Villane äsja lauda tulnud ning selle aja jooksul üles näidanud suht suurt agresiivsust. Mitmel korral tõstnud PF ja foldide peale näidanud 72, 83 jne.
Ühel korral callis OOP min3beti ning checkis pimedalt flopi ette ning pani vastase cbetile tuimalt nupud nutdrawga+ 1 ylekaart madalal boardil.
Tundus olevat suht entertain value peal turkal väljas, kuid mängu vist mõistis ning samuti kukkus kõvasti õpetama.
Stack tal 19k.
Käsi.
blindid olid 400/200 ante 25.
Short uhas kusagil 3k stacki MP3 sisse ning villane insta peale shordi lüket hõikas all in järgi. (Ma ei jõudnud isegi märgata, kas ta oma kaarte vaatas ning kui küsisin seda, siis vastas, et vaatas.)
Hero on BB peal 35k stackiga. Järgi on kusagil 60 inimest ning raha saavad alles 9.
Mis rangega Hero callib?
Ühel korral callis OOP min3beti ning checkis pimedalt flopi ette ning pani vastase cbetile tuimalt nupud nutdrawga+ 1 ylekaart madalal boardil.
Tundus olevat suht entertain value peal turkal väljas, kuid mängu vist mõistis ning samuti kukkus kõvasti õpetama.
Stack tal 19k.
Käsi.
blindid olid 400/200 ante 25.
Short uhas kusagil 3k stacki MP3 sisse ning villane insta peale shordi lüket hõikas all in järgi. (Ma ei jõudnud isegi märgata, kas ta oma kaarte vaatas ning kui küsisin seda, siis vastas, et vaatas.)
Hero on BB peal 35k stackiga. Järgi on kusagil 60 inimest ning raha saavad alles 9.
Mis rangega Hero callib?
TC
Comment