handhistoryt kahjuks ei ole, aga käsi läks umbes nii:
enne seda kätt olin olnud suurema stäck ja loosem, aga nüüd olin jäänud shortimaks, umbes 18-19 big blindi järgi. lauad olid üldselt ka läinud väga tightiks ning PF coldcalle ei näinudki, ainult 3bet/4bet all innid olid tavalised, seepärast ei shovenudki kohe, vaid olin instacallimas all inne. 27 järgi nüüd ja 9handed blindid 9 000/18 000 mingi 3 000 antega äkki:
mul stäck (u 340 000) raisen JJ UTG+1/+2 41 000, kohe järgmine või ülejärgmine mitte eriti aktiivne vend coldcallib (stäck 400 000), ülejäänud foldivad. ootasin, et 3betitakse üldiselt, aga coldcall kitsendas vastase range tugevalt ~AQ, AJ, võib-olla ATs, 77, 88, 99, TT ja üks paar JJd, madalaid pocketeid ja tugevamaid käsi oleks mu meelest all innitud.
flop tuleb T92 (pot 136 000)
panustasin 66 000, vastane coldcallib
turn 9 (pot 268 000) mul järgi 233 000
lükkasin muidu all inni, et mu käsi võiks näida natuke nagu AK,AQ,AJ.
tagasimõeldes lülitus aju peale flopi calli välja ja ei mõelnud enam vastase rangele, vaid lükkasin külmalt all inn, võib-olla muidugi olin juba nii short.
aga nüüd mõtlen, et kas on võimalik teistmoodi turni mängida??? peale flopi coldcalli on vastase ranges mu arvates ainult 77,88,TT ja ATs maybe (99 välistasin turni tulles). kas oleks parem turnis bet/foldida sama 66 000 mis flopis, sest ma ei oota bluffe enam kunagi või kas turni võiks checkida ja callida ainult väike bet?
enne seda kätt olin olnud suurema stäck ja loosem, aga nüüd olin jäänud shortimaks, umbes 18-19 big blindi järgi. lauad olid üldselt ka läinud väga tightiks ning PF coldcalle ei näinudki, ainult 3bet/4bet all innid olid tavalised, seepärast ei shovenudki kohe, vaid olin instacallimas all inne. 27 järgi nüüd ja 9handed blindid 9 000/18 000 mingi 3 000 antega äkki:
mul stäck (u 340 000) raisen JJ UTG+1/+2 41 000, kohe järgmine või ülejärgmine mitte eriti aktiivne vend coldcallib (stäck 400 000), ülejäänud foldivad. ootasin, et 3betitakse üldiselt, aga coldcall kitsendas vastase range tugevalt ~AQ, AJ, võib-olla ATs, 77, 88, 99, TT ja üks paar JJd, madalaid pocketeid ja tugevamaid käsi oleks mu meelest all innitud.
flop tuleb T92 (pot 136 000)
panustasin 66 000, vastane coldcallib
turn 9 (pot 268 000) mul järgi 233 000
lükkasin muidu all inni, et mu käsi võiks näida natuke nagu AK,AQ,AJ.
tagasimõeldes lülitus aju peale flopi calli välja ja ei mõelnud enam vastase rangele, vaid lükkasin külmalt all inn, võib-olla muidugi olin juba nii short.
aga nüüd mõtlen, et kas on võimalik teistmoodi turni mängida??? peale flopi coldcalli on vastase ranges mu arvates ainult 77,88,TT ja ATs maybe (99 välistasin turni tulles). kas oleks parem turnis bet/foldida sama 66 000 mis flopis, sest ma ei oota bluffe enam kunagi või kas turni võiks checkida ja callida ainult väike bet?
Comment