Kuidas oleksite ise mänginud KJ

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • karli0
    Räme Fish
    • Mar 2012
    • 3

    #1

    Kuidas oleksite ise mänginud KJ

    tüüp kes vastu astus oli kõige suurema stäkiga ja mängis mingi 70% kätest.
    Kuidas oleksite ise teinud? kas flopil oleks pidanud rohkem panustama
  • timz0333
    Pokkeritark
    • Mar 2009
    • 6322

    #2
    Re: Kuidas oleksite ise mänginud KJ

    http://foorum.pokkeriprod.com/showth...e-postitamisel

    Preflop isoleeri.

    Comment

    • reggie
      Pokkerihai
      • Jun 2009
      • 1705

      #3
      Re: Kuidas oleksite ise mänginud KJ

      Preflop paneks nuppe.

      Comment

      • bauss
        Grinder
        • Sep 2009
        • 737

        #4
        Re: Kuidas oleksite ise mänginud KJ

        ma ei näe küll palju tal "mängumärkides" on, aga stack on küll way liiga suur et lampi nuppe panna

        Comment

        • reggie
          Pokkerihai
          • Jun 2009
          • 1705

          #5
          Re: Kuidas oleksite ise mänginud KJ

          Nuppe peab panema, heal juhul paneks pre mingi 1/3 sisse ja siis kui pihta saab kuidagi või mingigi tõmme tekib siis ülejääk sisse.

          Comment

          • sorm
            Pokkerihai
            • May 2009
            • 1511

            #6
            Re: Kuidas oleksite ise mänginud KJ

            Algselt postitas reggie Vaata postitust
            Nuppe peab panema, heal juhul paneks pre mingi 1/3 sisse ja siis kui pihta saab kuidagi või mingigi tõmme tekib siis ülejääk sisse.
            Hope its level!

            Comment

            • sorm
              Pokkerihai
              • May 2009
              • 1511

              #7
              Re: Kuidas oleksite ise mänginud KJ

              Palju oleneb, mis turniriga on tegu (kas sng, mtt ja mis sisseostuga). Mina eelistan (eriti odavatel mtt-del) siin isoleerida. Tõstaks preflopp mingi 140 ja siis sarnase laua puhul suudaks turniks nupud sisse ajada ma arvan. Samas võib ka odavalt floppi vaadata ja plaanida oma käets loobuda, kui ei hiti 2 paari või paremat. Üldiselt nii deep olles ei ole hea bustosse minna 1 paariga.

              Comment

              • timz0333
                Pokkeritark
                • Mar 2009
                • 6322

                #8
                Re: Kuidas oleksite ise mänginud KJ

                Tegu on freerolliga.

                Comment

                • sorm
                  Pokkerihai
                  • May 2009
                  • 1511

                  #9
                  Re: Kuidas oleksite ise mänginud KJ

                  sellisel juhul preflopp allin iga käsi :)

                  Comment

                  Working...