Pumper
                            Klubi Liige
                            • Mar 2009
                            • 2359

                            #14
                            Re: 1+0.1 2k GTD turniiri keskfaas

                            Ma oleks turni ka callinud, sest maja lootused ju tõusid ja riveri bluffshove paardunud flopil (isegi kui sa maja ei saand) oleks ta 90% tn oma rea maha pannud.
                            Last edited by Pumper; 28.05.12, 08:50.

                            Comment

                            • qbj0hn
                              Auk on auk. FAKT!
                              • Nov 2008
                              • 7091

                              #15
                              Re: 1+0.1 2k GTD turniiri keskfaas

                              [ ] 1$ turnal pannakse paardunud boardil oma flopped rida maha.
                              [X] 90% tõenäosus, et callitakse.

                              Tegelt kui mõelda... mingi 1% inimesi paneks aint maha seal kui on rida flopatud ja board paardub ja kui flushi ei tule.
                              Last edited by qbj0hn; 28.05.12, 16:09.

                              Comment

                              Working...