AK vs river shove!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • widescreen
    Grinder
    • Dec 2010
    • 579

    #1

    AK vs river shove!

    Poker Stars $2.00+$0.20 No Limit Hold'em Tournament - t500/t1000 Blinds + t125 - 9 players - View hand 1492299
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    BB: t50025 M = 19.06
    UTG: t51569 M = 19.65
    UTG+1: t68449 M = 26.08
    UTG+2: t33037 M = 12.59
    MP1: t24899 M = 9.49
    Hero (MP2): t40427 M = 15.40
    CO: t31690 M = 12.07
    BTN: t26646 M = 10.15
    SB: t85446 M = 32.55

    Pre Flop: (t2625) Hero is MP2 with A K
    4 folds, Hero raises to t2100, 3 folds, BB calls t1100

    Flop: (t5825) Q Q K (2 players)
    BB checks, Hero bets t2500, BB calls t2500

    Turn: (t10825) 5 (2 players)
    BB bets t6000, Hero calls t6000

    River: (t22825) 3 (2 players)
    BB bets t39300 all in, Hero ???? NO MIDA.
  • mikk2468
    Vana Tegija
    • Nov 2009
    • 1039

    #2
    Re: AK vs river shove!

    JT küll missis aga vaevalt, et tundmatu 2 daalaselt turkal isilduri kombel overbetiga blufiks. Imo fold, herol ca 30k alles veel riveril, mis suht decent stack.

    Comment

    • bi0hazard
      Vana Tegija
      • Jul 2010
      • 1342

      #3
      Re: AK vs river shove!

      Kindel fold IMO, eks tal see Qx ole seal.

      Comment

      • KristjanLaas
        Pokkeritark
        • Oct 2009
        • 6450

        #4
        Re: AK vs river shove!

        No eriti imelik mäng vastaselt, aga mina snapcallin ja võtan ära raha T9lt:(
        Q peale küll ei pane, pigem 55 kui Qx.

        Comment

        • widescreen
          Grinder
          • Dec 2010
          • 579

          #5
          Re: AK vs river shove!

          ise olin nii kindel et tal oli mingi lambi Q seal... AK läks mucki igastahes

          Comment

          • vonkartoffel
            Pokkerihai
            • May 2009
            • 1658

            #6
            Re: AK vs river shove!

            Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
            No eriti imelik mäng vastaselt, aga mina snapcallin ja võtan ära raha T9lt:(
            Q peale küll ei pane, pigem 55 kui Qx.
            +1
            teen võidutantsu ja snapin

            Comment

            • Jäämees
              Vana Tegija
              • Jun 2011
              • 1182

              #7
              Re: AK vs river shove!

              Ilma readita kole raske, aga ise calliksin.

              See liin on no sense mõnikord näeb jah donke kes tõesti on nii ''honest player'' aga see tundub rohkem nagu mingi maniac meta play bluff/idiot play.

              Comment

              • sorm
                Pokkerihai
                • May 2009
                • 1511

                #8
                Re: AK vs river shove!

                Mina foldiks.

                Kuna me avasin keskpositsioonist (ei olnud button), et päris random kaarti meile vastane ka panna ei saa. Sellesmõttes, et vastase bluff tundub ikka väga ebareaalne, sest mis kaardiga me tema arvates calliks turni ja oleks valmis riveril foldima. Temal ju ka meie kohta riide pole ja sellisel odaval turniiril ta ei saa loota, et me mingi K siin foldiks? Parimal juhul saaks ta meid maha mingilt pocketilt, aga ma pigem arvan, et tal võib seal see Q ikka olla. JT tüüpi lehte mängiks ta pigem turnis chekreisides (või siis juba flopis chekreisides). 100% ei saa kunagi välistada nobrainer bluffe, aga ei saa ju eeldada, et kui vastane valib imeliku liini, siis on kindlasti bluff. Ma olen palju kordi näinud, et setiga või tripsiga flopi CB callitaks eja dongatakse turnis välja.

                Comment

                • adam_q
                  Vana Tegija
                  • Feb 2009
                  • 1453

                  #9
                  Re: AK vs river shove!

                  flopis check, turnis raise pärast poole timebanki kasutamist. praegu fold
                  Last edited by adam_q; 26.10.11, 14:23.

                  Comment

                  • mikk2468
                    Vana Tegija
                    • Nov 2009
                    • 1039

                    #10
                    Re: AK vs river shove!

                    sormile +1

                    Comment

                    • redddman10
                      Grinder
                      • Aug 2010
                      • 703

                      #11
                      Re: AK vs river shove!

                      ma kah foldiks.turni ja riveri lead suht nutsised IMO

                      Comment

                      • KristjanLaas
                        Pokkeritark
                        • Oct 2009
                        • 6450

                        #12
                        Re: AK vs river shove!

