SCOOP 2012 mölanurk

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • qbj0hn
    Auk on auk. FAKT!
    • Nov 2008
    • 7091

    #151
    Re: SCOOP 2012 mölanurk

    4096 on left siis hakkab ju uus round, hetkel 4097

    edit: hakkas

    Comment

    • VisaHing
      mees nagu orkester
      • Dec 2009
      • 6718

      #152
      Re: SCOOP 2012 mölanurk

      Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
      4096 on left siis hakkab ju uus round, hetkel 4097
      See seisab juba 15 minutit niimoodju ?

      // a algas :)

      Comment

      • KristjanLaas
        Pokkeritark
        • Oct 2009
        • 6450

        #153
        Re: SCOOP 2012 mölanurk

        Ma sain itm kätte. Seni kiireim mäng.

        PokerStars No-Limit Hold'em, 7.5 Tournament, 30/60 Blinds (2 handed) - PokerStars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

        saw flop | saw showdown

        SB (t3494)
        Hero (BB) (t6506)

        Hero's M: 72.29

        Preflop: Hero is BB with J, J
        SB bets t120, Hero raises to t320, SB calls t200

        Flop: (t640) Q, Q, 5 (2 players)
        Hero bets t380, SB raises to t960, Hero raises to t1720, SB raises to t3174 (All-In), Hero calls t1454

        Turn: (t6988) 2 (2 players, 1 all-in)

        River: (t6988) A (2 players, 1 all-in)

        Total pot: t6988
        Main pot: t6988 between SB and Hero, won by Hero

        Results:
        SB had K, J (one pair, Queens).
        Hero had J, J (two pair, Queens and Jacks).
        Outcome: Hero won t6988

        Comment

        • MeelisV
          Vana Tegija
          • Apr 2010
          • 1300

          #154
          Re: SCOOP 2012 mölanurk

          Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
          Ma sain itm kätte.
          +1, Pre nupud. Päris ok somm oli vastane :) Ükski mäng pole üle 13 mindi kestnud, nüüd jälle aega passida.333.jpg

          Keegi oskab eeldada, mis kell võiks turniir näiteks läbi saada? Homme lõunaks??

          Comment

          • Fabulous
            Pokkerihai
            • Jan 2010
            • 2674

            #155
            Re: SCOOP 2012 mölanurk

            Nojah...bubble.
            Viimane vastane oli eriti solid statidega 85 käe peale: 100% open, 0% limp, 0% limp call, 0% flat, 100% 3bet, 100% raise limp. Postflopist ei hakka rääkimagi Muudkui kühveldas nuppe potti ainult.
            Proovisin küll oma võimalust oodata, aga no mis ma teen kui 2 korda sain top paari flopist ja mõlemal korral oli AA vastas.

            Comment

            • qbj0hn
              Auk on auk. FAKT!
              • Nov 2008
              • 7091

              #156
              Re: SCOOP 2012 mölanurk

              Sa ei adjustinud järelikult normaalselt kui ta 85 kätt järjest avas igakord ja lisaks 3bettis sind.
              Mis võimalust seal oodata on.
              Last edited by qbj0hn; 08.05.12, 21:50.

              Comment

              • privador
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 3951

                #157
                Re: SCOOP 2012 mölanurk

                mnjah bubble. Tundus, et tuli vastane, kes juba adjustis päris hästi
                Sain hunnik QQ,KK BB-lt aga actionit ei saanud...

                Comment

                • privador
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 3951

                  #158
                  Re: SCOOP 2012 mölanurk

                  Usu või mitte, aga ma tõsiselt koguaeg kahtlen, et ta üldse netis võitnud kunagi on. Nosebleedi ikka saab päris tihti õhtuti vaadatud ja olen pannud tähele selliseid kohti, kus 200bb stäkib 4682cccc AKxhh flopil ära jpm, romarioga oleme päris palju ikka mõelnud, et kas ta on tõesit purjus peaga selline degen või on tal lihtsalt vahel sellised donatori ajad.
                  Isildur jh...jälgisin kuda ta turbot mängis-suht nitilt
                  Seega tundub, et igat mängu võtab tõsiselt. Samas 30 tundi turkat taguda-peab juba füüsiliselt suht reibas olema

