Sunday Storm AK preflop

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • viki
    Grinder
    • Apr 2010
    • 893

    #1

    Sunday Storm AK preflop

    PokerStars - $10+$1|1000/2000 NL (9 max) - Holdem - 9 players
    Hand converted by PokerTracker 3

    Hero (UTG+1): 55,099.00
    MP: 88,318.00
    MP+1: 19,903.00
    LP: 16,687.00
    CO: 77,674.00
    BTN: 26,868.00
    SB: 58,130.00
    BB: 97,053.00
    UTG: 57,930.00

    Hero posts ante 200.00, MP posts ante 200.00, MP+1 posts ante 200.00, LP posts ante 200.00, CO posts ante 200.00, BTN posts ante 200.00, SB posts ante 200.00, BB posts ante 200.00, UTG posts ante 200.00, SB posts SB 1,000.00, BB posts BB 2,000.00

    Pre Flop: (4800.00) Hero has A K

    fold, Hero raises to 6,000.00, fold, fold, fold, fold, fold, SB raises to 16,000.00, fold, [color=red]Hero ?
    Vastane 24/17(29kätt)Stack üle keskmise.Rahades.Kas te AK-ga stackite ennast preflop ära.Tavaliselt teen nende blindidega 2,5 kordse tõste,aga vool oli enne ära ja tableninja polnud järel,tuli 3-e kordne.
  • muruntau
    • Jan 2009
    • 4325

    #2
    Re: Sunday Storm AK preflop

    Napilt rahades, ft kaugel ja tahad kolmbeti vastu AK muckida? shipp obv, lihtsaim koht üldse.

    Comment

    • viki
      Grinder
      • Apr 2010
      • 893

      #3
      Re: Sunday Storm AK preflop

      Ei mõtle konkreetselt seda kätt,aga enamus kordi saad selles olukorras flipi.Ma olen ka AK-ga üldiselt nuppe pannud aga paljud turnad nii ka lõppevad.Kas on ka teisi variante?Kui vastase stack oleks hero omast väiksem,poleks probleemi.Turnasid mängin väga vähe,nö pühapäevamängijana.
      Last edited by viki; 01.12.11, 05:55.

      Comment

      • Pumper
        Klubi Liige
        • Mar 2009
        • 2359

        #4
        Re: Sunday Storm AK preflop

        Vanasõna ütleb, et turnavõiduks vaja vähemalt 1 flip võita!
        Tegelikult on see kindel mängimise koht, sest tihti kui saad top 3 kaardid ei pruugi sa actionitki saada, seega nr 1 küta nuppe ja nr 2kui oled tagasihoidlikum võid ka callida (väga halb oleks siis flopil foldida, aga mängitav stack jääks alles).

        Comment

        • adam_q
          Vana Tegija
          • Feb 2009
          • 1453

          #5
          Re: Sunday Storm AK preflop

          Algselt postitas viki Vaata postitust
          Ei mõtle konkreetselt seda kätt,aga enamus kordi saad selles olukorras flipi.Ma olen ka AK-ga üldiselt nuppe pannud aga paljud turnad nii ka lõppevad.Kas on ka teisi variante?Kui vastase stack oleks hero omast väiksem,poleks probleemi.Turnasid mängin väga vähe,nö pühapäevamängijana.
          hea näha, et ka vastuvoolu arvamusi välja öeldakse :) kui postflop mängu kardad, siis muidugi shove, kuid after all, tegu siiski kõigest A-highiga

          Comment

          • Jäämees
            Vana Tegija
            • Jun 2011
            • 1182

            #6
            Re: Sunday Storm AK preflop

            Mis su enda table image on? Võid seal flipis olla võid ka behind olla, aga tegelikult ütleb vanasõna, et turniiri võita pead võitma kindlalt rohkem kui 1 flipi ja tegema vähemalt 1 kohustusliku suckoudi.

            Comment

            • pastilaa
              kuum poiss
              • Apr 2009
              • 7518

              #7
              Re: Sunday Storm AK preflop

              Algselt postitas adam_q Vaata postitust
              hea näha, et ka vastuvoolu arvamusi välja öeldakse :) kui postflop mängu kardad, siis muidugi shove, kuid after all, tegu siiski kõigest A-highiga
              on see vastuvoolu strateegia sulle seni palju edu toonud?

