109$ Bigger ITM

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Madis Very
    Bännitud
    • Aug 2009
    • 2951

    #1

    109$ Bigger ITM

    Nii värskelt rahades,
    vastane 21/18 3bet 8 300kätt


    PokerStars - $100+$9|500/1000 NL (9 max) - Holdem - 9 players
    Hand converted by PokerTracker 3

    razastur (SB): 14,174.00
    OffTh3Radar (BB): 33,917.00
    NutsErryTime (UTG): 11,843.00
    Stunnaf00 (UTG+1): 20,059.00
    AliStatus33 (MP): 17,693.00
    Madis Very (MP+1): 41,623.00
    BIack88 (LP): 63,938.00
    argenpoker (CO): 8,791.00
    inoutbalance (BTN): 15,298.00

    razastur posts ante 125.00, OffTh3Radar posts ante 125.00, NutsErryTime posts ante 125.00, Stunnaf00 posts ante 125.00, AliStatus33 posts ante 125.00, Madis Very posts ante 125.00, BIack88 posts ante 125.00, argenpoker posts ante 125.00, inoutbalance posts ante 125.00, razastur posts SB 500.00, OffTh3Radar posts BB 1,000.00

    Pre Flop: (2625.00) Madis Very has Q A

    fold, fold, fold, Madis Very raises to 2,333.00, fold, fold, fold, fold, OffTh3Radar raises to 33,792.00 and is all-in, DA FUUUUQ

    Üli rõve koht ikka, ma oma arvamusi veel ei ütle midagi.
  • reggie
    Pokkerihai
    • Jun 2009
    • 1705

    #2
    Re: 109$ Bigger ITM

    Fold imo, parimal juhul flip, halvemal juhul ak.

    Comment

    • yolpa
      Pokkerihai
      • Jun 2009
      • 2669

      #3
      Re: 109$ Bigger ITM

      vägagi AK tüüpi jah, ega seal muud vast polegi kui AK ja QQ mis biidib, aga flipata küll selliste stackide peale ei tahaks.

      Comment

      • Madis Very
        Bännitud
        • Aug 2009
        • 2951

        #4
        Re: 109$ Bigger ITM

        Yeah, arvasin sama. Ja foldisin ka, kuid nähes hiljem mida see tüüp kõik lauas tegi mängisin edasi pisar silmas :P.

        Comment

        • sorm
          Pokkerihai
          • May 2009
          • 1511

          #5
          Re: 109$ Bigger ITM

          Algselt postitas Madis Very Vaata postitust
          Yeah, arvasin sama. Ja foldisin ka, kuid nähes hiljem mida see tüüp kõik lauas tegi mängisin edasi pisar silmas :P.
          Mul on ka sarnseid spotte olnud, aga see ei välsita, et tal seal sinuvastu AK ei olnud :). Idiootidel on ka vahel head kaardid käes...

          Comment

          • Madis Very
            Bännitud
            • Aug 2009
            • 2951

            #6
            Re: 109$ Bigger ITM

            Ei seda muidugi, kuid ma nägin hiljem sarnaseid situatsioone kus ta väga lightilt lausa debiilselt lükkas üle. Kuid kui reade jne pole siis kahjuks ja väga raske fold.

            Aga AQs ? - Väike vahe aga sellega ma oleks callinud too hetk tänu natuke tema loosematele statidele.

            Comment

            • sorm
              Pokkerihai
              • May 2009
              • 1511

              #7
              Re: 109$ Bigger ITM

              NU AQ/AQs suht nõme kaart millega ennast ALLinn callida. Isegi, kui vastane on donke ja pushib igasugu saastaga, siis ootaks ikkagi paremat spotti tal rahade äravõtmiseks. Olgugi, et sa domineerid mingeid Ax ja oled 70-30 ees on suurema hulga sodi vastu ikka "flipp" (nagu näiteks 22, KJs, JTs jne.). Kui flipata tahad, siis obv snäpp (lihtsalt mõnipäev on halb flipp AK või QQ vastu).

              Mina aga 40BB deep tahaks ikka suuremas eduseisus nupud sisse saada, kui "flipp" või vaikselt varastades satcki kasvatada.

              Comment

              • privador
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 3951

                #8
                Re: 109$ Bigger ITM

                suht selge fold jah. Ja kui tal nt on käes KJ-oled sa siis megaõnnelik?

                Ja isegi ku vastne on donk võib see ak ikka talle kätte sattuda

                Comment

                Working...