                  Comment

                  • hotcocacola
                    HTCCACLA
                    • Oct 2008
                    • 14473

                    #159
                    Re: SCOOP 2012 mölanurk

                    Me täna Madisega arutasime, et huvitav millised boonused jagab Pokerstars enda Prodele, et nad seda festivali tõsiselt võtaks.
                    Ei imestaks, kui neil on mingi ranking ja parimad saavad EPT/WSOPi free entryd vms.

                    Comment

                    • KristjanLaas
                      Pokkeritark
                      • Oct 2009
                      • 6450

                      #160
                      Re: SCOOP 2012 mölanurk

                      4. ringist edasi Event 7 L.

                      PokerStars No-Limit Hold'em, 7.5 Tournament, 50/100 Blinds (2 handed) - PokerStars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                      saw flop | saw showdown

                      Hero (BB) (t8140)
                      SB (t1860)

                      Hero's M: 54.27

                      Preflop: Hero is BB with 9, 10
                      SB bets t200, Hero raises to t580, SB calls t380

                      Flop: (t1160) Q, 10, 3 (2 players)
                      Hero checks, SB bets t1280 (All-In), Hero calls t1280

                      Turn: (t3720) 5 (2 players, 1 all-in)

                      River: (t3720) 6 (2 players, 1 all-in)

                      Total pot: t3720
                      Main pot: t3720 between Hero and SB, won by Hero

                      Results:
                      SB had K, J (high card, King).
                      Hero had 9, 10 (one pair, tens).
                      Outcome: Hero won t3720[

                      Comment

                      • privador
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 3951

                        #161
                        Re: SCOOP 2012 mölanurk

                        Me täna Madisega arutasime, et huvitav millised boonused jagab Pokerstars enda Prodele, et nad seda festivali tõsiselt võtaks.
                        Ei imestaks, kui neil on mingi ranking ja parimad saavad EPT/WSOPi free entryd vms.
                        krt ma ei usu, et midagi erilist-kui just pokkerimiljonäridele mingi pakett mingit motti tekitab
                        Arvan, et üks osa on ka sellel, et kui tavalise mehe riistapikendus on auto, siis pokkeirmängijatel on igasugsued võrud, tiitlid võidud mida nagu õhku ahmitakse.

                        Comment

                        • eyestabber
                          Grinder
                          • Feb 2010
                          • 505

                          #162
                          Re: SCOOP 2012 mölanurk

                          olen ka 1024 hulgas seal, kristjan varsti näeme lauas :)

                          Comment

                          • MeelisV
                            Vana Tegija
                            • Apr 2010
                            • 1300

                            #163
                            Re: SCOOP 2012 mölanurk

                            Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
                            4. ringist edasi Event 7 L.
                            +1 Kuigi jäin alguses taha ja see lahing võttis aega niipalju kui eelmised 3 kokku. Vastane halvem kui eelmine tho. Üli tightiks läks kui survet avaldasin + mingi 10x stealisin tema poolt open limbitud poti kui flop oli dry. Ta kunagi ei adjustinud ning aina foldis. Lisaks kõigele ta shortstack mängust polnud vist midagi kuulnud.

                            Comment

                            • RichardPole
                              Räme Fish
                              • Nov 2011
                              • 7

                              #164
                              Re: SCOOP 2012 mölanurk

                              Mõni mees on lihtsalt teiselt planeedilt. Vaatan $540+R NL, 6max final table´i heds-upi. Isildur1 juhib 3,6m vs 1,7m. 1. koht saab 160k.

                              Comment

                              • MeelisV
                                Vana Tegija
                                • Apr 2010
                                • 1300

                                #165
                                Re: SCOOP 2012 mölanurk

                                Ma out. Hea vastane ja hästi jooksis. Ei saanudki nagu mängu sisse üldse :) Nüüd magama ja 5h pärast äratus..

                                Comment

                                Working...