3.8 2.5K deepstack keskfaas flopi mäng

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • H2O
    Õpihimuline Mängur
    • Nov 2008
    • 362

    #1

    3.8 2.5K deepstack keskfaas flopi mäng

    Tere, kuna ma ei leia kust ma hand info saan siis ma üritan kirjutada.

    Kõik foldivad mina SB, blind 100/200 - 20

    MP2 raise - (3572) 400
    Button raise ( 5826) 890
    HERO SB call ( 8385 )890
    BB call 890
    -----------------
    MP2 call 490

    HERO HAD: J J

    Pot: 3740
    FLOP: 8 4 8
    Hero Check, BB raise all in (5496), MP2 call (3572 All in), BTN fold, HERO????
  • mikk2468
    Vana Tegija
    • Nov 2009
    • 1039

    #2
    Re: 3.8 2.5K deepstack keskfaas flopi mäng

    Hero callib.

    edit: mõtlesin vähe pikemalt ka seletada. Mina calliks, sest vastaste nutsi range on sellisel flopil väga tight. Sisuliselt QQ+ on seal ebaloogiline. Axs võib mõlema range sisse panna. Samuti muud ruutu SCd. BB overshovet ma praktiliselt üldse ei kardaks. Tema range tundub väga FD poole. sest 8x ja 44 ei overbetshoveks ta kui preflop 3bettija veel tegutsenud ei ole. MP2 callib ta shovet 55-TT suhteliselt kindalt. Nii, et kokkuvõttes on meie käsi nende vastaste range vastu heas seisus.
    Last edited by mikk2468; 26.03.12, 20:41.

    Comment

    • GigantPoker
      Bännitud
      • Mar 2012
      • 61

      #3
      Re: 3.8 2.5K deepstack keskfaas flopi mäng

      üldjuhul Call , oleme veel ees väga tihti. Kuid arvestades seda, et me oleme turniiril ja meile jääb kätte ca 35 BB veel on võimalik ka foldida ja valida palju parem koht, kus nupud sisse saada. See on siin ainult strateegia küsimus, selles olukorras ei ole ei call ega fold vale.

      Comment

      • MTTSNG
        Endine kasutaja «ingu». Ebaõnnestunud diil: SIIN
        • Sep 2011
        • 621

        #4
        Re: 3.8 2.5K deepstack keskfaas flopi mäng

        See on insta call imo

        Comment

        • GigantPoker
          Bännitud
          • Mar 2012
          • 61

          #5
          Re: 3.8 2.5K deepstack keskfaas flopi mäng

          Meid ohustab siin tihti out draw, flush draw pocket drawing for full house või Ax drawing A or x(K-Q), ei midagi muud. Üksiku käena võttes on see kindel call. Ainus mille üle siin mõelda ongi see, kas see on koht kus nupud sisse panna, võ lauas toimuv lubab meil visata selle käe maha ja mängida mingites muudes olukordades enda stäkile lisa!!! Kes ei saa viimase lause mõttest aru, seletan lahti.

          Comment

          • mikk2468
            Vana Tegija
            • Nov 2009
            • 1039

            #6
            Re: 3.8 2.5K deepstack keskfaas flopi mäng

            Kahjuks tekib mul arusaamatuse tunne paljude sinu postitustega.

            Comment

            • MTTSNG
              Endine kasutaja «ingu». Ebaõnnestunud diil: SIIN
              • Sep 2011
              • 621

              #7
              Re: 3.8 2.5K deepstack keskfaas flopi mäng

              Palun postita enda turnade/cash table graph, saan umbes aimu kes ajab sellist juttu :)
              E: GigantPokerit mõtlen.

              Comment

              • GigantPoker
                Bännitud
                • Mar 2012
                • 61

                #8
                Re: 3.8 2.5K deepstack keskfaas flopi mäng

                Annan teile räige vihje, mu nimi _A_I_ ja kas ma osalesin selle aasta Eesti pokkeri MV või mitte annabki vastuse kes ma olen.

                Comment

                • bauss
                  Grinder
                  • Sep 2009
                  • 737

                  #9
                  Re: 3.8 2.5K deepstack keskfaas flopi mäng

                  Algselt postitas GigantPoker Vaata postitust
                  Meid ohustab siin tihti out draw, flush draw pocket drawing for full house või Ax drawing A or x(K-Q), ei midagi muud.

                  Comment

                  • GigantPoker
                    Bännitud
                    • Mar 2012
                    • 61

                    #10
                    Re: 3.8 2.5K deepstack keskfaas flopi mäng

                    Fakt on see, et turniiri mängitakse selleks, et lõpetada see esimesena, mitte nagu cashi, kus meil vaja mängida üksnes vastase range vastu, et pikas perspektiivis olla +EV.

                    Comment

                    • JohannesJ
                      Grinder
                      • Jun 2010
                      • 684

                      #11
                      Re: 3.8 2.5K deepstack keskfaas flopi mäng

                      lol:D nelik ohustab ka ju!

                      Comment

                      • MTTSNG
                        Endine kasutaja «ingu». Ebaõnnestunud diil: SIIN
                        • Sep 2011
                        • 621

                        #12
                        Re: 3.8 2.5K deepstack keskfaas flopi mäng

                        Algselt postitas GigantPoker Vaata postitust
                        Annan teile räige vihje, mu nimi _A_I_ ja kas ma osalesin selle aasta Eesti pokkeri MV või mitte annabki vastuse kes ma olen.
                        Püha jumal, tule Ansip ette.
                        Vihjemängu mängime v:D

                        Comment

                        • H2O
                          Õpihimuline Mängur
                          • Nov 2008
                          • 362

                          #13
                          Re: 3.8 2.5K deepstack keskfaas flopi mäng

                          Läheb vaikselt laadaks kätte :D.

                          Comment

                          • Jäämees
                            Vana Tegija
                            • Jun 2011
                            • 1182

                            #14
                            Re: 3.8 2.5K deepstack keskfaas flopi mäng

                            Algselt postitas GigantPoker Vaata postitust
                            Annan teile räige vihje, mu nimi _A_I_ ja kas ma osalesin selle aasta Eesti pokkeri MV või mitte annabki vastuse kes ma olen.
                            Kindel, et pole hoopis _ _ I O _ T?

                            Comment

                            • sorm
                              Pokkerihai
                              • May 2009
                              • 1511

                              #15
                              Re: 3.8 2.5K deepstack keskfaas flopi mäng

                              Mina pakun MATI P.

                              Comment

                              Working...