Eile oli 3 kätt, mis veidi kripeldama jäi
a)Teil on suur stakk, shortie 11-12BB teeb ctg 2,5 tõste teile BB A8o, Mis teete?
b)Te istute BB peal 12-13BB-ga , btn(40BB) tõstab 2,3BB, leiate BB A3o Mis teete?
c)Kas te MP2 tõstate(suur stakk) A8o suguste kätega, taga 2 10BB shortstakki
EEldame, et pole mingeid reade, olete uude lauda viidud...
a)Teil on suur stakk, shortie 11-12BB teeb ctg 2,5 tõste teile BB A8o, Mis teete?
b)Te istute BB peal 12-13BB-ga , btn(40BB) tõstab 2,3BB, leiate BB A3o Mis teete?
c)Kas te MP2 tõstate(suur stakk) A8o suguste kätega, taga 2 10BB shortstakki
EEldame, et pole mingeid reade, olete uude lauda viidud...
Comment