multitable abuse võimalikkus?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • metsnik
    Õpihimuline Mängur
    • Dec 2008
    • 462

    #1

    multitable abuse võimalikkus?

    Ise mängin valdavalt ainult 6-max turniire ja kui vahest harva cashgames multitablen, siis turniiridel mitte kunagi. Vastasel juhul ei suuda konsentreeruda ja ei teki vastastest reade.

    Teisalt juhtub mõnel puhul lauas olukordi, kus kõik 5 vastast multitablevad ja tihti päris tihedalt. Raske öelda, kas siin on midagi erinevat võrreldes cash game'dega, kuid kas MTT turniiridel on mingeid nõkse, kuidas multitablerite vastu sellest tulenevalt eelist saada, mida abuseda?
  • JohannesJ
    Grinder
    • Jun 2010
    • 684

    #2
    Re: multitable abuse võimalikkus?

    Ehk kui mängid turnasi on ainult 1 laud ees?
    Ei tea küll, et sellessuhtes midagi eriti abuseda saaks.

    Comment

    • metsnik
      Õpihimuline Mängur
      • Dec 2008
      • 462

      #3
      Re: multitable abuse võimalikkus?

      Jah, just nii. Teised tihti multitablevad ja jagavad tähelepanu mitme laua vahel.

      Comment

      • fyte
        Pokkerihai
        • Jun 2010
        • 3378

        #4
        Re: multitable abuse võimalikkus?

        Loomulikult on võimalus hea edge saada - kõige lihtsamalt sõnastatuna kõlaks see nii: raised ja barreldad selliseid boarde, mis vastaseid hästi ei hiti.

        Comment

        • harryahven
          Pokkerihai
          • Dec 2009
          • 1964

          #5
          Re: multitable abuse võimalikkus?

          isegi kui abuseid, siis igatpidi teenid vähem kui multitablev regular ju, tundub loogiline, ise mängin kuus vb ühe turna..

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #6
            Re: multitable abuse võimalikkus?

            Algselt postitas harryahven Vaata postitust
            isegi kui abuseid, siis igatpidi teenid vähem kui multitablev regular ju, tundub loogiline, ise mängin kuus vb ühe turna..
            Tahtsin täpselt sama öelda. Tuleks leida see lõikejoon, kus sa suudad mängida võimalikult palju laudu aga samas ka vastaste suuremaid vigu/infot ära kasutada.

            Cashgame näites: suva see üks big blind winratele juurde neli tabledes kui 20 tabledes tõstad tunnihinnet mitu-mitu korda.

            Comment

            • yolpa
              Pokkerihai
              • Jun 2009
              • 2669

              #7
              Re: multitable abuse võimalikkus?

              Ise mängin aussies läpakaga ja ega üle 6 laua ei tahagi võtta ja see täiesti piisav kah, aega ilusti HH läbi käia, erinevate tegeleaste kohta infot koguda.

              Comment

              • sorm
                Pokkerihai
                • May 2009
                • 1511

                #8
                Re: multitable abuse võimalikkus?

                .
                Last edited by sorm; 29.04.12, 17:22.

                Comment

                • pokkerisheriff
                  Grinder
                  • Oct 2011
                  • 824

                  #9
                  Re: multitable abuse võimalikkus?

                  kus mängid neid turniire? PokerStarsis? lähen uurin kohe kas see SharkscopeHUD on seal lubatud üldse mängu ajal kasutada.

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #10
                    Re: multitable abuse võimalikkus?

                    anna kindlalt teada, kas on v mitte.

                    Comment

                    • pokkerisheriff
                      Grinder
                      • Oct 2011
                      • 824

                      #11
                      Re: multitable abuse võimalikkus?

                      uurisin ja kokkuvõtes võib öelda, et keelatud on (aga ainult mängimise ajal).

                      http://www.pokerstars.ee/en//poker/room/prohibited/ kui vaadata nimekirja programmidest mida ei tohi kasutada PokerStarsis mängimise ajal, siis keelatud programm nr. 19 on "SharkScope (including SharkScope HUD)".

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #12
                        Re: multitable abuse võimalikkus?

                        mis nüüd saab siis?

                        Comment

                        • isutuba
                          Grinder
                          • Sep 2009
                          • 633

                          #13
                          Re: multitable abuse võimalikkus?

                          Ma arvan,et kõige õigem oleks algatada kriminaalmenetlus ja asi kohtusse viia.

                          Comment

                          • ment52
                            Politseidokumendiga kusjuures!
                            • Oct 2008
                            • 1270

                            #14
                            Re: multitable abuse võimalikkus?

                            Sellega ei ole üldse nalja, sharkscope ja pokeredge HUDide eest on banne jagatud küll.

                            Comment

                            • pokkerisheriff
                              Grinder
                              • Oct 2011
                              • 824

                              #15
                              Re: multitable abuse võimalikkus?

                              Algselt postitas isutuba Vaata postitust
                              Ma arvan,et kõige õigem oleks algatada kriminaalmenetlus ja asi kohtusse viia.
                              hull peast? ma arvan, et piisab kui talle seda teadvustada (vabalt võis mitte teada lihtsalt, et keelatud on) ja suure tõenäosusega ise loobub selle edaspidisest kasutamisest kui eelistab ausat mängu.

                              EDIT: ja lõppude lõpuks me ei tea üldse kas ta neid turniire mängib PokerStarsis. kuskil teises toas võivad olla muud reeglid ja Sharkscope HUD kasutamine lubatud.
                              Last edited by pokkerisheriff; 29.04.12, 16:19.

                              Comment

                              Working...