1$+R 30k GTD, JJ bubbles 10BB-ga.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • qbj0hn
    Auk on auk. FAKT!
    • Nov 2008
    • 7091

    #1

    1$+R 30k GTD, JJ bubbles 10BB-ga.

    Mis siukses olukorras teha? Pmst bubble, mingi 30 kohta rahadeni aga inimesed langevad suht kiirelt sellel turkal.

    MP2 kohta on ainult 8 kätt: 100/0 ja 3bet 100%.

    UTG +1 on 27 kätt ja 67/50, 0% 3bet, steal 50%.


    Poker Stars No Limit Hold'em Tournament - t20000.00/t40000.00 Blinds - 9 players - View hand 1588631
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    UTG+1: t785455.00 19.64 BBs
    UTG+2: t160140.00 4.00 BBs
    MP1: t400532.00 10.01 BBs
    MP2: t413195.00 10.33 BBs
    CO: t298645.00 7.47 BBs
    BTN: t177418.00 4.44 BBs
    SB: t128858.00 3.22 BBs
    Hero (BB): t397252.00 9.93 BBs
    UTG: t147114.00 3.68 BBs

    Pre Flop: (t60000) Hero is BB with J J
    1 fold, UTG+1 raises to t200000, 2 folds, MP2 raises to t409195, 3 folds Hero???
  • KristjanLaas
    Pokkeritark
    • Oct 2009
    • 6450

    #2
    Re: 1$+R 30k GTD, JJ bubbles 10BB-ga.

    foldiks mina.

    bubble ja natuke liiga EP raise ja shove.

    edit: kurat ainult 10bb...ikkagi foldiks tegelt bubbleis.
    Last edited by KristjanLaas; 10.01.12, 15:06.

    Comment

    • qbj0hn
      Auk on auk. FAKT!
      • Nov 2008
      • 7091

      #3
      Re: 1$+R 30k GTD, JJ bubbles 10BB-ga.

      UTG mõni käsi tagasi setmines 55-ga ka 3bet potis kui callis suht suure raise ära pre.

      Comment

      • kivisaba
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 2514

        #4
        Re: 1$+R 30k GTD, JJ bubbles 10BB-ga.

        ägiseks ja foldiks see mp 3bet tundub jõle tugev ikka. Bubble pole eriline faktor imo

        Comment

        • qbj0hn
          Auk on auk. FAKT!
          • Nov 2008
          • 7091

          #5
          Re: 1$+R 30k GTD, JJ bubbles 10BB-ga.

          Mnjah ristivastupidi tegin muidugi kõik :/.
          Obv nupud sisse, UTG-l AA MP2 KK ja gg.

          Comment

          • KristjanLaas
            Pokkeritark
            • Oct 2009
            • 6450

            #6
            Re: 1$+R 30k GTD, JJ bubbles 10BB-ga.

            Algselt postitas kivisaba Vaata postitust
            Bubble pole eriline faktor imo
            Kuidas ei ole?
            Bubbleis paljud nitistuvad ikka väga korralikult ja kui UTG1 teeb 5bb avangu ja MP2 shoveb ilma fold equityta on vähemalt MP2l seal peaaegu alati väga premium käsi. Peale bubbleit võidakse seal gamblida palju laiema rangega.

            Comment

            • kivisaba
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 2514

              #7
              Re: 1$+R 30k GTD, JJ bubbles 10BB-ga.

              kui selline pool stäkki 3bet 10bbga mp2-st tehakse on seal nagunii premium

              Comment

              Working...