$2.50 180, FT isoleerimine

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • darvvidaz
    Julm Donk
    • Mar 2011
    • 29

    #1

    $2.50 180, FT isoleerimine

    PokerStars No-Limit Hold'em, 2.5 Tournament, 1500/3000 Blinds 300 Ante (6 handed) - PokerStars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    BB (t59590)
    UTG (t27237)
    MP (t5208)
    CO (t52199)
    Button (t75641)
    Hero (SB) (t50125)

    Hero's M: 7.96

    Preflop: Hero is SB with K, 2
    1 fold, MP bets t4908 (All-In), 2 folds, Hero raises to t49825 (All-In), BB calls t46825

    Flop: (t106358) 6, 9, 6 (3 players, 2 all-in)

    Turn: (t106358) J (3 players, 2 all-in)

    River: (t106358) 9 (3 players, 2 all-in)

    Total pot: t106358

    Results below:
    Hero had K, 2 (two pair, nines and sixes).
    BB had A, 10 (two pair, nines and sixes).
    MP had K, 6 (full house, sixes over nines).
    Outcome: t16524 returned to MPt89834 returned to BB



    Olen sellist play - d teinud all the time aga jäänud on laialt ringilt küsida kas see on pikas perspektiivis õige liigutus ? Minu vastus on Jah .... mis arvate Teie ?!

    * 1.5 BB range on poogen
    * Kui minuni oleks folditud oleksin anyway sisse ajanud nupud.

    või on AGA olemas ?
  • iicacii
    Julm Donk
    • May 2009
    • 25

    #2
    Re: $2.50 180, FT isoleerimine

    mingeid statse vastaste kohta?

    Comment

    • KristjanLaas
      Pokkeritark
      • Oct 2009
      • 6450

      #3
      Re: $2.50 180, FT isoleerimine

      saad raiseda vabalt u. 10k peale ja keegi ei hakka sind light oversqueezima.

      Comment

      • iicacii
        Julm Donk
        • May 2009
        • 25

        #4
        Re: $2.50 180, FT isoleerimine


        kõik oleneb BB calling rangest (arvatavasti oli ATo tema bottom range), chipEQ järgi võidad sa 1700 chippi
        vb jätaks nii borderline pushi tegemata, sest tegu on ikkagi 2.5ga ja su edge peaks antud hetkel üsna suur olema

        Comment

        • darvvidaz
          Julm Donk
          • Mar 2011
          • 29

          #5
          Re: $2.50 180, FT isoleerimine

          Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
          saad raiseda vabalt u. 10k peale ja keegi ei hakka sind light oversqueezima.
          Dammit, miks ma sellele pole tulnud :D, tänan arvamuse eest.

          Comment

          • darvvidaz
            Julm Donk
            • Mar 2011
            • 29

            #6
            Re: $2.50 180, FT isoleerimine

            Algselt postitas iicacii Vaata postitust

            kõik oleneb BB calling rangest (arvatavasti oli ATo tema bottom range), chipEQ järgi võidad sa 1700 chippi
            vb jätaks nii borderline pushi tegemata, sest tegu on ikkagi 2.5ga ja su edge peaks antud hetkel üsna suur olema
            Ty Wizardi eest , jah pigem siis micros borderline situatsioonid mööda laskma eeldades edgele ? Aga kui nüüd oleks minuni folditud siis oleks targem ntx. 2.1BB tõsta ja raisele foldida ?

