The big $22 early with AA.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • KristjanLaas
    Pokkeritark
    • Oct 2009
    • 6450

    #1

    The big $22 early with AA.

    Kui suurelt cbetime ja kas saame või üldse tahame oma käest kuidagi lahti saada?
    Kas see on ainult minu haigus, et mul on foobia minraisede vastu?

    PokerStars No-Limit Hold'em, 22 Tournament, 30/60 Blinds 5 Ante (9 handed) - PokerStars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    saw flop | saw showdown

    SB (t2870)
    Hero (BB) (t4844)
    UTG (t3258)
    UTG+1 (t2547)
    MP1 (t2125)
    MP2 (t4544)
    MP3 (t2923)
    CO (t2470)
    Button (t4489)

    Hero's M: 35.88

    Preflop: Hero is BB with A, A
    1 fold, UTG+1 calls t60, 1 fold, MP2 calls t60, 4 folds, Hero bets t360, UTG+1 calls t300, MP2 calls t300

    Flop: (t1155) 8, Q, K (3 players)
    Hero bets t960, 1 fold, MP2 raises to t1920, Hero ?
  • reggie
    Pokkerihai
    • Jun 2009
    • 1705

    #2
    Re: The big $22 early with AA.

    Kole käsi, alla kahe paari ei suudaks kuidagi vastast panna, samas su enda maine on vict lauas kergelt maniakaalne? Kui siis võib seal ka KT,KJ või TJ olla?

    Comment

    • KristjanLaas
      Pokkeritark
      • Oct 2009
      • 6450

      #3
      Re: The big $22 early with AA.

      solid maine on.
      nitin algused.

      Comment

      • yolpa
        Pokkerihai
        • Jun 2009
        • 2669

        #4
        Re: The big $22 early with AA.

        8-te set slowb, ainuke käsi mis ees on KQ, ei usu, et suudaks foldida.

        Comment

        • sorm
          Pokkerihai
          • May 2009
          • 1511

          #5
          Re: The big $22 early with AA.

          Ma ka arvan, et ainuke käsi mida vaja karta on KQ. Ei usu, et foldi leiaks, sest liiga tihti on Panaanil seal ka K4s.

          Comment

          • rahvavaenlane
            Klubi Liige
            • Dec 2009
            • 3040

            #6
            Re: The big $22 early with AA.

            Algselt postitas sorm Vaata postitust
            Ma ka arvan, et ainuke käsi mida vaja karta on KQ. Ei usu, et foldi leiaks, sest liiga tihti on Panaanil seal ka K4s.
            jep. MP2 pre limp ainult kindlustab su arvamust. oleks tal KK QQ poleks ta limpinud.

            Comment

            • KristjanLaas
              Pokkeritark
              • Oct 2009
              • 6450

              #7
              Re: The big $22 early with AA.

              call-call on mõeldav, või on ship parem teie imost?

              Comment

              • rahvavaenlane
                Klubi Liige
                • Dec 2009
                • 3040

                #8
                Re: The big $22 early with AA.

                mul on ikkagi sitaks tunne, et KQ oli tal

                E: mõtlen ennast tema asemele. siis täpselt nii ma teeks
                Last edited by rahvavaenlane; 14.01.12, 13:29.

                Comment

                • rahvavaenlane
                  Klubi Liige
                  • Dec 2009
                  • 3040

                  #9
                  Re: The big $22 early with AA.

                  muideks Laas, eile sattusin ühte 25 taalast hyper turbot jälgima :D. jälgisin seal ühte teist eestlast, siis panin tähele, et sa ka seal mängisid. sa ikka imesid seal mõnuga välja :D. sa olid ikka 10-st flipist 8 taga, aga kõik jooksis sinu kasuks. sul loits peal ve? :D

                  Comment

                  • KristjanLaas
                    Pokkeritark
                    • Oct 2009
                    • 6450

                    #10
                    Re: The big $22 early with AA.

                    Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
                    muideks Laas, eile sattusin ühte 25 taalast hyper turbot jälgima :D. jälgisin seal ühte teist eestlast, siis panin tähele, et sa ka seal mängisid. sa ikka imesid seal mõnuga välja :D. sa olid ikka 10-st flipist 8 taga, aga kõik jooksis sinu kasuks. sul loits peal ve? :D
                    lol ma ei mäleta ühtegi kätt tbh:D

                    Comment

                    • rahvavaenlane
                      Klubi Liige
                      • Dec 2009
                      • 3040

                      #11
                      Re: The big $22 early with AA.

                      joonud olid? :D

                      Comment

                      • KristjanLaas
                        Pokkeritark
                        • Oct 2009
                        • 6450

                        #12
                        Re: The big $22 early with AA.

                        jah.

                        Comment

                        • rahvavaenlane
                          Klubi Liige
                          • Dec 2009
                          • 3040

                          #13
                          Re: The big $22 early with AA.

                          selge :D kui TCOOP hakkab, siis kainena ei mängi.

                          Comment

                          • qbj0hn
                            Auk on auk. FAKT!
                            • Nov 2008
                            • 7091

                            #14
                            Re: The big $22 early with AA.

                            Statid oleks head aga kui pre actionit arvestada siis QQ,KK välistame obv. Seega aint 88 ja QK biidib sind kui just villane massive vaal pole ja tal seal muud kahe paari combod veel ranges, lisaks J10 ka millega ma usun ta pigem calliks.
                            Seega kas ta tõesti minraiseb seal kehva K-ga? (KJ,K10 jms).
                            Mina foldin.

                            Comment

                            • MTTSNG
                              Endine kasutaja «ingu». Ebaõnnestunud diil: SIIN
                              • Sep 2011
                              • 621

                              #15
                              Re: The big $22 early with AA.

                              Nupud sisssse :)

                              Ei foldi never siin.

                              Comment

                              Working...