3 kätt

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • privador
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 3951

    #1

    3 kätt

    Eile oli 3 kätt, mis veidi kripeldama jäi

    a)Teil on suur stakk, shortie 11-12BB teeb ctg 2,5 tõste teile BB A8o, Mis teete?

    b)Te istute BB peal 12-13BB-ga , btn(40BB) tõstab 2,3BB, leiate BB A3o Mis teete?

    c)Kas te MP2 tõstate(suur stakk) A8o suguste kätega, taga 2 10BB shortstakki

    EEldame, et pole mingeid reade, olete uude lauda viidud...
  • reggie
    Pokkerihai
    • Jun 2009
    • 1705

    #2
    Re: 3 kätt

    a) oleneb kui suur on suur aga kui on ikka korralikult suur siis paneks kibekiirelt nuppe, isegi kui kaotame saadab see lauale selge signaali-sina oled suur ja sinu blinde ei näpita niisama.
    b) mulle ei meeldi a2-a3 tüüpi käed tundmatu vastase vastu, enne paneks ise nupult any2-ga.
    c) avaks 2,2-2,5bb ja calliks shorti ai.

    Comment

    • winnieTHEpooh
      FPP Pro
      • Jan 2012
      • 237

      #3
      Re: 3 kätt

      mis on ctg?
      b) regi vs ship,kui eeldame, et unknown avab BTNilt 70%+[mis reaalne] sellise stackiga, siis ship..
      c) prolly bottom mu r/c range oleks A7s+, A9o+.. Ax tüüpi käed lihtsalt r/f

      E:sõltub muidugi BIst, fieldist, tasemest lauas jne.. see range võib varieeruda
      Last edited by winnieTHEpooh; 23.04.12, 13:08.

      Comment

      • lambitont
        Vana Tegija
        • Jun 2011
        • 1095

        #4
        Re: 3 kätt

        a) kaldub foldile, kui väga loose, siis jämmi näkku talle.
        b) kui stealib palju, siis shove, sul on isegi tegelt fold equityt.
        c) miks mitte, kes ütles et loose olla on halb. a sa pead ära callima need 10bb vennad enamasti, kui just head riidi ei ole

        Comment

        • mikk2468
          Vana Tegija
          • Nov 2009
          • 1039

          #5
          Re: 3 kätt

          a)fold, kui pidasid ctg all silmas utg
          b)fold, pigem shipiks TJ, 89, QJ
          C)minraise/fold A8o, raise-call A8s & ATo

          Comment

          • lambitont
            Vana Tegija
            • Jun 2011
            • 1095

            #6
            Re: 3 kätt

            Algselt postitas mikk2468 Vaata postitust
            a)fold, kui pidasid ctg all silmas utg
            b)fold, pigem shipiks TJ, 89, QJ
            C)minraise/fold A8o, raise-call A8s & ATo
            (y)

            Comment

            • sorm
              Pokkerihai
              • May 2009
              • 1511

              #7
              Re: 3 kätt

              a) UTG tõstja vastu foldiks (kui see reis on late pos siis shoveks näkku)
              b) kui mingeid riide ei ole (näiteks tüüp koguaeg varastab), siis foldiks ja ootaks paremat spotti
              c) ikka avaks ja snäpiks shorti allinni

              Comment

              Working...