Re: SCOOP 2012 mölanurk
shove on parim. minu jaoks on AK - A high ega ei ole value käsi - nii et olen rahul kui shovega poti maha saan. kui ei siis sitta kah flippame. sama asi kui teed raise siis väiksed pocketid võivad piiluda ja kalad lähvad madalal flopil bustoks ja seekord on sust ees siis. aga heade mängijate vastu pead ikka mixima seda vahel.
shove on parim. minu jaoks on AK - A high ega ei ole value käsi - nii et olen rahul kui shovega poti maha saan. kui ei siis sitta kah flippame. sama asi kui teed raise siis väiksed pocketid võivad piiluda ja kalad lähvad madalal flopil bustoks ja seekord on sust ees siis. aga heade mängijate vastu pead ikka mixima seda vahel.
K 
3
(
TC
Comment