              Comment

              • adam_q
                Vana Tegija
                • Feb 2009
                • 1453

                #8
                Re: Sunday Storm AK preflop

                Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                on see vastuvoolu strateegia sulle seni palju edu toonud?
                sittagi pole toond, peaks strateegiat muutma vist. samas, kui palju oleks palju edu?
                Last edited by adam_q; 01.12.11, 14:47.

                Comment

                • mikk2468
                  Vana Tegija
                  • Nov 2009
                  • 1039

                  #9
                  Re: Sunday Storm AK preflop

                  Sellise stäkiga ei ole lihtsalt mõtet 3bet'i callida imo ja siis flopil foldida vms kui ei hiti. Lisaks võib vastane shove peale veel foldidagi (suhteliselt ebatõenäoline, aga võib ette tulla), mis omakorda lisab veel value't shovele. Nii et ship ship ship
                  Last edited by mikk2468; 01.12.11, 21:14.

                  Comment

                  • viki
                    Grinder
                    • Apr 2010
                    • 893

                    #10
                    Re: Sunday Storm AK preflop

                    Algselt postitas mikk2468 Vaata postitust
                    Sellise stäkiga ei ole lihtsalt mõtet 3bet'i callida imo ja siis flopil foldida vms kui ei hiti. Lisaks võib vastane shove peale veel foldidagi (suhteliselt ebatõenäoline, aga võib ette tulla), mis omakorda lisab veel value't shovele. Nii et ship ship ship
                    Täpselt nii tegingi.

                    Comment

                    • yolpa
                      Pokkerihai
                      • Jun 2009
                      • 2669

                      #11
                      Re: Sunday Storm AK preflop

                      Jällegi see, et selliseid situatsioone imo mõttetu hakata üle mängima.
                      Ainuke õige variant on shove, flip on seal enamikel puhkudel, taga oled sa sama palju kordi kui ees, pmst arvan endiselt, et kui turnat võita tahad, siis lükka, kui ei taha siis calli ja foldi rainbow flopil ja kaotad 1/3 oma stackist.

                      Imo miks üldse turnasid mängida kui ei taha flippe vastu võtta?

                      Comment

                      • viki
                        Grinder
                        • Apr 2010
                        • 893

                        #12
                        Re: Sunday Storm AK preflop

                        Algselt postitas yolpa Vaata postitust

                        Imo miks üldse turnasid mängida kui ei taha flippe vastu võtta?
                        Nagu kirjutasin mängin pühapäeviti vahelduseks ühte kahte turnat korraga.Kuidagi nüri on ühe flipiga kõik kaotada,kui oled stacki hulga tundidega üles saanud.Endast väiksema stacki vastu flippan hea meelega.

                        Comment

                        • mikk2468
                          Vana Tegija
                          • Nov 2009
                          • 1039

                          #13
                          Re: Sunday Storm AK preflop

                          Kuidagi nüri on AA'ga A3 vastu turnalt välja kukkuda, aga seda juhtub! Harju ära sellega, et vahepeal on nüri tunne kui käsi ei pea, aga vähemalt mängid õigesti.

                          Comment

                          • yolpa
                            Pokkerihai
                            • Jun 2009
                            • 2669

                            #14
                            Re: Sunday Storm AK preflop

                            Algselt postitas viki Vaata postitust
                            Nagu kirjutasin mängin pühapäeviti vahelduseks ühte kahte turnat korraga.Kuidagi nüri on ühe flipiga kõik kaotada,kui oled stacki hulga tundidega üles saanud.Endast väiksema stacki vastu flippan hea meelega.
                            no offence, aga siis pead ilmselt ka need paar pühapäevast turnat vahele jätma:)

                            Comment

                            • tolmuahv
                              Klubi Liige
                              • Feb 2009
                              • 2502

                              #15
                              Re: Sunday Storm AK preflop

                              Kui tahad veel improviseerida, siis ei pruugi ka siin shoveda, vaid võid 4-bettida nt 32k peale. See näeb lihtsalt nii tugev välja, et minu arust on mingi 22-TT paari vastu siin re-raise suurema fold equityga kui shove. Obv kui callitakse, siis enam ei foldi ühtegi boardi.

                              Comment

                              Working...