            Comment

            • darvvidaz
              Julm Donk
              • Mar 2011
              • 29

              #7
              Re: $2.50 180, FT isoleerimine

              Algselt postitas iicacii Vaata postitust
              mingeid statse vastaste kohta?
              Statse ei kasuta seoses low-end läppari pärast, kui 20 lauda lahti siis see = draama

              Comment

              • kivisaba
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 2514

                #8
                Re: $2.50 180, FT isoleerimine

                raise peaks suurema tootlusega olema jup kuigi shove toodab ka kindlasti midagi

                Comment

                • darvvidaz
                  Julm Donk
                  • Mar 2011
                  • 29

                  #9
                  Re: $2.50 180, FT isoleerimine

                  Algselt postitas kivisaba Vaata postitust
                  raise peaks suurema tootlusega olema jup kuigi shove toodab ka kindlasti midagi
                  Ei saanud aru mida Te öelda tahtsite :D

                  Comment

                  • qbj0hn
                    Auk on auk. FAKT!
                    • Nov 2008
                    • 7091

                    #10
                    Re: $2.50 180, FT isoleerimine

                    Tahtis öelda ma usun, et raise peaks paremini toimima aga ega shove ka kehv pole.

                    Comment

                    • KristjanLaas
                      Pokkeritark
                      • Oct 2009
                      • 6450

                      #11
                      Re: $2.50 180, FT isoleerimine

                      Algselt postitas darvvidaz Vaata postitust
                      Ei saanud aru mida Te öelda tahtsite :D
                      raise on suurema EV-ga kui shove, aga mõlemad peaks olema plussEV

                      Comment

                      • winnieTHEpooh
                        FPP Pro
                        • Jan 2012
                        • 237

                        #12
                        Re: $2.50 180, FT isoleerimine

                        miks sa üldse sellise käega tahad ära callida/squeezida? viska mucki ning lase BBl ära callida? lol ei saa aru..
                        fold this.....

                        Comment

                        • qbj0hn
                          Auk on auk. FAKT!
                          • Nov 2008
                          • 7091

                          #13
                          Re: $2.50 180, FT isoleerimine

                          Blindid on 1.5k/3k Mäng on 6 handed. Poisil on 1.5BB alles, ta shoveb any2 seega meie K2s on tõnäoliselt isegi ees ta rangest, kuigi see on ebaoluline vaadates dead money mida meil on võimalus maha võtta ja kuna FT siis ka obvious raha kohtade vahe ja kui me raiseme või shoveme siis meid tavaliselt callib ainult üpris hea käsi samas samal ajal meil võimalus another player knock outida ja pmst peale käe võitu 2nd stack saada.
                          Lisaks meie taga on ju ainult üks mängija kellel jääb veel otsus teha mitte terve laud. Ainult see üks mängija peab foldima, et see profitable oleks ja suurem enamus kordadest ta ka seda teeb.
                          Seems fairly standard to me.

                          Comment

                          • winnieTHEpooh
                            FPP Pro
                            • Jan 2012
                            • 237

                            #14
                            Re: $2.50 180, FT isoleerimine

                            wtf?:D
                            mis rangedest sa räägid kui ta any2 shoveb? any2 vastu on K2s ka pask käsi... mu reship range oleks siin < any pp, 78s+, Q8s+, K8o+, J9s+, any A ~ midagi sellist umb >
                            + BB callib 100% ning las ta flippab ise ta any2 vastu
                            i fold...
                            Last edited by winnieTHEpooh; 16.02.12, 13:52.

                            Comment

                            • qbj0hn
                              Auk on auk. FAKT!
                              • Nov 2008
                              • 7091

                              #15
                              Re: $2.50 180, FT isoleerimine

                              Ütlesingi, et ebaoluline arvestades dead money keskel. Any2 vastu on K2s flip aga arvestades, et saame playeri knockoutitud ja dead money arvelt normaalselt stackile juurde on standard lüke imo. Kui palju kordadest BB seal ära ikka callib meie reshipi, see A10 millesse jooksime on tõenäoliselt täiesti bottom of range tal.


                              Kui meieni folditakse siis shoveme ju nagunii, miks seal ei peaks siis shovema/raisema? Tundub palju tugevam ja BB foldib palju laiema range kui me standard BVB pushiksime. Super f koht kus pushida, keegi veel ei nõustu sellega? kivi või laas chime in ja öelge oma arvamus.

                              Comment

                              Working...