Ametlik MicroMillions teema.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • KristjanLaas
    Pokkeritark
    • Oct 2009
    • 6450

    #1

    Ametlik MicroMillions teema.

    Huvitas lihtsalt, et kas keegi läheb esimest eventi eesmärgiga võimalikult palju rebuysi 20min jooksul teha ja siis otsustasin juba teema ka teha, kuna ilmselt mängivad seda seeriat tema taskukohasuse tõttu päris paljud.

    Kuidas sellele läheneda üldse? Vaadata kuidas üleüldine field teeb ja hoida kuskil avg. kandis oma rebuysi? (Saab teha unlimited $0.1 rebuysi 20min jooksul kui on alla 1M chipi)

    Anyway mina ise lähen nn. leaderboardi püüdma ja mängin ilmselt enamus evente.

    Adderallid, gerimaxid paaki ja gl.
  • Loksutaja
    Õpihimuline Mängur
    • Jun 2010
    • 448

    #2
    Re: Ametlik MicroMillions teema.

    + ei tasu mainimata jätta, et algab asi 50chipiga ja blindid on 1/2

    Comment

    • reggie
      Pokkerihai
      • Jun 2009
      • 1705

      #3
      Re: Ametlik MicroMillions teema.

      Üritan lotosid vältida, võibolla proovin esimest eventi paari rebuy-ga, kui kohe minema ei saa siis ei hakka jändama.

      Comment

      • viki
        Grinder
        • Apr 2010
        • 893

        #4
        Re: Ametlik MicroMillions teema.

        Palju neid rebuysi füüsiliselt selle ajaga teha jõuab?Regasin kolmele esimesele ära.Eks näis paljusid mängida viitsin.
        Last edited by viki; 15.03.12, 15:06.

        Comment

        • donkament
          Pokkerihai
          • Apr 2009
          • 1945

          #5
          Re: Ametlik MicroMillions teema.

          kuigi ise turniirispets pole, siis on imo need turnad ka kõikidele microgrinderitele liiga mahlased, et mitte mängimata jätta. 95% mängijatest on donkid ja gt prizepoolid on head.

          Comment

          • KristjanLaas
            Pokkeritark
            • Oct 2009
            • 6450

            #6
            Re: Ametlik MicroMillions teema.

            Lotod need turnad kindlalt pole. Haigelt deep turniirid meeletus koguses surnud rahaga, kus võib vabalt ITM % eeldada kuskil 40-50 juures. Selles suhtes lotod küll, et palju osalejaid, aga struktuur on ikka väga regularisõbralik.


            edit: Missclickisin. Sain aru, et pead kogu seeriat lotoks. nvm.
            Last edited by KristjanLaas; 15.03.12, 15:00.

            Comment

            • reggie
              Pokkerihai
              • Jun 2009
              • 1705

              #7
              Re: Ametlik MicroMillions teema.

              Ei, seeria on ülinuts, mulle deepturnad istuvad, pisut ehk ülemotiveeritud, ostsin energiajooke ja kohvi, puhkasin välja ja jalutasin pisut värskes õhus.

              Comment

              • VisaHing
                mees nagu orkester
                • Dec 2009
                • 6718

                #8
                Re: Ametlik MicroMillions teema.

                Algselt postitas viki Vaata postitust
                Palju neid rebuysi füüsiliselt selle ajaga teha jõuab?Regasin kolmele esimesele ära.Eks näis paljusid mängida viitsin.
                Ma arvan, et kui vahepeal kätt mitte mängida ja ainult rebuyda.. Siis kuskil 200 korda peaks ära tulema. Ehk mingi 10k stacki vb suudad kokku ajada.

                Ise üritan ka vältida neid lotosid. 1te mängin vb selle ticketi eest, mis sai.

                Comment

                • hoss23
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 2551

                  #9
                  Re: Ametlik MicroMillions teema.

                  200 korda oleks iga 6 seki järel rebuy, I don't think so Tim.

                  E: Kui lauas kõik foldiks koguaeg ja keskenduks 20 minta ainult rebuydele, siis vb jah

                  Comment

                  • MTTSNG
                    Endine kasutaja «ingu». Ebaõnnestunud diil: SIIN
                    • Sep 2011
                    • 621

                    #10
                    Re: Ametlik MicroMillions teema.

                    Plaanin mängida enamus evente ja rebuysi teha seni kuni olen stäkkliider. Päris kõiki vast ei jõua, aga mis õhtu 17-05 vahele jäävad need on kavas.
                    Istun hiiter otsas ja ootan suuri hitte :)

                    Comment

                    • viki
                      Grinder
                      • Apr 2010
                      • 893

                      #11
                      Re: Ametlik MicroMillions teema.

                      See oli lihtsalt teoreetiline huvi.Kui ta chippe annab peale kätt nagu tavaliselt,siis võib olla ei saa vahepeal rebuyd teha.Eks lauas selgub.

                      Comment

                      • muruntau
                        • Jan 2009
                        • 4325

                        #12
                        Re: Ametlik MicroMillions teema.

                        Ükskord olin lauas, kui ühel turniirifestivalil üks tüüp ladus umbes 220 BI sisse $3 rebuy'l tunniga. Ta ise ei saanudki vist stäkki üles :D

                        Comment

                        • KristjanLaas
                          Pokkeritark
                          • Oct 2009
                          • 6450

                          #13
                          Re: Ametlik MicroMillions teema.

                          Algselt postitas viki Vaata postitust
                          See oli lihtsalt teoreetiline huvi.Kui ta chippe annab peale kätt nagu tavaliselt,siis võib olla ei saa vahepeal rebuyd teha.Eks lauas selgub.
                          Saab teha vist ühe käe jooksul mitu korda.
                          Vähemalt teistel "players may add on when they have 1M or less" turnadel saab.

                          Comment

                          • MTTSNG
                            Endine kasutaja «ingu». Ebaõnnestunud diil: SIIN
                            • Sep 2011
                            • 621

                            #14
                            Re: Ametlik MicroMillions teema.

                            Tahab tulla, duubel olemas.

                            Comment

                            • VVahter
                              Julm Donk
                              • Oct 2010
                              • 66

                              #15
                              Re: Ametlik MicroMillions teema.

                              Lol..mu lauas kõik sitting out :D

                              Comment

                              Working...