                        Algselt postitas redddman10 Vaata postitust
                        ma kah foldiks.turni ja riveri lead suht fishised IMO
                        fyp.

                        Kurja, sellised olukorrad on tuttavad ja need on küll alati mulle mällu sööbinud T9, J9 või lihtsalt ATC käena. Ehk flopil püüavad ausa mehe kombel pihta saada/floadivad (sest mis neil muud olla saab kui callivad floppi ja leadivad blank turni kui Q) ja turnil hakkavad vägisi ära võtma kui pihta ei saanud või siis hakkavad leveldama teid paired boardil foldima. No Q peale ei paneks teda kindlasti lihtsalt kogemuse põhjal. Äärmisel juhul võib random $2 donkil siin olla tõesti 55 ja loodab, et sa ei foldi siin Qx ja võtab sellise täiesti kohutava liini. Samas ei väida, et see on ilmselgelt tõsi, lihtsalt mulle ei meenu kordagi, et vastased sellises olukorras Qx näitavad, aga sellist liini on päris tihti paired boardil võetud.


                        Aga oletame, et sama action ja teil on Q8, foldite?
                        Last edited by KristjanLaas; 26.10.11, 16:27.

                        Comment

                        • redddman10
                          Grinder
                          • Aug 2010
                          • 703

                          #13
                          Re: AK vs river shove!

                          oleneb olukorrast ja turna faasist.ning kelle vastu me mängime ka.Q8 vast ise ei paugutaks nii.kui just muidugi me full houseiks ei muutu oma käega.fishid callivad suht laia rangega seal.oma kogemuste põhjal öeldes.miks mitte Q5s vms.55 reaalsem.aga usun siiski et näiteks halvema kui AK-ga ta seal siukest mängu ei teeks

                          Comment

                          • KristjanLaas
                            Pokkeritark
                            • Oct 2009
                            • 6450

                            #14
                            Re: AK vs river shove!

                            Algselt postitas redddman10 Vaata postitust
                            oleneb olukorrast ja turna faasist.ning kelle vastu me mängime ka.Q8 vast ise ei paugutaks nii.kui just muidugi me full houseiks ei muutu oma käega.fishid callivad suht laia rangega seal.oma kogemuste põhjal öeldes.miks mitte Q5s vms.55 reaalsem.aga usun siiski et näiteks halvema kui AK-ga ta seal siukest mängu ei teeks
                            fish mõtleb 55-ga imo nii:

                            "mul on 55, laud on paardunud - äkki ta ei saanud pihta."
                            turn 5: "omg nuts, ÄKKI TA IKKAGI SAI Q PIHTA JA PRINDIME, BET BET BET! "(seega läheb antud olukorras rangesse)

                            fish mõtleb Qx-ga imo nii:

                            "Mul on Q, tal niikuinii pole midagi "/või "mul on Q, paneme sisse, raisk!"

                            tänavate kaupa

                            trap/(c)raise
                            trap/bet
                            BET/bet

                            ja ülejäänud holdingutega (k.a. gutshot v.a. AT, AJ, sest A on nuts ja seda pole mõtet blufiks pöörata)

                            "paardunud laud, ma olen siin kaval ja lihtsalt callin ja donkan turni, sest siis pannakse mind raudselt Q peale"
                            "bet abt. 6000, that will show him."
                            "ta callis, ilmselt tal on AJ, AT, sest nii hea käega nagu Q ja AK oleks rahad ammu sees, seega ma panen ta all-ini, sest siis ta ei saa callida oma AT-ga." (läheb ka antud olukorras rangesse, aga combosi on rohkem kui 55 combosi)


                            edit: tuletan meelde, et olen vanakooli mees nüüdseks ja ei biidi enam turnasi, seega räägin vaid enda kogemusest :(
                            Last edited by KristjanLaas; 26.10.11, 16:47.

                            Comment

                            • sorm
                              Pokkerihai
                              • May 2009
                              • 1511

                              #15
                              Re: AK vs river shove!

                              Esiteks palun mitte eeldada, et kõik kes mängivad $2 turniire on fishid ja dongid. KristjanLaas näiteks mängib (kirjutasid, et palju praktikat ja ...) ja mina mängin - see mudugi ei tähenda, et me Laasiga fishid poleks. AGA kogu jutu mõte on see, et vastane võib ka olla "solid" micro MTT regular ja valitud liin tema poolt Q ei ole üldse halb (ise mängiks ka enamvähem samamoodi ... pigem vist ikka chekeisiks turnis nuppe, aga see selleks).

                              Kui ma selle käega tahaks nupud keskele ajada, siis teeks sed ajuba turnis. Kuna ma turnsi seda ei teinud, siis sellepärast ka riveri foldin.

                              Comment

                              Working...